Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

121 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 21:57:18

Czy to ten sam Kazik co to go kiedyś Pantera przegnał na 4 wiatry z forum gp, bo chuyowo moderował ?

#22 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 22:45:20

Już mniejsza o to, że się spóźnia ale jak kierowca jeździ nie sprawnym autobusem i ma pretensje do ludzi z dziećmi, bo musi im otworzyć drzwi tylnie aby weszli z wózkiem to już jest przesada.

#23 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 23:22:12

...najwidoczniej Kazik nie pracuje tam dla pieniedzy, ale dlatego ze lubi ta robota... :D

:o ...dlaczego sie pode mnie podszywasz ?  :huh:

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 06:40:48

emeryty gura

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 08:04:53

Bo w PKS jeżdżą byle jakcy kierowcy nie to co pany z mzk albo norda eleganccy pachnący cudownie i piękni

#26 ~Rysiu~

~Rysiu~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 08:05:21

Tak te czasy oczekiwania na autobus z np.trasa Slupsk-Debnica Kaszubska to masakra czesto nie ma go o czasie a czesto wogole nie ma go poprostu.
To chyba cos musi byc na rzeczy z tymi zarobkami w tym pksie jak mówią jaka praca taka placa.
A cała flota Pks to sprzet z przeszlosci gdzie Niemiec jeszcze placił zeby zabrac do Polski.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 08:28:13

A wystarczy dać kierowcom po 15 zł na godzinę i wszystko wraca do normy, mało tego , będzie tylu chętnych do pracy że tych głupków co dobijają wozy będzie śmiało można wypier.dolić na zbity pysk.  Ale w PKS-ie to wolą płacić kary za opóźnione kursy albo odwołane a kierowcy co najwyżej pokażą fucka.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:05:19

Większość kierowców z PKS-u to fajtłapy .Kto im wogóle prawo jazdy dał. A zachowują się jakby cholera kim byli. Pan i Władca jeden z drugim

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:05:40

Większość kierowców z PKS-u to fajtłapy .Kto im wogóle prawo jazdy dał. A zachowują się jakby cholera kim byli. Pan i Władca jeden z drugim

#30 ~Ja wiem~

~Ja wiem~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:45:36

To nie winą kierowców tylko stanu autobusów i braku zorganizowania pani planistki kierowników itd kierowcy są brak autobusów wszystkie rozwalone kiedy wjeżdża się na warsztat często słyszy się wszystko sprawne o co ci chodzi wypad na trasę i dzieje się jak dzieje więc nie krytykujcie kierowców tylko zainteresujcie się co się dzieje na górze wśród kadry kierowniczej z partyjnego nadania PO SLD

#31 ~Hmmm~

~Hmmm~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:51:11

~Ja wiem~ tu akurat racja Panna Anna z nadania PO, pan B. z SLD pozuje do zdjec z Kobylinskim wiec juz wiadomo jaka to komuna i jak to wyglada;/

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 12:38:49

do roboty fajtłapy. emeryty gura

#33 ~ósmy pasażer~

~ósmy pasażer~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:14:39

A co to obchodzi człowieka, który ma kupiony bilet miesięczny i nie może dojechać do pracy? Kto zwróci mu za to, że spóźnia się do pracy? Pani prezes która bierze 10 tys pensji? Czy powiat wiecznie łatający dziurę w tej firmie? Braki kadrowe czyli firma jest źle zarządzana. Odwołane kursy dotyczą wszystkich tras, nie tylko tej do Ustki. Nie ma czym jeździć i nie ma kto jeździć. Dziwie sie kierowcom, że wogóle chcą tam pracować.  Dziwne, że starosta jeszcze to utrzymuje i topi tam pieniądze. Chyba tylko po to żeby znajomi mogli brać kasę w firmie czy w radzie nadzorczej.

#34 ~,,,,,,,,,,,,~

~,,,,,,,,,,,,~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:44:42

po prostu niekompetentne ludki w biurze i wszystko w temacie.

#35 ~wesoły~

~wesoły~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:51:32

A co to obchodzi człowieka, który ma kupiony bilet miesięczny i nie może dojechać do pracy? Kto zwróci mu za to, że spóźnia się do pracy? Pani prezes która bierze 10 tys pensji? Czy powiat wiecznie łatający dziurę w tej firmie? Braki kadrowe czyli firma jest źle zarządzana. Odwołane kursy dotyczą wszystkich tras, nie tylko tej do Ustki. Nie ma czym jeździć i nie ma kto jeździć. Dziwie sie kierowcom, że wogóle chcą tam pracować.  Dziwne, że starosta jeszcze to utrzymuje i topi tam pieniądze. Chyba tylko po to żeby znajomi mogli brać kasę w firmie czy w radzie nadzorczej.                                          raj raj raj raj raj raj raj raj muzyczka gra aby 8 godzin a ch.. mnie to obchodzi co się dzieje po 15.00,telefonów nie odbiram bo się nie narobiłam.

#36 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 14:00:43

To nie winą kierowców tylko stanu autobusów i braku zorganizowania pani planistki kierowników itd kierowcy są brak autobusów wszystkie rozwalone kiedy wjeżdża się na warsztat często słyszy się wszystko sprawne o co ci chodzi wypad na trasę i dzieje się jak dzieje więc nie krytykujcie kierowców tylko zainteresujcie się co się dzieje na górze wśród kadry kierowniczej z partyjnego nadania PO SLD                           

A wystarczy dać kierowcom po 15 zł na godzinę i wszystko wraca do normy, mało tego , będzie tylu chętnych do pracy że tych głupków co dobijają wozy będzie śmiało można wypier.dolić na zbity pysk.  Ale w PKS-ie to wolą płacić kary za opóźnione kursy albo odwołane a kierowcy co najwyżej pokażą fucka.          i o to właśnie chodzi.

#37 ~Ukrainiec~

~Ukrainiec~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:31:32

no może za piętnastaka to bym przyszedł ale muszę pomyśleć.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:54:01

ukrainiec kazimiero kowalczikaju niech jezdzi zasraniec, garnitur w dół i poszedł zasraniec

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:10:25

sułtana wojewodzka i tak kupi pizdzikes smoldzino za 1zł

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:26:35

kierowców nie ma? czy wy żartujecie!

jeden telefon do towarzysza Konwińskiego i już macie pełno kierowców...

nie mieliście prezesa i jeden telefon do towarzysza i co? jest jest czysty włos :wub: :D :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych