Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Damski fryzjer

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Sonia~

~Sonia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 14:33:03

Ja polecam p.anie z Virgo stary browar swietnie strzyze kolor tez dobierze nie jest za droga i szkoli się ciagle.wspolpracoje z salonami gabryjela

#22 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 16:01:16

SPROSTOWANIE...
Co do salonu Pana Rafala prowadzi go juz samodzielnie, jako wlasciciel juz od roku.Niemile wspomniane osoby w niektorych komentarzach nie maja juz nic wspolnego z tym salonem:) Goraco polecam:)

SPROSTOWANIE...
Co do salonu Pana Rafala prowadzi go juz samodzielnie, jako wlasciciel juz od roku.Niemile wspomniane osoby w niektorych komentarzach nie maja juz nic wspolnego z tym salonem:) Goraco polecam:)

Czy to ten Pan Rafal, ktory kilka lat temu pracowal przy ul. 10 Marca?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:37:54

a ja uważam ze najgorszy fryzjer to ten koło szewca wojs siedzą tam nadufane na caly swiat panie Emila i MARTA co prawda było to juz czas jakis temu ale ta ich podejscie do klientki cytuję za 15 min mam pania nie mog teraz pani przyjąc i koniec rozmowy Jak raz jedną uprosiłam by między klientkami podcięla mi włosy to bój się boga jak wyglądałam NIE SZANUJĄ TAM KLIENTA

#24 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 14:16:14

Ja zawsze chodziłam do różnych fryzjerów w Lęborku,wszystkie gadają jedna na drugą!tak jak mnie obcięła jedna to nikt mi fryzury nie mienił przez 10lat.(choć prosiłam o zaproponowanie innej fryzury).Wkońcu trafiłam przez znajomą do fryzjera do Wejherowa.Nie mogę porównać z fryzjerami z Lęborka,obsługa super,nie ma obgadywania ludzi i klientek,kawa zawsze ,a co najwarzniejsze jak dzwonię to zawsze im pasuje kiedy chcę(oni są dla mnie,a nie ja dla nich).Fryzura zawsze elegancka i do tego doradzą,co jakiś czas zmieniają fryzurę,farby tylko LOREAL.Tak mnie obetną że,nie mam problemu że następnego dnia nie wiem co z głową .Szczeze polecam.VIVA WEJHEROWO

#25 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 19:01:15

A ja bym śmiało mogła polecić zakład na Krzywoustego. Pracuje tam taka Renata .Bardzo fajnie potrafi doradzić .

Też chodziłam do Pani Renaty do czasu gdy właśnie miała mi robić fryzurę ale przekazała mnie innej fryzjerce , chyba nawet praktykantce bo weszła ważniejsza klientka. Poczułam się jak intruz. Rocznie z rodzinką zostawiałam tam ok. 1000zł  nadal szukam "swojego fryzjera  :(  bo w tym salonie mnie więcej nie zobaczą

#26 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 17:12:04

Witajcie 

Chcialam sie zapytac czy cos sie zmienilo od 2010 (ostatniego wpisu) i czy mozecie polecic mi dobrego fryzjera/fryzjerke, ktora potrafi ladnie ufarowac na blond i zaproponowac nowoczesna fryzurke?

Pozdrawiam serdecznie

Ania

#27 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 23:23:22

ja polecam salon na ul.10 marca 100% fachowej obsługi pracuja na profesjonalnych kosmetykach,a nie jak w innych zakładach tylko obstawiaja nimi półki.

#28 ~anjjjja~

~anjjjja~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 08:37:52

Ja polecam Pnie na Krzywoustego. Od fryzjera odstrasza mnie pytanie na wejście "Jak tniemy?". Dziewczyny w tym salonie same proponują jakieś zmiany i po skonsultowaniu działają. Samo mycie włosów jest profesjonalne, podejście do klienta, dbanie o klienta zawsze na 5. Polecam

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 09:29:23

polecam Panie  przy solarium "Miami" ;) Bardzo miłe, uśmiechnięte Panie ,zawsze doradza  i dopasują kolor jak i fryzure ;)   Tylko ta ich szefowa odstrasza .. ciągle  zadarty nos ,zero sympatii ...Ale  ważne że pracownice  nadrabiają swoją osobowością i podejściem do klienta .

#30 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 09:36:39

A ja nikogo nie polecam ,bo w lęborku tylko niszczyć włosy potrafią!!Obleciałam już tu większość zakładów i prawie nigdy nie zostałam dobrze obcięta.Po balejażach i pasemkach najczęściej tracę połowę włosów.Prawie w kazdym zakładzie fryzjerskim obgadują innych fryzjerów,a sami tez nic nie potrafią.O doradzeniu nie ma mowy -kazda wyspecjalizowała się w jednej fryzurze i leci tak łeb po łbie latami.

A ja nikogo nie polecam ,bo w lęborku tylko niszczyć włosy potrafią!!Obleciałam już tu większość zakładów i prawie nigdy nie zostałam dobrze obcięta.Po balejażach i pasemkach najczęściej tracę połowę włosów.Prawie w kazdym zakładzie fryzjerskim obgadują innych fryzjerów,a sami tez nic nie potrafią.O doradzeniu nie ma mowy -kazda wyspecjalizowała się w jednej fryzurze i leci tak łeb po łbie latami.

Niestety mam podobne odczucie. Do fryzjera którego chodziłam już niema. A, w nowym zakładzie jaki powstał na miejscu tego poprzedniego, usłyszałam niechcący jak pracownica mówiła szeptem dość wyraźnym że, ta pani tu  była stałą klientką i można ją skasować porządnie bo zawsze i tak przyjdzie. I teraz chwalę sobie F, Moreno , lub Loreal Viva Wejherowo po  prostu zachwycają ludzi.

A jaka różnica, jak robią mi pasemka to, nie cm odrostu tylko od początku włosa, widać da się!.itp itd 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 23:13:57

Najlepszy salon w Leborku znaleźć można na ulicy 10 marca ;) Niestety minusem są wysokie ceny jednak WARTO.

#32 ~ładnie uczesana~

~ładnie uczesana~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 13:29:10

Niestety mam podobne odczucie. Do fryzjera którego chodziłam już niema. A, w nowym zakładzie jaki powstał na miejscu tego poprzedniego, usłyszałam niechcący jak pracownica mówiła szeptem dość wyraźnym że, ta pani tu  była stałą klientką i można ją skasować porządnie bo zawsze i tak przyjdzie. I teraz chwalę sobie F, Moreno , lub Loreal Viva Wejherowo po  prostu zachwycają ludzi.

A jaka różnica, jak robią mi pasemka to, nie cm odrostu tylko od początku włosa, widać da się!.itp itd 

Kto był w Wejherowie w VIVA to już się  nie odchodzi gdzie indziej  ;) :)

#33 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:02:49

a ja polecam dorote lub emilke przy targowisku fryzjer DONA obok sklepu zlotniczego i dorabiania kluczy

A ma ktoś może numer telefonu do DONY w lęborku bo zgubiłam wizytówke a pilnie potrzebuje :(

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:13:23

A ma ktoś może numer telefonu do DONY w lęborku bo zgubiłam wizytówke a pilnie potrzebuje :(

To od czego masz internet i Google ?

#35 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 14:18:06

888 794 108 :) prosze

#36 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 22:33:22

dona to tam po uczesaniu wyglądałam jak małpa a pani mi wmawiała że teraz ta fryzura pasuje mi do twarzy nie polecam

#37 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:12:01

A gdzie teraz pracuje pan Rafał czy ktoś wie?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 14:24:43

dona to tam po uczesaniu wyglądałam jak małpa a pani mi wmawiała że teraz ta fryzura pasuje mi do twarzy nie polecam

tylko uczesanie czy strzyzenie tez?ktora dziewczyna  Cie czesała?

#39 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 07:43:03

prawda jest taka, że jedna fryzjerka potrafi dobrze wymodelowaci ułożyc a druga obcinać, a kolejna jeszcze ma intuicję i pojęcie o farbowaniu. ja polecam salon przy Sienkiewicza - POLA. umawiac się do właścicielki!

#40 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:56:45

Dzien dobry

Wtrącę swoje tzw 3 grosze. Nie nalezy się sugerować żadnymi wpisami w necie. Nie wiadomo przecież czy jakiś zaklad nie reklamuje swoje usługi. Powiem tyle - naprawdę dobry fryzjer reklamy nie potrzebuje. To ja muszę zapisywać się ze sporym wyprzedzeniem do mojej fryzjerki. 

Poczytałam wczesniejsze wpisy, nie potrafię doradzić nie mieszkam w Lęborku ale jedno tylko powiem. Błagam dziewczyny, nie róbcie trwałej :ph34r: Kazda, nawet super zrobiona pali włosy, po pewnym czasie nadają się tylko do ścięcia. Ja z tego nie korzystałam , szkoda włosów i chyba od czasu tzw "mokrej włoszki" wyszła całkowicie z mody. A po drugie, gdyby fryzjerka zrobiła mi blond włosy + balejaż  od samej nasady włosa udusiłabym ją chyba własnymi rękami. :D Dobre obcięcie  jest najwazniejsze, to fakt niezaprzeczalny. Długo szukałam fryzjerki, którą zaakceptuję, jestem bardzo wymagająca w tym zakresie. Dzisiaj się jej trzymam i nie puszczę :D  Czasem w czasopismach mozna przeczytać małym druczkiem kto robi stylizację fryzurki do danego zdjęcia- moze w ten sposób traficie na swoją w poblizu  ? :) Na pewno nie w necie- tak myslę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych