Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Damnica wybory

372 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 22:38:07

Jako który  len  najlepszy.

Kordylas to karierowicz. Stara, zdarta i podrobiona płyta.

#362 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 10:27:15

Ludzie, nie dajcie się ogłupić!

W sprawie mostu w Damnie Kordylas mówi - nic nie wiedziałem, tak nie może być, będę interweniował! A kto tam podejmuje decyzje! Radnym przedstawiono projekt uchwały w sprawie mostu. Ze specyfikacji przetargowej wynika, że dopuszczono możliwość całkowitego zamknięcia i wskazania objazdu. To kto zawinił? Rozumiem, że "szeregowy radny" podnoszący rękę lub nie, może "dać się wpuścić w maliny". Spójrzcie jednak na zdjęcia z ostatniej sesji rady powiatu, które zamieścił na FB OBSERWATOR SŁUPSK. Gdzie siedzi nasz Andrzej? Przy stole prezydialnym!!! To kto podejmuje kluczowe decyzje? W polityce nie ma przypadków. Zastanówcie się kto teraz zbija kapitał, kreuje się na wybawcę i jedyną kompetentną osobę w powiecie?

#363 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 06:44:16

A co zrobił dla gminy Pan Teterka dla naszej gminy, oprócz wydania kalendarzy strażackich.

#364 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 07:12:36

Kalendarzy, za które trzeba było odpowiednio zapłacić.

#365 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 07:18:38

"A co zrobił dla gminy Pan Teterka dla naszej gminy, oprócz wydania kalendarzy strażackich."

W kwestii mostu zapewne nie był decyzyjny bo decyzja należała do Starostwa Powiatowego i wymienianych powyżej osób gdyż most jest ich. 

A co pana Teterki to osobiście go nie znam, kiedy dowiedziałem się, że chce kandydować na wójta naszej gminy to zacząłem pozyskiwać o nim informację i mi się spodobał i wypadł w moim zestawieniu najlepiej, później młody radny a na koniec radny powiatowy. Pan strażak jest od kilku lat działaczem społecznym, bardzo rozwinął a nie wiem czy i nie założył najmłodszą drożynę pożarniczą. Jak widzę na festynach młodych strażaków gdzie uczą innych pierwszej pomocy, angażują się w różnorakie akcje to tylko serce się cieszy. Żałuję, że za moich czasów nie było kogoś takiego. Niestety mój wizerunek z lat młodości strażaka to facet pod wpływem alkoholu, z piwem albo flaszą w ręku. Kiedyś byłem raz na zawodach strażackich to aż przykro było patrzeć jak pijani strażacy wywracali się przed przeszkodami...a teraz nawet nie ma co porównywać. Kalendarza nie widziałem ale jeśli takowy jest to brawo. Trzeba promować swoich, okolicę, to co jest pozytywne. Instytucję na takie rzeczy mają fundusze a jak nie mają to powinny być bo ludzie muszą wiedzieć co się dzieje w danej jednostce dobrego. Do tego mam wrażenie, że facet jest taktowny, posiada wysoką kulturę osobistą. Szkoda, że jak roznosił ulotki i się przedstawiał nie było zbyt sposobności na dłuższa rozmowę.  

#366 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 08:00:35

Kandydat na wójta wstaje rano i wylewa wiadro pomyj na jednego kontrkandydata Kordylasa, potem na drugiego -Teterkę i zadowolony z siebie rozpoczyna kolejny dzień wyborczy  :)

#367 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:17:16

Jesli mowimy o kasie to ciekawi mnie czy kandydaci na wojtow, radnych prowadza kampanię w godzinach pracy, urzedowania i pobierają za to pieniądze?

#368 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 13:12:57

"A co zrobił dla gminy Pan Teterka dla naszej gminy, oprócz wydania kalendarzy strażackich."

W kwestii mostu zapewne nie był decyzyjny bo decyzja należała do Starostwa Powiatowego i wymienianych powyżej osób gdyż most jest ich. 

A co pana Teterki to osobiście go nie znam, kiedy dowiedziałem się, że chce kandydować na wójta naszej gminy to zacząłem pozyskiwać o nim informację i mi się spodobał i wypadł w moim zestawieniu najlepiej, później młody radny a na koniec radny powiatowy. Pan strażak jest od kilku lat działaczem społecznym, bardzo rozwinął a nie wiem czy i nie założył najmłodszą drożynę pożarniczą. Jak widzę na festynach młodych strażaków gdzie uczą innych pierwszej pomocy, angażują się w różnorakie akcje to tylko serce się cieszy. Żałuję, że za moich czasów nie było kogoś takiego. Niestety mój wizerunek z lat młodości strażaka to facet pod wpływem alkoholu, z piwem albo flaszą w ręku. Kiedyś byłem raz na zawodach strażackich to aż przykro było patrzeć jak pijani strażacy wywracali się przed przeszkodami...a teraz nawet nie ma co porównywać. Kalendarza nie widziałem ale jeśli takowy jest to brawo. Trzeba promować swoich, okolicę, to co jest pozytywne. Instytucję na takie rzeczy mają fundusze a jak nie mają to powinny być bo ludzie muszą wiedzieć co się dzieje w danej jednostce dobrego. Do tego mam wrażenie, że facet jest taktowny, posiada wysoką kulturę osobistą. Szkoda, że jak roznosił ulotki i się przedstawiał nie było zbyt sposobności na dłuższa rozmowę.  

Zastanawiam się czy najważniejszym kryterium  wyboru na tak ważne i trudne stanowisko jak wójt, mają być dziecięce strażackie zabawy na festynach.  

#369 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 14:11:22

Nie wydaje się wam, że liczy się chęć do pracy ?

Jak wiadomo Pan Kordylas od wielu lat zasiada w radzie, a jakoś dopiero teraz stał się szlachetny i pomocny mieszkańcom.

Rozumiem, że jak osiągnie już swój cel to znów będzie jak było i ludzie nie będą się liczyć.

Mając moc sprawczą jakoś nie oferował swojej pomocy mieszkańcom i nie wycinał krzaków jak tylko go o to poproszono, a tu nagle przed wyborami okazuje się, że Pan Kordylas miał możliwości, których nie wykorzystywał.

Niech nam Pan Kordylas obieca, że jak osiągnie sukces to nie będzie tak jak było przez te wszystkie lata.

Most miał być remontowany  po wyborach więc nasz radny milczał licząc, że zasiądzie na tronie i będzie lał na nas zimnym moczem !

Jak dla mnie Kordylas chce zwieńczyć swoją karierę dyrektorską stołkiem wójta nic więcej.

Zachęcam do głosowania na młodych, którzy chcą coś jednak zmienić, a nie po prostu być !

#370 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 14:11:36

Nie wydaje się wam, że liczy się chęć do pracy ?

Jak wiadomo Pan Kordylas od wielu lat zasiada w radzie, a jakoś dopiero teraz stał się szlachetny i pomocny mieszkańcom.

Rozumiem, że jak osiągnie już swój cel to znów będzie jak było i ludzie nie będą się liczyć.

Mając moc sprawczą jakoś nie oferował swojej pomocy mieszkańcom i nie wycinał krzaków jak tylko go o to poproszono, a tu nagle przed wyborami okazuje się, że Pan Kordylas miał możliwości, których nie wykorzystywał.

Niech nam Pan Kordylas obieca, że jak osiągnie sukces to nie będzie tak jak było przez te wszystkie lata.

Most miał być remontowany  po wyborach więc nasz radny milczał licząc, że zasiądzie na tronie i będzie lał na nas zimnym moczem !

Jak dla mnie Kordylas chce zwieńczyć swoją karierę dyrektorską stołkiem wójta nic więcej.

Zachęcam do głosowania na młodych, którzy chcą coś jednak zmienić, a nie po prostu być !

#371 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:48:50

Typowa dla niektórych ludzików zawiść i zazdrość!

Takie forum to raj dla ,,odważnych” tu dowalą, tam obsmarują! Panie Andrzeju rób pan swoje, dalej działaj i idź do przodu. Powodzenia życzę w niedzielę !

#372 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 17:38:05

A gdzie pochował się Pan Jaworski wójt Gminy ?

Zamiast rozwiązywać problemy powstałe z jego winy to wypiął się na wszystkich. Taki to z niego i gospodarz

#373 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 18:49:18

A gdzie pochował się Pan Jaworski wójt Gminy ?

Zamiast rozwiązywać problemy powstałe z jego winy to wypiął się na wszystkich. Taki to z niego i gospodarz

Jak kto gdzie, pakuje zabawki i idzie do starostwa na radnego. Zamienią się stołkami z radnym powiatowym. Taka podmianka, kolega zastąpi kolegę. Przecież wójt startuje z tą samą ekipą, która obecnie rządzi w starostwie  na czele z starostą Kołodziejskim, Grabowskim, Kordylasem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych