Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy żołnierze w Lędowie i w Wicku Morskim używają broni psychotronicznej i podsłuc***e społeczeństwo?Samorządy powinny kontrolować armię.


22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Samorządowiec~

~Samorządowiec~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 12:08:38

Jak w temacie, nieraz podejrzewano różne zagraniczne armie o stosowanie broni psychotronicznej i podsłuchiwanie społeczeństwa. Cywilna kontrola i nadzór nad żołnierzami i marynarzami to krok w dobrym kierunku. Zasadne jest by nie była, to tylko kontrola i  nadzór centralnej administracji rządowej, ale także administracji samorządowej. Tak powinno być także w Ustce, a Burmistrz Miasta Ustki oraz Rada Miejska Ustki, a także Wójt Gminy Ustka i Rada Gminy Ustka, a także Wójt Gminy Postomino i Rada Gminy Postomino powinny mieć nadzór nad terenami wojskowymi z racji położenia na terenach miasta Ustki, oraz gmin Ustka i Postomino. Ponadto z uwagi na obecną w PRL-owskim wojsku patologiczna zarazę "fali", wszyscy wojskowi,także i marynarze oraz dawni wojskowi, obecnie już na emeryturach powinni być poddawani okresowym badaniom psychiatrycznym. Nie dziwmy się, "fala" w wojsku była chorobą psychiczną, żaden regulamin wojskowy na nią nie pozwalał, a jednak większość żołnierzy i oficerów wybierała życie w wojsku na sposób falowy, będący ciągiem zachowań kwalifikujących jako choroby psychiczne, zachowania falowe nie były normalnymi zachowaniami, i co symptomatyczne tylko niewielka mniejszość w każdej jednostce wojskowej wybierała życie na sposób regulaminowy, który był jak najbardziej legalny. Tak, nie ma się co oszukiwać, tylko niewielka regulaminowa mniejszość w wojsku była normalna, a większość ciężko chore psychicznie czubki. Tak w ogóle najlepiej jakby wojsko oddało w cholerę całość terenów wojskowych Gminie  Ustka i Gminie Postomino, a nasze samorządy by te tereny zagospodarowało dużo lepiej niż robi to Wojsko Polskie i Marynarka Wojenna. Najlepiej jakby wszyscy żołnierze wynieśli się w cholerę z Gminy Ustka i z Gminy Postomino, są tylko niepotrzebnym balastem, te wojskowo-żołniersko-marynarskie "harcerzyki" blokują normalne wykorzystanie terenów Gmin Ustka i Postomino pod katem infrastruktury turystycznej i hotelowej. Krótko mówiąc Wojsko Polskie jest największym hamulcem rozwoju gospodarczego Gminy Ustka i Gminy Postomino.#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 13:21:04

Jak w temacie, nieraz podejrzewano różne zagraniczne armie o stosowanie broni psychotronicznej i podsłuchiwanie społeczeństwa. Cywilna kontrola i nadzór nad żołnierzami i marynarzami to krok w dobrym kierunku. Zasadne jest by nie była, to tylko kontrola i  nadzór centralnej administracji rządowej, ale także administracji samorządowej. Tak powinno być także w Ustce, a Burmistrz Miasta Ustki oraz Rada Miejska Ustki, a także Wójt Gminy Ustka i Rada Gminy Ustka, a także Wójt Gminy Postomino i Rada Gminy Postomino powinny mieć nadzór nad terenami wojskowymi z racji położenia na terenach miasta Ustki, oraz gmin Ustka i Postomino. Ponadto z uwagi na obecną w PRL-owskim wojsku patologiczna zarazę "fali", wszyscy wojskowi,także i marynarze oraz dawni wojskowi, obecnie już na emeryturach powinni być poddawani okresowym badaniom psychiatrycznym. Nie dziwmy się, "fala" w wojsku była chorobą psychiczną, żaden regulamin wojskowy na nią nie pozwalał, a jednak większość żołnierzy i oficerów wybierała życie w wojsku na sposób falowy, będący ciągiem zachowań kwalifikujących jako choroby psychiczne, zachowania falowe nie były normalnymi zachowaniami, i co symptomatyczne tylko niewielka mniejszość w każdej jednostce wojskowej wybierała życie na sposób regulaminowy, który był jak najbardziej legalny. Tak, nie ma się co oszukiwać, tylko niewielka regulaminowa mniejszość w wojsku była normalna, a większość ciężko chore psychicznie czubki. Tak w ogóle najlepiej jakby wojsko oddało w cholerę całość terenów wojskowych Gminie  Ustka i Gminie Postomino, a nasze samorządy by te tereny zagospodarowało dużo lepiej niż robi to Wojsko Polskie i Marynarka Wojenna. Najlepiej jakby wszyscy żołnierze wynieśli się w cholerę z Gminy Ustka i z Gminy Postomino, są tylko niepotrzebnym balastem, te wojskowo-żołniersko-marynarskie "harcerzyki" blokują normalne wykorzystanie terenów Gmin Ustka i Postomino pod katem infrastruktury turystycznej i hotelowej. Krótko mówiąc Wojsko Polskie jest największym hamulcem rozwoju gospodarczego Gminy Ustka i Gminy Postomino.

Idiota#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 13:28:40

Idiota

Zgadzam się. Idiota do sześcianu.#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 14:21:55

Idiota

Ten niebieski jest patologicznym idiotą

#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 16:59:54

Takie dostał prikazy, nie wińcie go <żart>. Powstał temat niewygodny dla ratusza, więc dwoi się i troi, nie udało się tematu zagłuszyć i zaspamować, to stworzył nowy absurdalny, by tamten wydał się niepoważny. Niestety dla niebieskiego wszyscy go przejżeli.

#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 17:31:28

Zgadzam się. Idiota do sześcianu.

Sami jesteście idioci, bo nie potraficie nawet kilku mądrych zdań napisać. Albo to nie idioci, tylko ofiary broni psychotronicznej, ze zrytymi mózgami. 

A wracając do tematu ile by gmina Postomino mogła wybudować hoteli nad morzem, gdyby zająć te atrakcyjne tereny blokowane przez wojsko, i gmina Postomino i jej mieszkańcy stanęli by gospodarczo na nogi. #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 17:44:39

Na wysokości wsi Górsko, miedzy wschodnim brzegiem Jeziora Wicko a wschodnia granica gminy Postomino nad samym morzem przy samej plaży jest bardzo atrakcyjny teren, w sam raz na "Hotel Gołębiewski", tylko faktycznie ten teren został zajęty na poligon i to przeszkadza w inwestycji firmy Gołębiewski. Poligony wojskowe w XXI wieku już wyszły z mody, w trzecim tysiącleciu naszej ery poligony to naprawdę przeżytek i zacofanie.  #8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 18:04:15

Nie było niebieskiego na forum - nie było głupich wpisów. Niebieski wrócił z wakacji zaczęło sie pisanie wpisów z d...y#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 20:10:07

Smerf od zawsze słynął ze swojej "miłości" do trepów. Bardzo trudno jest się domyśleć, kto jest autorem tych postów... Dwa w jednym, odciążyć niewygodny temat dla ratuszaków i dowalić trepom, smerfowa logika.

#10 ~kATECHETA~

~kATECHETA~
 • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:39:37

NASZA ARMIA JEST ZWYCIĘSKA, ŻOŁNIERZ TO JEST ................................... MĘSKA.

 

TAK MI DOPOMÓŻ BUK I MA-RYJA PONOĆ ZAWSZE ............

DZIEWICA.#11 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 14:58:23

Ten niebieski jest patologicznym idiotą

Specjalnie robię wpisy ze szpitala na  Morcinka, aby wklejać filmy ;)

PS: Co bedzie jak mi sie filmy skoncza ?

 

69879132_2890412307652989_30280260619306#12 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:05:56

Na wysokości wsi Górsko, miedzy wschodnim brzegiem Jeziora Wicko a wschodnia granica gminy Postomino nad samym morzem przy samej plaży jest bardzo atrakcyjny teren, w sam raz na "Hotel Gołębiewski", tylko faktycznie ten teren został zajęty na poligon i to przeszkadza w inwestycji firmy Gołębiewski. Poligony wojskowe w XXI wieku już wyszły z mody, w trzecim tysiącleciu naszej ery poligony to naprawdę przeżytek i zacofanie.  

Typowe gadanie sowieckich trolli ...

Rosja i Putin grozi wojną w razie ujawnienia prawdy o morderstwie, zbrodni z 10 kwietnia 2010, a my Polacy powinniśmy ze strachu się rozbroić i nadstawiać Niemcom i Kremlowi Pupę.

 

Cały postępowy świat już wie, że II wojnę wywołali Polacy, Niemcy i Rosja tylko się broniły .... ;)

 


Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 30 sierpień 2019 - 15:16:24


#13 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:10:20

Tak w ogóle najlepiej jakby wojsko oddało w cholerę całość terenów wojskowych Gminie  Ustka i Gminie Postomino, a nasze samorządy by te tereny zagospodarowało dużo lepiej niż robi to Wojsko Polskie i Marynarka Wojenna. Najlepiej jakby wszyscy żołnierze wynieśli się w cholerę z Gminy Ustka i z Gminy Postomino, są tylko niepotrzebnym balastem, te wojskowo-żołniersko-marynarskie "harcerzyki" blokują normalne wykorzystanie terenów Gmin Ustka i Postomino pod katem infrastruktury turystycznej i hotelowej. Krótko mówiąc Wojsko Polskie jest największym hamulcem rozwoju gospodarczego Gminy Ustka i Gminy Postomino.

Tak masz rację,  poligon Ustecki powinien wrócić do macierzy, czyli Bundeswery :D

 #14 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:15:35

Sami jesteście idioci, bo nie potraficie nawet kilku mądrych zdań napisać. Albo to nie idioci, tylko ofiary broni psychotronicznej, ze zrytymi mózgami.  :lol:

A wracając do tematu ile by gmina Postomino mogła wybudować hoteli nad morzem, gdyby zająć te atrakcyjne tereny blokowane przez wojsko, i gmina Postomino i jej mieszkańcy stanęli by gospodarczo na nogi. 

 

Stanęli by na nogi ???

 

podcierając, dogadzając i myjąc duupska niemieckim turystą ?

 

Takie bezwstydne  rzeczy robi się na klęczkach  :o 
 #15 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:22:02

Smerf od zawsze słynął ze swojej "miłości" do trepów. Bardzo trudno jest się domyśleć, kto jest autorem tych postów... Dwa w jednym, odciążyć niewygodny temat dla ratuszaków i dowalić trepom, smerfowa logika.

 

Tak UFO, chemitrals i broń psychotropowa to strasznie niewygodne tematy dla Ratuszaków :D

 

69576483_2890450824315804_62835468391992

 #16 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:25:40

Nie było niebieskiego na forum - nie było głupich wpisów. Niebieski wrócił z wakacji zaczęło sie pisanie wpisów z d...y

 

Już niedługo wasz przywódca BARAN,

wróci do Polski na białym ośle ...

 

Szykujcie rączki do bicia brawa,

a usta do wazeliniarstw ...

 

69384608_2890450004315886_44325100888963

 #17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 08:30:54

Ten niebieski jest patologicznym idiotą#18 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:46:30

 

Ten niebieski jest patologicznym idiotą

 

Kto jest winien napaści na Polskę w 1939 roku oraz klęski we wrześniu ?

 

Mocne słowa starego SB-eka Piotra Wrońskiego.

Nie dla lemingów.

 


Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 02 wrzesień 2019 - 09:46:42


#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:58:57

 

Ten niebieski jest patologicznym idiotą

 

To fakt nie podważalny i do tego kryminalista#20 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1297 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:12:08

To fakt nie podważalny i do tego kryminalista

 

Czym jest 5G.
 
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych