Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czym jest przyjaźń?

250 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Alex -facet~

~Alex -facet~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 12:53:47

Podaj namiary to mu napiszę jak jego kobieta łasi się do każdych portek i na każde kolana by weszła. kobieto dobrze mnie wychowano z szacunkiem do innych , dlatego nie napisze kogo Ty z siebie robisz. życzę pani miłego dnia , praca wzywa. :ph34r: B) :wub: Ukłony dla męża rogacza.

#242 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 12:59:48

Podaj namiary to mu napiszę jak jego kobieta łasi się do każdych portek i na każde kolana by weszła. kobieto dobrze mnie wychowano z szacunkiem do innych , dlatego nie napisze kogo Ty z siebie robisz. życzę pani miłego dnia , praca wzywa. :ph34r: B) :wub: Ukłony dla męża rogacza.

Lekarz cię zdradził,rozumiem,bolesna zdrada,ale psychiatrów ci u nas dostatek.Szukaj dalej,może któremuś uda się.

#243 ~adwokat diabła~

~adwokat diabła~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:04:09

No nie ładnie nie ładnie.
Nie umiesz ważyć słów i posądzasz kogoś,kogo nie znasz.
Tutaj powinno paść słowo PRZEPRASZAM dla tej Pani.
Ja w swej całej okazałości znam takich jak ty,więc poniesiesz karę w odpowiednim czasie.

#244 ~Alex -facet~

~Alex -facet~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:12:48

Adwokacie czytałeś posty tej pani, chyba nie ona nie ważyła słów, obrażała, oceniała, posądzała, wtedy się wypowiedz. Droga Salciu pokazałaś swe prawdziwe oblicze , nie godzi się kobiecie na takie zachowanie, zniżyłaś się do poziomu ludzi z którymi się nie dyskutuje.Salciu zawiodłaś mnie a miałem cię za kobietę bardzo inteligentną i bardzo wyrozumiałą.Będę późnym wieczorem, nocą prawie.

#245 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:20:25

No czarna rozpacz :( dopiero wieczorem :lol: ,nocą prawie :lol: Tragedia.Idziesz baner wywieszać? :lol:

#246 wielbicielka :)

wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 14:12:18

To co piszesz nie jest nawet śmieszne... lecz wręcz żenujące...
Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz tego typu wnioski... chyba wyobraźnia cię poniosła zbyt daleko.

#247 wielbicielka :)

wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 14:14:39

akurat sie mylisz, nie ma zadnej urojonej milosci i nie jestem 8 cudem ani tez sie za niego nie uwazam, jest wrecz odwrotnie bo wlasnie ta osoba nie znosi krytki i uwaza sie za cud, nie mam zamiau obrabiac mu..tylka, powiedzialam mu ze to co mnie boli napisze tu, nie bylo sprzeciwu, bardziej ja jestem jego ofiara bo sam sie nazwal ze jest "oszustem" co wykorzystuje i naciaga;)nie widzialam tego na poczatku ale teraz pewna sytuacja otworzyla mi oczy, wiec nie oceniaj mnie jesli nie wiesz jak jest, jakbys poznala prrawde twoj tok myslenia by sie zmienil, nie chce nikogo obrazac, wiec koncze ten watek i juz nie pisze w tym poscie, zresztam znikam na jakis czas, dowidzenia;)

"nie mam zamiaru obrabiać mu tyłka"
Nie zauważyłaś tego, że właśnie to zrobiłaś?

#248 ~Rico~

~Rico~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 20:23:01

Tajemnicza kobieto, pytanie ludzi na forum dlaczego ktoś się zmienił, dlaczego już nie jesteś dla niego najważniejsza, trąci co nieco naiwnością. Skąd do cholery, obcy ludzie mają wiedzieć cokolwiek na ten temat? A poza tym takie publiczne kilkustronicowe ubolewanie, robienie z siebie pokrzywdzonej- porzuconej przyjaciółki i oskarżanie go, przyniesie jeden skutek - na Twój widok będzie uciekać gdzie pieprz rośnie. Na jego miejscu czułabym się osaczona: smsy, maile, telefony i teraz forum... Daj sobie spokój i zrozum, że skoro się nie odzywa to znaczy, że po prostu NIE CHCE twojej przyjaźni. Dlaczego? Drążenie tego tematu nie ma sensu, chyba, że jesteś masochistką i lubisz się zadręczać tym na co nie masz wpływu. Każdemu człowiekowi czasem trudno racjonalnie wyjaśnić dlaczego czuje i postępuje tak, a nie inaczej. Ludzie się zmieniją, mówią dużo wzniosłych słów i składają obietnice bez pokrycia. Trudno się z tym pogodzić, ale tak to wygląda. Tzw. słowność odeszła już do lamusa. Niedotrzymywanie słowa jest tak powszechne, że stało się normą.
Z tego co piszesz wynika, że wątek o przyjaźni był tylko pretekstem do załatwiania swoich prywatnych "porachunków", nie wynikało to z chęci wyminay opiniami z innymi forumowiczami?! hmmm...mnie trudno byłoby znieść tak nachalną przyjaźń.

#249 tajemnicza kobieta:)

tajemnicza kobieta:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 20:50:51

Witam na chwilke;) eico zaspookoje twoja ciekawosc, to byl watek o przyjazni, jaka jest, jak powinna wygladac, a to moje male zgarnie bylo tylko po to by cos sprawdzic;)chcialam sie czegos dowiedziec i juz wiem;)nie moglam sobie czegos wytlumaczyc wy czytelnicy mi pomogliscie, dzieki za to i dobranoc,:)a dzieki wam sie nauczylam jednego;) nie wierzyc i nie ufac nikomu, pa

#250 ~Rico~

~Rico~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 21:48:29

Wyrabianie sobie opinii o świecie i o ludziach na podstawie wypowiedzi na forum, czy jakiegoś gościa, który się wypiął, to nie jest najlepszy pomysł. Nie można generalizować - "nie wierzyć i nie ufać nikomu". Twoje otymistyczne nastawienie do świata świadczy o tym, że mocno wierzysz w to, że ludzi dobrej woli jest więcej ... i tak trzymaj. Rzeczywiście, wobec internetowych należy być mocno ostrożnym i nie przejmować się zandadto ich kąśliwymi uwagami - tu nawet najłagodniejszy człowiek może stać się brutalny, cyniczny, podstępny, bo jest anonimowy. Często wypowiadają się osobniki, dla których złośliwość to ulubiona rozrywka. Nikt z wypowiadaczy nie ma monopolu na prawdę, każda uwaga może być niesprecyzowana, mylna, nieprzemyślana, głupia, perfidna. A o takie właśnie w internecie najłatwiej. Sądzę, że cenniejsze są rozmowy z ludźmi twarzą w twarz. Uszy do góry!

#251 ~wiget~

~wiget~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2012 - 21:14:56

Rolka weź w końcu przestań się bawić bo ci w dupę przywalę ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych