Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czym wysłać przesyłkę

kurier paczka

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 13:28:27

Witam

Mam do wysłania paczkę do Irlandii o wadze około 25 kg. Polecicie jakąś dobrą i tanią firmę kurierską??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 16:29:54

Maciek i Halinka... ...cóż za zbieg okoliczności...

#3 ~Mirka1979ol~

~Mirka1979ol~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 15:08:28

Bezpośrednio u kurier będzie drogo, ale u pośrednika nie najgorzej.

Międzynarodowe paczki wysyłam przez serwis zlapkuriera.pl

Ja nadaję głównie do UK i Niemiec i mają najtaniej.

#4 maksik

maksik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 13:04:11

Kurierem to wyślesz dosłownie wszystko wystarczy tylko dobrze zabezpieczyć przesyłkę. Ja ostatnio przewoziłem kurierem skuter z Anglii od brata. Skorzystałam z porad na https://www.pogotowi...skuter-kurierem koszt przesyłki nie był wysoki a paczka została odebrana przez kuriera i dostarczona na wskazany adres bez żadnych problemów. Najlepiej skorzystaj z porównywarki i wybierz najlepszą ofertę. 

#5 sienna_081

sienna_081

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 18:18:48

Mogę polecić fajną stronkę: https://www.flypak.pl/, gdzie znajdziesz taniego kuriera za granicę - np. Anglia lub Niemcy. Wszystko można załatwić przez internet. Umawiasz się z kurierem, określasz rodzaj paczki i płacisz. Bardzo wygodna i szybka opcja. A kurierzy sprawdzeni.

#6 kala13

kala13

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 18:33:28

Ja nie wysyłałam jeszcze przesyłek zagranicznych ale myślę, że spokojnie możesz sprawdzić ofertę firmy https://www.szybkiku...rukowania-listu. Korzystam z ich usług na terenie Polski i przyznam, że jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Mają jedne z najniższych cen na rynku, współpracują ze znanymi i cenionymi firmami kurierskimi a na dodatek można nadać paczkę bez drukowania listu :)

#7 anna.kukulowska

anna.kukulowska

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 14:16:20

Wbrew pozorom czasem może się okazać, że tradycyjna przesyłka pocztowa będzie najbardziej opłacalna. Wysyłając paczkę do Wielkiej Brytanii zdecydowałam się skorzystać z oferty Poczty Polskiej, ponieważ zaproponowana cena okazała się dwukrotnie niższa, niż najtańszy kurier :)

#8 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 12:49:28

Korzystne ceny za przewóz większych gabarytów mają na stronie kurierpolska24.pl. Parę razy wozili mi quada na sprzedaż i nie było problemów. Profesjonalnie zabezpieczają towar, mają krótki terminy, można się dodzwonić zawsze do obsługi i ewentualnie podpytać co i jak. Współpracuję z nimi już od roku i jeszcze żadnej dostawy nie musiałem reklamować, cofać czy coś w tym stylu.

#9 bugabooo

bugabooo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 08:43:42

Możesz spróbować tego tani kurier. Możesz zamówić swoje usługi na stronie internetowej i nie martw się o pójście na pocztę lub coś innego. Zapewniają najlepsze usługi transportowe za najniższą cenę.

#10 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 19:04:33

A zaglądałeś na Furgonetkę? Ja za każdym razem, gdy chcę wysłać przesyłkę, robię to właśnie za pośrednictwem tej strony. To przydatna rzecz, bo tam masz zestawionych ze sobą wiele firm przewozowych, dzięki czemu od razu będziesz mógł sprawdzić, jaki jest najtańszy kurier. Teraz nie wyobrażam sobie już zamawiania kuriera w inny sposób. Wolę oszczędzać czas i pieniądze :)

#11 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 13:58:38

Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam firmę brokerską Zlapkuriera.pl. Korzystam z nich od bardzo dawna, zero problemów, łatwy interfejs strony internetowej.

#12 Patka1

Patka1

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 19:35:54

Też jak porównywałam ceny wysyłek to broker był tańszy i ja z sendit zawsze wysyłam; kilka minut i wszystkie formalności załatwione, sama sobie przewoźnika wybieram; jeszcze nie miałam sytuacji żeby coś było nie tak;

#13 MonikaABC

MonikaABC

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 17:18:12

Witam!

Mogę doradzić kurier polska irlandia

http://kurierpolskairlandia.pl/

#14 Martina777

Martina777

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:24:37

Korzystam też z tej platformy, kiedy muszę coś wysłać. Moi rodzice mieszkają w Irlandii, więc często wysyłam paczki do Irlandii.

#15 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:05:52

Przez pośrednika jak się wysyła to jest taniej niż bezposrednio tak jak się dowiadywałam. Zarejestrowałam sie na stronie Zlapkuriera.pl , mam tam konto na sporadyczną wysyłkę i mogę polecić. Samo nadanie trwa kilka minut, a jeżeli chodzi o odbiór przez kuirera zazwyczaj bez opoxnien jest,.

#16 ~maszkaka~

~maszkaka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 03:16:26

fastpost sobie sprawdźcie- pośrednik ale bardzo konkretny i z dobrymi cenami. Ponadto pomocy w razie jakichkolwiek wątpliwości co do wysyłki

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurier, paczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych