Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Popcorn~

~Popcorn~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 14:48:57

W Urzędzie jest chyba cisza bo głównego mieszacza Janickiej nie ma, a Panie Wójt i Sekretarz mają inne ważne problemy - Zakład Gospodarki Komunalnej, Dni Damnicy itp. tylko kiedy mają pracować JAK CIĄGLE ICH NIE MA W URZĘDZIE a część pracowników kręci się po korytarzach i pokojach w urzędzie bez celu i nie ma co ze sobą zrobić......

To co wyprawia Zakład Gospodarki Komunalnej to żenada.Chodzi mi głównie o odśnierzanie dróg.Kiedyś go nie było i jakoś drogi były odśnierzane na bierząco,teraz narobili tylko nowych urzędników,a drogi zawalone śniegiem po kolana.Już mi ręce opadają,co roku musze wydzwaniac,przypominać sie panu szanownemu dyrektorowi ZGK,a dojazd do mojej posesji(około 50 metrow,ale pod górke)jakoś nie odśnierzony.Ciągnik z pługiem przejeżdza obok a dojazd do mojej posesji ma w głebokim poważaniu.Mam nadzieje że ponowne wybory na stanowisko Wójta zmienia tą chorą sytuacje,może w końcu przyjdzie na to stanowisko ktoś z jajami i pogoni to towarzystwo do roboty!!!

#42 ~oooo~

~oooo~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 14:58:51

To co wyprawia Zakład Gospodarki Komunalnej to żenada.Chodzi mi głównie o odśnierzanie dróg.Kiedyś go nie było i jakoś drogi były odśnierzane na bierząco,teraz narobili tylko nowych urzędników,a drogi zawalone śniegiem po kolana.Już mi ręce opadają,co roku musze wydzwaniac,przypominać sie panu szanownemu dyrektorowi ZGK,a dojazd do mojej posesji(około 50 metrow,ale pod górke)jakoś nie odśnierzony.Ciągnik z pługiem przejeżdza obok a dojazd do mojej posesji ma w głebokim poważaniu.Mam nadzieje że ponowne wybory na stanowisko Wójta zmienia tą chorą sytuacje,może w końcu przyjdzie na to stanowisko ktoś z jajami i pogoni to towarzystwo do roboty!!!

No tak odsnieżenie dojazdu do Pańskiej posesji to poprostu priorytet dla całej Gminy - chylę czoła i sypię płatki róż przed Pana idiotycznym obliczem!!!!!!!!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 16:05:37

a łopate do odśnieżania sobie zafunduj gościu i hej a nie wieczne narzekanie. zawsze żle i niedobrze a wiesz ile w naszej gminie jest dróg do odśnieżania??? ludzie nie moga do pracy dojechac brna w sniegu po kilka kilometrow i nie narzekają bo na ten sprzet co posiada ZGK to i tak są super utrzymane drogi Jedz sobie do miasta i zobacz jak wyglądają chodniki i nikt sie tym nie przejmuje a te twoje 50 metrów to w ramach porannej rozgrzewki przed pracą bys sobie odśnieżył

#44 ~ziomal~

~ziomal~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 06:59:44

Czytam i nadziwić się nie mogę ile jadu tkwi w ludziach.
Nie znam urzędu gdzie nie ma nepotyzmu.
Komu jak nie "znajomym" można zaufać ? :)
Spójrz w lustro i powiedz ,że jak TY będziesz u władzy (przy korycie) to będziesz robił inaczej.
Ja już w to wierzę.:)
Kogo wybrali tak mają- jak jest bee to sie okaże w następnych wyborach.
Pieniacze dajcie se siana - pokażcie co robicie dla swojej gminy ( prócz pieniactwa)
Kogoś coś bardzo boli ( i to nie głowa)

#45 ~SWIR~

~SWIR~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 11:36:07

Nepotyzm dalej trwa ?????????????.

#46 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 13:23:48

Nepotyzm dalej trwa ?????????????.

Witam a gdzie nie trwa,w Potęgowie też trwa oj trwa !!!!!! .

#47 ~andrzej k.~

~andrzej k.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 05:51:50

To nie prawda że w urzędzie gminy panuje nepotyzm.Pani wójt zatrudnia tylko fachowców, jest osobą ,bezkonfliktową dzięki niej nasza gmina jest taka wspaniała.Pani Wójt popiera oświatę i sport jak nikt inny.Wszystkie sukcesy gminy są zasługą pani Wójt, aż strach pomyśleć co by się działo bez tej kryształowej postaci.A wy zazdrośnicy, brzydale piszecie takie rzeczy.Sto lat dla Pani Wójt.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 10:13:28

To nie prawda że w urzędzie gminy panuje nepotyzm.Pani wójt zatrudnia tylko fachowców, jest osobą ,bezkonfliktową dzięki niej nasza gmina jest taka wspaniała.Pani Wójt popiera oświatę i sport jak nikt inny.Wszystkie sukcesy gminy są zasługą pani Wójt, aż strach pomyśleć co by się działo bez tej kryształowej postaci.A wy zazdrośnicy, brzydale piszecie takie rzeczy.Sto lat dla Pani Wójt.

tobie wazelinka nie potrzebna, wejdziesz bez

#49 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 28 luty 2010 - 05:02:19

Jaki nepotyzm,kogo z rodziny pani wójt zatrudniła panie kwaśniewski,Śmiało ,gdzie pan pracował przed przyjściem do OSW.

#50 ~sympatyk~

~sympatyk~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 17:54:17

Podobno piszący te bzdury zostali ukarani przez panią wójt.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 18:01:01

i co niby, jak zwykle zwolnienia szykuje ...???

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 18:49:47

Pewnie lodowa ma kogoś z rodziny do upchnięcia

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 16:52:40

Już niedługo naród osądzi a naród sprawiedliwy i mondry

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 15:04:45

Noo, takich "SPECJALISTÓW" nam potrzeba!!!

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 19:57:45

Mondry i pełno w nim specjalistów od fszystkiego dlatego zadecyduje już niedługo zgodnie ze swoją mądrością

#56 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 21:23:34

To Pani Janicka zatrudnia teraz siostry i sąsiadów w starostwie powiatowym w Słupsku.... I tam robi swoje A zarząd piszczy ze szczęścia jaki to z niej specjalista wygrywał skarbnika pogonil audytira (firma meza tez budowlana to konkurencje sie niszczy. Pogonila ksiegowego by miec piekny protokol Rio zatrudniła inspektora Rio. Niestety murzyn zrobił swoje murzyn musi odejść i tak kolejną osobą -koleżanka w starostwie.

#57 ~Mobbingowana~

~Mobbingowana~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 06:58:30

Oooo czyli jednak przypuszczenia na temat tej pani mnie nie mylily. Już od zarania dziejów jest jaka jest :) pani jadwigo niech pani pamięta karma wraca i to ze zdwojoną siła. Tylko moja dobra wola i brak chęci kontaktu z osobami pani pokroju nie sprawiły że w pewnej jednostce która tak "efektywnie" pani zarządza nie pojawiła się prokuratura.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 07:00:12

Hahaha a karę nałożył brat brata siostry ciotecznej pani janickiej. Pięknie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych