Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Damski fryzjer

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 16:18:54

( ............................................................... ). Pani na Gdanskiej kolo stomatologa tez dobrze obcina. do nowej wsi leborskiej nie radze isc bo sie szefowa nie zna na obcinaniu i zniszczyla mi wlosy swoim obcinaniem a jak poszlam do innej fryzjerki to powiedziala ze tak jest skopane ze trzeba czekac az odrosna wlosy- poza tym taki syf tam maja ze az strach wchodzic. Andzelika w pasazu faktycznie tez mnie dobrze kiedys obciela.......ogolnie bylam juz u wielu i szalu nie ma ale najlepiej u rafala bylo a najgorzej w nowej wsi...reszta ok

Użytkownik Yktorn edytował ten post 09 sierpień 2014 - 15:27:36
Reklama

#42 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 10:37:48

Pewnie, że opłaca się, zobaczcie - sprzet-fryzjerski.pl/category/urzadzenia-fryzjerskie?horizontal Tutaj jedyny problem jest taki, że początkowe koszty są bardzo wysokie, bo musicie mieć w zasadzie każdy sprzęt. A to niestety kosztuje. Przy czym pełne koszty raczej szybko powinny się zwrócić.

#43 ~yyyy~

~yyyy~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 12:55:03

A co sadzicie na temat zakladu na ul. Targowej na rogu chopena u pani marii stenki

#44 ~sylwiass~

~sylwiass~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 10:04:37

Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu slubi.pl/blog. Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam. Dobra strona, z dużą porcją porad i długą listą firm weselnych.

#45 ~Korcia~

~Korcia~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 14:12:39

Szczerze mówiąc, ja farbuję sobie sama włosy :) Zamawiam profesjonalną farbę z hurtowni fryzjerskiej (Hairs.pl) i działam. Wychodzi taniej, a nie chwaląc się - równie dobrze. ;)

#46 ~zcss~

~zcss~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 09:28:19

Największą ofertę usług związanych ze ślubem znajdziesz pod tym adresem. To portal, którego specjalnością są właśnie śluby i wesela a na jego stronach zamieszczane są ciekawe oferty przez fotografów czy zespoły muzyczne. Można tam nawet znaleźć ciekawe oferty sprzedaży sukien ślubnych, obrączek bądź bardzo oryginalnych zaproszeń.

#47 ~Ania blond wlosyzaramiona~

~Ania blond wlosyzaramiona~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 11:11:39

Pani Anita na Czolgistów fajnie ścina wlosy .Dawno nie byłam wiec może się wybiorę , może gdzies w w centrum jakaś fryzjerka jest co ladne fryzury robi ponieważ ja chcialabym jakąś ladna fryzurke z pazurkami ale nie ścinać za mocno tylko zrobić piramidke z włosów , ja mam takie do pół pleców ale che tą dlugość zachować. Zna się ktoś na takim ścięciu?

#48 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:31:56

Przez długi okres czasu korzystałam z usług salonu fryzjerskiego Pola na ulicy Sienkiewicza. Kiedyś było tam rewelacyjnie, teraz porażka.Nie stawia się na jakość tylko na ilość.Mimo umówionej wizyty miesiąc wcześniej do konkretnej fryzjerki obsługiwała mnie praktykantka.Powtórzyło się to wielokrotnie.Mało tego, nie było gdzie usiąść i posadzono mnie na środku salonu na tzw. ,,koźle''. Każdy kto przechodził obok, obijał się o mnie.Panie fryzjerki rozmawiają między sobą,szepczą sobie na ucho,obgadują zamiast zająć się klientką.0 szacunku do klienta.Mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę-godzina opóźnienia, bo nagle przyszła koleżanka ,,z ulicy'', która ma pierszeństwo.Miny każdej z fryzjerek pokazują,że pracują tam jak za kare-wiecznie obrażone.A do tego dochodzi wieczny brud,stare grzebienie,sprzęty,brak utrzymywania jakiejkolwiek higieny.BEZNADZIEJA! Nie polecam.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 18:53:39

Także polecam salon Andgeliki w pasażu. Dzisiaj właśnie uratowała mi życie i naprawiła to co spieprzyli mi w innym salonie. Ogólnie oceniam na 10, salon bardzo czysty, na co zwracam uwagę. Obsługa miła i uprzejmą.Zajmują się każdyM z osobna a nie plotkuja o innych klientch jak jest w przypadku Dony, do której kiedyś chodziłam. Niestety teraz jest tam tragedia! Brud na brudzie, Stare śmierdzące ręczniki. A ostatni remont chyba był przy otwarciu. Teraz liczy się tylko u nich ilość klientek, z jakością już jest gorzej. No i te ciągłe ploty, słuchać nie można!!!....

#50 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 09:40:43

bardzo polecam Angelike w pasazu. Super chodze tam od od otwarcia salonu. Bardzo czysto, mila atmostera. Nigdy nie czulam sie tam jak pacholek i nie maja pratykantow co jest dla mnie duzym plusem. Cena przystepna za farbowanie strzyzenie i czesanie ok 130 zl. Bylam kiedys w Battiscie kolo dworca ale bylam zawiedziona, skopane farbowanie a cena to dwa razy tyle co u Angeliki. No i praktykanci, potrafia powyciagac za wlosy. Uwazam ze jak praktykant robi wlosy to cena powinna byc nizsza a przede wszystkim powinni nas zapytac czy sie zgadzamy na taka usluge.

#51 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 09:41:13

bardzo polecam Angelike w pasazu. Super chodze tam od od otwarcia salonu. Bardzo czysto, mila atmostera. Nigdy nie czulam sie tam jak pacholek i nie maja pratykantow co jest dla mnie duzym plusem. Cena przystepna za farbowanie strzyzenie i czesanie ok 130 zl. Bylam kiedys w Battiscie kolo dworca ale bylam zawiedziona, skopane farbowanie a cena to dwa razy tyle co u Angeliki. No i praktykanci, potrafia powyciagac za wlosy. Uwazam ze jak praktykant robi wlosy to cena powinna byc nizsza a przede wszystkim powinni nas zapytac czy sie zgadzamy na taka usluge.

#52 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 17:14:10

Oszuści Coco spa Lębork w galerii Delfino
Uwaga oszuści! Odradzam każdemu komu przez myśl przejdzie pójście do tego salonu. Przy pierwszej wizycie za zdjęcie koloru, farbowanie na jeden kolor, strzyżenie i modelowanie zapłaciłam 280 zł. Po miesiącu wróciłam. Za samo farbowanie ,bez strzyżenia, zdejmowania koloru i innych dodatkowych usług zapłaciłam 250 zł. Fryzjerki same nie wiedzą co jak mają kasować, motają się kiedy klientka przychodzi tylko na prostowanie włosów, zastanawiają się między sobą czy policzyć taką usługę jako strzyżenie czy czesanie żeby w kasie się zgadzało. Oszuści. Jak można za samo farbowanie włosów na jeden kolor policzyć 250 zł? Oczywiście klientka dowiaduje się o tym kiedy przychodzi czas płacenia, po wykonaniu usługi. Cennik który znajduje się w "salonie" daleko odbiega od tego co przychodzi zaplacić klientce po wykonaniu przez fryzjerkę usługi. Jestem zażenowana tym,że z premadytacją oszukują klientki. Wygląda na to, że to "salon" który samo umycie głowy po farbowaniu czy włączenie suszarki liczy sobie pieniądze. Co do samej jakości farb - żenada jeżeli chodzi o jakość w stosunku do ceny, po 2 tygodniach kolor jest wypłowiały i włosy tracą blask i nadają się do ponownego farbowania. Dużo dłużej na włosach dobrze wyglądają farby marki kemon czy artego. Proszę trzymać się z daleka od tego miejsca jeżeli nie chcecie zostać oszukani. Mam nadzieję że tym wpisem uda się ustrzec kogoś przed tym "salonem".

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 10:27:56

Polecam bardzo dobrych fryzejrów z salonu mlsalon.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych