Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Damski fryzjer

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 12:16:24

Jak w temacie :) Pytanie zasadniczo do Pań: znacie jakąś dobrą fryzjerkę w Lęborku, którą możecie szczerze polecić? Chcę ufarbować włoski na wesele koleżanki, a mieszkam tu zupełnie od niedawna... Pytam o taką, która potrafi doradzić, dobrać fryzurkę i kolory farb do twarzy, jest dokładna i miła.

#2 ~~ZUZA~~

~~ZUZA~~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 14:11:24

uważam że taka co ma pojęcie jest Andzelika z pasażu handlowego nigdy nie miałam kłopotów z doborem koloru jak i fryzurki dziewczyna zna się

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 16:11:54

a ja polecam dorote lub emilke przy targowisku fryzjer DONA obok sklepu zlotniczego i dorabiania kluczy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 16:44:27

A ja nikogo nie polecam ,bo w lęborku tylko niszczyć włosy potrafią!!Obleciałam już tu większość zakładów i prawie nigdy nie zostałam dobrze obcięta.Po balejażach i pasemkach najczęściej tracę połowę włosów.Prawie w kazdym zakładzie fryzjerskim obgadują innych fryzjerów,a sami tez nic nie potrafią.O doradzeniu nie ma mowy -kazda wyspecjalizowała się w jednej fryzurze i leci tak łeb po łbie latami.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 17:07:24

Cos w tym jest co mówisz. Tez doswiadczałam tej jednej fryzury. Mało tego, w okolicach fryzjera do ktorego chodziłam spotykałam uczesane kobiety i na 100% wiedziałam spod jakiej reki wyszły :)
W Lęborku mamy fryzjerów rzemieślników. Na artystę nie trafiłam.
Od razu spytam panie, bo zwątpiłam. Na mioje pytanie kiedy lepiej kłaść farbę przed czy po trwałej (ekolog), w dwoch różnych zakładach dostałam dwie sprzeczne odpowiedzi. Jedne radzą przed, drugie po. No i badź tu mądra ?!
Wiem, że farba kładziona przed trwałą wyblaknie i to to jest ok ?? Zaznaczam, że byłam w dwóch uznanych salonach w mieście.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 17:44:48

A które to są te "uznane" salony?? mieszkam 33 lata w Lęborku i niestety nie wiem .

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 20:49:31

Pojechalam kiedys na wesele kuzynki do Olsztyna.Udalam sie do najblizszego zakladu fryzjerskiego w okolicy.Obsluga okazala sie przemila,a Panie byly profesjonalistkami!!Zamierzalam jedynie wymodelowac wlosy i wyprostowac ,ale fryzjerka zaproponowala mi podpiecie wlosow ,gdyz sama uznala ,ze tak bedzie mi o wiele ladniej.Bylam super zadowolona ,bo efekt przerosl zupelnie moje oczekiwania!!Wlosy byly luzno upiete ,nie czulam sie "jak chinka",a do tego fryzura cala noc przetrwala! Na dodatek dostalam po 2 saszetki szamponu i maseczki renomowanej firmy i to wszystko kosztowalo 40 zl.Pierwszy raz z przyjemnoscia dolozylam 10 zl napiwku.
W Lęborku mieszkam prawie 40 lat i od fryzjera wychodze mniej lub bardziej niezadowolona.Niestety ,w naszym miescie nie ma dobrych fryzjerow.
A juz w zadnym wypadku nie wybierajcie sie do zakaldu na ul Staromiejskiej ,,kolo optyka,gdzie nie tylko niczego nie potrafia ,ale nawet nie maja profesjonalnego sprzetu!!Obciach!!

#8 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 08:40:20

Kobietki, bardzo Wam dziękuję za opinie... Właśnie o to chodzi, że ja też zawsze miałam swoją stałą fryzjerkę, ale po ostatniej wizycie w końcu do mnie dotarło, że obcina ciągle tak samo :( Tym bardziej byłam zła, że przyszłam ze zdjęciem, które totalnie odbiegało od tego, co mi zafundowała na włosach :( Jest naprawdę niewielu specjalistów z tzw. inwencją twórczą :(

A co do chodzenia do fryzjera na chybił trafił. Kiedyś, a konkretnie 3 lata temu, odbiło mi i poszłam do fryzjerki w Gdyni, żeby sobie zrobić balejaż. W efekcie kobiecina nałożyła mi rozjaśniacz (potem dowiedziałam się, że wcale nie musiała, bo miałam naturalny kolor a nie chciałam radykalnej zmiany), zagadała się z koleżanką, przytrzymała mi go za długo i w efekcie popaliła włosy, które miałam rude... :angry: A chciałam tylko balejaż z brązów z nieco jaśniejszymi pasmami przy buzi... :) Po kilku miesiącach z pięknych włosów za łopatki została krótka fryzurka, bo tak mi włosy wypadały...

Teraz wydaje mi się, że młode dziewczyny chyba lepiej ścinają i potrafią doradzić niż te z 20-letnią praktyką, które lecą taśmowo... :)

Czekam na dalsze opinie i mam nadzieję, że jeszcze jakaś Pani z Lęborka się odezwie ;)

#9 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 08:45:44

A co jeszcze miałam dodać :) Po nałożeniu farby na te rozjaśnione włosy już na samym wstępie miałam jakieś 3cm odrosty :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 09:39:03

A ja bym śmiało mogła polecić zakład na Krzywoustego. Pracuje tam taka Renata .Bardzo fajnie potrafi doradzić .

#11 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 11:39:10

Ja polecam Salon Fryzjerski na ul. Okrzei...Prowadzi go Pan Rafal Hirsch....Super fryzjer jestem jego stala klientka i nigdy nie narzekalam po wizycie u niego...Pozostale fryzjerki, ktore tam pracuja rowniez sa bardzo dobre...Goraco polecam:)

#12 ~~Anna~~

~~Anna~~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 13:38:36

Rafał świetnie ścina ma ręke do tego fakt. I podoba mi sie to ze jak zetnie to nie trzeba modelowac tych wlosów, tez polecam .

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 22:38:56

Rafał na Okrzei to fakt....ale jak mam przebrnąć przez tę koszmarną pizdę na recepcji lub jej aroganckiego faceta......to mi się odechciewa. Szkoda Rafała, bo traci przez nich klientki. Czekam na rafała w jego własnym zakładzie....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 22:44:26

Przeciesz to jest Rafała zakład wiec oco kaman wspomnij jemu słówko o niemiłej recepcionistce:)

#15 ~gościi~

~gościi~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 22:44:28

Rafał dobrym fryzjerm jest, ale nie w tym zakładzie....traci przez to klientki. To koszmarna, arogancka pannaKasia na recepcji, lub jej jeszcze bardziej koszmarny facet- lekko podstarzały arogant. Nie pójde tam więcej, bo wymagam grzeczności....

#16 ~~jola~~

~~jola~~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 09:29:28

Ja polecam Kasię ze Starego Browaru.
Ostatnio świetnie obcięła mi włosy, a zdałam się tylko na jej intuicję i wyobraźnię. Na wszystkie pytania odpowiada fachowo no i co bardzo u niej lubię- wciąż się szkoli i rozwija.- nie to co inne fryzjerki, które etap kształcenia zakończyły w zawodówkach X lat temu kiedy to i technologia i moda były inne. Niestety trzeba się z nią trochę wcześniej umówić.

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 09:34:51

SPROSTOWANIE...
Co do salonu Pana Rafala prowadzi go juz samodzielnie, jako wlasciciel juz od roku.Niemile wspomniane osoby w niektorych komentarzach nie maja juz nic wspolnego z tym salonem:) Goraco polecam:)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 23:15:25

polecam Pascala z ulicy M. Reja....fajny i kreatywny

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 21:42:14

A ja bym śmiało mogła polecić zakład na Krzywoustego. Pracuje tam taka Renata .Bardzo fajnie potrafi doradzić .

Eeeee tam . Od dziś Ja strzygę, farbuje , modeluje, golę -ale tylko na dole. Łono jak marzenie.

#20 ~GOSIA~

~GOSIA~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 08:40:35

bardzo polecam salon pani Angeliki w pasażu handlowym- miła i fachowa obsługa. Dziewczyny dobrze dobierają kolorki no i zawsze można liczyć na coś ciepłego do picia :) wczesniej chodziłam gdzie indziej ale po ostatnim poaleniu włosów napewno już tam nie wrócę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych