Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czym jest przyjaźń?

250 odpowiedzi w tym temacie

#41 Wampir

Wampir

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:39:45

Wampirku slowa , tyle ich czasem slyszymy , wypowiadamy ale to tylko slowa, a gdzie czyny, nie ufama slowom ...bo sa czesto rzucane na wiatr, bez pokrycia, slowa.....

Ok,widzę ,że jest na razie za wcześnie,ale czas wszystko zmieni..... ;)

#42 tajemnicza kobieta:)

tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:41:57

Dzieki ciacho;)za slowa otuchy;)a nie za obietnice, ktorych mam juz dosyc;)

#43 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:45:38

Naucz się żyć w samotności, I nie narzekaj jeszcze znajdziesz to czego szukasz tylko zaczni to doceniać.

#44 tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:52:46

a czym jest samotnosc taka naprawde?ja nie szukam ma samo sie znalezc;)i doceniam ,ale mam za dobre serce i to mnie zawsze gubi

#45 tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:54:08

mialo byc tak

#46 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:57:04

a czym jest samotnosc taka naprawde?ja nie szukam ma samo sie znalezc;)i doceniam ,ale mam za dobre serce i to mnie zawsze gubi

Gubi to złe określenie,widocznie nie byli Ciebie warci.
Jeśli byś trafiła odpowiednią osobę ,to by to na pewno doceniła ....i odwzajemniła .

#47 tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:59:24

madre slowa;)jednaak u faceta najbardziej pociagajaca czescia ciala jest mozg:)i najbardziej sexowna:)Wampirku wiekszosc rzeczy doceniamy jak je tracimy;)ale sie nigdy do tego nie przyznajemy;)

#48 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:05:03

Ja znalazłem jedno i drugie i też nie było łatwo, teraz wiem poco żyję,Nawet jak wpadam w doły bo one mnie hartują i dzięki nim potrafię znaleźć światło, przestałem się bać życia, a może po prostu z czasem dorosłem do pewnych spraw.I ciesze się z tego co mam, ambicje,plany już dawno pogrzebałem,a marzenia i iluzje wyrzuciłem z siebie. Tak czytam te posty i uważam że zbyt wiele wymagasz od życia i od ludzi,a nic nie dajesz od siebie,Ludzie są sobą tylko wtedy gdy nie czuja presji, i przestaje ich interesować rzeczywistość, wtedy zaczyna się inna bajka żyją własnym życiem, które zaczynają szanować, Będąc sobą, .

#49 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:07:38

Ja znalazłem jedno i drugie i też nie było łatwo, teraz wiem poco żyję,Nawet jak wpadam w doły bo one mnie hartują i dzięki nim potrafię znaleźć światło, przestałem się bać życia, a może po prostu z czasem dorosłem do pewnych spraw.I ciesze się z tego co mam, ambicje,plany już dawno pogrzebałem,a marzenia i iluzje wyrzuciłem z siebie. Tak czytam te posty i uważam że zbyt wiele wymagasz od życia i od ludzi,a nic nie dajesz od siebie,Ludzie są sobą tylko wtedy gdy nie czuja presji, i przestaje ich interesować rzeczywistość, wtedy zaczyna się inna bajka żyją własnym życiem, które zaczynają szanować, Będąc sobą, .

Jak żyć bez planów i ambicji...? Wtedy życie traci sens.....

#50 tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:12:23

mylisz sie nie wymagam wiele, chce po prostu by byli soba i nie znali do mnie drogi tylko wtedy jak mnie potrzebuja, a jak im sie dobrze wiedzie wtedy nie pamietaja, to nie jest duzo..

#51 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:21:09

Nie prawda wtedy odkrywasz prawdę o miejscu w którym żyjesz i zaczynasz odkrywać swój własny sens życia nie ten którego ciebie uczono bo tak "trzeba bo tak ma być..." To proste Przykład:
Czy nauczyciel w szkole nauczy ciebie wszystkiego?Czy nauczy ciebie tylko tego czego od niego wymaga dyrektor, a nie uczeń? Nauczyciel zacznie uczyć tego co ma w programie tylko po to by mieć to z głowy?Uczeń nie jest zadowolony bo to wie. więc musi się uczyć sam ponieważ wie że to co mu się podaje jest okrojone i pod przymusem.Nauka zawsze jest trudna ;-) przeważnie jak się boimy i nie widzimy sensu,
Nie wiem czy mnie do końca ktoś z was rozumie?

#52 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:33:06

mylisz sie nie wymagam wiele, chce po prostu by byli soba i nie znali do mnie drogi tylko wtedy jak mnie potrzebuja, a jak im sie dobrze wiedzie wtedy nie pamietaja, to nie jest duzo..

To chyba normalka w tym toksycznym miasteczku.Pomaganie ludziom, to nie udzielanie im pomocy bo wtedy ty stajesz się ich ofiarą wręcz odwrotnie. miałem podobne sytuacje ale i w ten sposób poznałem mnóstwo ludzi, którzy sami się ujawnili jako ludzie.Takich ludzi robi się jaja pomóc można ale trzeba wiedzieć że z drugiej strony leci siekiera ;-) No właśnie tego nie uczą w szkole;-)

#53 tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:41:40

znow sie mylisz, nauka nie jest trudna i nie bojmy si e jej jak chcemy sie uczyc;) a nauczyciele jak uczen chce to ucza wiecej niz w programie;)lucza w szkole bo mnie na , szacunku do drugiego czlowieka, bo pamietajmy ze nei status czyni z ciebie czlwoieka tylko to co masz w glebi siebie:)

#54 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:47:53

Dajesz dłoń utną ci palec, Ale czy są w stanie zmienić twoją osobowość czy też życie,Jeśli tak to bardzo żle jeśli nie to dobrze bo wciąż jesteś sobą.i potrafisz dalej żyć.Dzięki temu uczysz się komu pomagać,a komu nie, to się chyba nazywa asertywność :mellow: albo zdrowy rozsadek. Uzasadniona odmowa pomocy może być pomocą dla potrzebującego..

#55 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 10:54:02

Naucz się słuchać i nie pisz że się mylę możliwe że nie mam racji i możliwe jest to ze Ty też nie masz racji bądź tolerancyjna i nie narzucaj komuś swoich racji wysłuchaj zastanów się i działaj, Jeśli jesteś pewna że to co powiesz będzie korzystne dla innych i dla Ciebie?

#56 tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 11:22:23

ile mozna sluchac innych, czy ktos wyslucha mnie;) to nie jest dobre, odmowa pomocy nie jest pomoca dla potrzebujacego, podanie mu dloni, danie wedki tak ale nei odmowa pomocy , bo taka odmowa moze doprowadzic czlowieka do depresji, negatywnego myslenia i obnizenia samooceny o sobie, zle rady dajesz, czasem trzeba wysluchac innych ;)

#57 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 11:24:10

Status nie czyni z nikogo człowieka zgadzam się w 100%, liczy się to człowiek ma w sobie, W sobie mam trochę goryczy,złości i nienawiści, Ale le to co najlepsze jest we mnie jest właśnie zarezerwowane tylko i wyłącznie dla przyjaciół, moi przyjaciele też wiedzą że nie zawsze mam racje i czasami potrafię pojechać po bandzie nie jest mi z tym dobrze bo zdaje sobie z tego ze robię źle, ale oni wiedzą dla czego tak już mam jak każdy człowiek z pewnymi sprawami sobie nie radzę ale czas który płynie podsuwa mi rozwiązana z których czasami korzystam a to pomaga mi rozwiązywać problemy które mi dokuczają, i to co wydaje się trudnym problemem staje się błahostką, po prostu niecierpliwość powoduje że pędzimy na oślep, Dlatego polecam cierpliwość też nie jest fajna ale walka ze słabościami to najlepsza rzecz na świecie jeśli tylko człowiek chce się z nimi skonfrontować i je przezwyciężyć tylko poty by się z nimi nie męczyć, ponieważ to powoduje że czasami stoi się w miejscu, myślę że każdy tak ma stąd czasami to poczucie bezsensu które czasami nas porywa.

#58 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 11:27:25

SŁUCHAM?I staram się zrozumieć.

#59 tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 11:33:56

to sluchaj moze uslyszysz moj krzyk , krzyk zalu, tego co mnie boli, zawsze wszystkich sluchalam, na ile moglam pomagalam, sluzylam rada, wspieralam, dostanallam za to piekna zaplate w postaci kopa;)choc ten kop mnie wzmocnil nie powiem ale to boli, przez takie cos nie umiem ufac i jak kiedys spotkam czlwoieka godnego zaufania nie bede potrafila mu zaufac,, skrzywdze wtedy jego a nie chce krzywdzic ludzi......

#60 ~Fuck OFF~

~Fuck OFF~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 11:34:23

A może te osoby co się tak na Ciebie odwróciły nie potrafią Tobie podziękować, po prostu wstydzą się podziękować albo boją? Z tego co czytam wychodzi na to że czekasz na podziękowania od nich, jeżeli nie zrobili Tobie Krzywdy to pewnie się wstydzą podziękować bo ich tego nie nauczono, a jeżeli jest inaczej to niestety pomogłaś nie tym osobą co trzeba proste.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych