Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy warto studiować dietetykę?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~perosa~

~perosa~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 10:16:16

Pytanie jak w temacie. Wprawdzie idę na studia dopiero za rok, ale już zastanawiam się nad tym, na co postawić. Dietetyka mnie interesuje, ale z drugiej strony - czy to tego momentu nie będzie widoczny przesyt osób, które mają takie studia. Raz jeszcze - ja się tym interesuję od dawna, nie zależy mi wyłącznie na papierku.

#2 ~dramen~

~dramen~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 09:55:18

Jestem na drugim roku, już mam pierwsze zlecenia związane z kierunkiem. Próbuję na maxa wykorzystać ten czas. Zawsze będzie tak, że kierunki będzie kończyć kilka razy więcej osób niż wynosi zapotrzebowanie rynkowe. To ty musisz ocenić, czy to jest temat dla ciebie. Jeśli faktycznie się tym pasjonujesz, nie chodzi tylko o papierek, to na pewno sobie poradzisz. 

#3 ~perosa~

~perosa~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:03:23

Bardzo się tym interesuję. Gdzie dokładnie chodzisz? Miasto/uczelnia i jak to się stało, że jesteś właśnie tam? Trudno było się dostać? Proszę o jak najwięcej konkretnego info. 

#4 ~dramen~

~dramen~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 10:08:18

Szkoła Mydłowskiej w Warszawie. Czy łatwo się było dostać? Ja nie miałem problemów, szczerze to nawet nie pamiętam, jak to było. A uczelnie porównywałem pod względem programu, kadry i naprawdę wszystko wyglądało u nich spoko. Na pewno nie jest to miejsce dla osób, które chcą przeleżeć studia. Raczej dla tych, które chcą zdobyć w ten sposób zawód. 

#5 ~peraksa~

~peraksa~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:12:31

Masz na myśli tę uczelnię - wsp.szkolymydlowskiej.pl ? Dużo czasu poświęcasz na naukę? Dużo jest zajęć praktycznych, w sensie - z konkretami, a bez głupiej pamięciówki?

#6 Julka21

Julka21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:38:56

Jeżeli to serio Twoja pasja i będziesz się edukować poza studiami - tak. W innym wypadku nie ma co iść

#7 ~dramen~

~dramen~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 10:22:18

Tak, u Mydłowskiej nauki jest sporo, ale to na pewno nie jest uczelnia, którą wybiera się dla papierka. Poziom jest wysoki, ale dużo zajęć jest praktycznych. Po prostu nauka jest ewidentnie nastawiona na rozwój, na naukę zawodu, a nie na danie magistra. W tych czasach liczy się tylko konkretna wiedza. 

#8 ~pemter~

~pemter~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 10:15:03

Dużo osób na miejsce? Są jakieś problemy z przyjęciem?

#9 ~dramen~

~dramen~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 09:59:42

Szczerze? Nie pamiętam, ile osób było na miejsce. Ale nie było problemów z dostaniem się. Nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Inna sprawa, że w danym roku może być całkowicie inaczej niż w poprzednim. Zadzwoń - pewnie info o liczbie kandydatów mogą podać. 

#10 kamilpluta

kamilpluta

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2018 - 08:37:24

trochę mamy dużo na rynku dietetyków i trenerów personalnych, ale moze warto, patrząc na to, ze coraz więcej ludzi jest aktywnych fizycznie, chce dbać o swoją sylwetkę i zdrowie

#11 marikaa

marikaa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:24:33

Jesli masz do tego pasje to czemu by nie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych