Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Norman~

~Norman~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 13:54:10

I jeszcze kilka słów odnośnie pana Mareckiego, który jest niczego wartym dziennikarzem. Pisze bzdury zamiast przeprowadzić porządny wywiad i zamieszczać prawdziwe informacje!!!Ten pan psuje opinię gazety i dziwi mnie fakt, że jeszcze nikt go nie zwolnił!

#22 ~Zażenowana~

~Zażenowana~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 15:17:10

Patrzcie patrzcie jaki obrońca uciśnionych!!!!!A co po protekcji też jesteś,że tak strasznie bronisz Pani wójt czy z rodzinki????Bo życiorys Pani wójt znasz śpiewająco!!!!Nepotyzm i protekcja w Urzędzie są na porząku dziennym, a Pani wójt od poczatku swojej kariery robi tylko dobre wrażenie!!!!!

Na reszcie wyszło na jaw jak pracuje Urząd w Dymnicy. Może przestaną teraz palić tzw. Głupa.
Wójt na łamach Głosu Pomorza opowiada bzdury mówiąc kolokwialnie wciska czytelnikom kit. Widać kompetencja pracy Wójta jest mizerna.
W naborze z dnia 30-31-07.2008, w którym wystartowała rodzona siostra Janickiej, oprócz niej zgłosiły się jeszcze dwie kandydatki, ale cóż koszula bliższa ciału i przepadły już w momencie składania aplikacji. Opowiadanie Wójtowej o mężczyźnie ubiegającym się na to stanowisko jest tu nie na miejscu. Chyba że miała na myśli osobę, którą wcześniej pogoniła stara Janicka.
Dziwi mnie fakt, że za temat naborów na wolne stanowiska urzędnicze w Damnicy nie zabrała się jeszcze prokuratura, ale to pewnie tylko kwestia czasu.
Jak można dopuścić do zatrudnienia w tym samym referacie bardzo bliskiej rodziny, gdzie kierownikiem referatu jest siostra . to jest Wójtowo wielce OK.- gratuluję pomysłu .
Przy okazji nadmienię, że na inspektor Renacie Przyborowskiej, będzie spoczywał obowiązek m.in. rozliczanie zakupów, księgowanie ich na konta, naliczanie płac dla zatrudnionych pracowników, wykonywanie kontroli w jednostkach budżetowych Gminy Damnica i tak dalej. Dlatego z całą pewnością wszystko jest po myśli Wójta bo. dużo można jeszcze dokręcić.
Widać Wójt w UG Dymnica, nadaje się jedynie do trzymania mikrego fasonu, a szarą eminencją tego całego zamieszania jest szef finansów Gminy- Jadwiga Janicka, która pociąga za odpowiednie sznurki. kiedy jej pasuje, Jeżeli zechce zrobić nabór na wolne stanowisko w swoim dziale dla rodziny i sąsiadów, to bez problemu robi to, a muszę przyznać, że ma sporą grupę tzw. swojaków, tak więc potrzeby ma ogromne.
Z całą pewnością z takim układem w Urzędzie Gminy Damnica - Finanse Gminy nie będą przejrzyste i wiarygodne, ponieważ w tym przypadku dużo łatwiej będzie można naciągnąć i po latach, okaże się że Jadwiga Janicka to mistrz księgowości ale kreatywnej.
Pieniądze się rozpłyną a społeczeństwo pozostanie na lodzie.

Dziwię się też Komisji Rekrutacyjnej, że daje się wciągać w fikcyjne wypełnianie dokumentów dotyczących naboru pracowników. Pewnie marionetki robią podkładkę dla Wójt aby zachowała czyste ręce.
Jeżeli chodzi o przewodniczącą Komisji Rekrutacyjnej - wielką sekretarz – Marię Boryłę, to też wprowadziła do pracy w Urzędzie swoich ludzi, o chociażby ostatnia rekrutacja z 13 pażdziernika, w której ogłoszono że Lidia Pirka to najlepsza kandydatura na stanowisko DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I PROMOCJI GMINY, a dla nie wtajemniczonych napiszę, że osoba ta, to siostra jej synowej ależ wszystko dalej jest OK. Pani Wójt czy wpuszczono Paną w maliny?..

:blink:

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#23 ~Zażenowana~

~Zażenowana~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 15:27:38

witam wszystkich piszacych i czytających te wpisy
kochani to co sie tu wypisuje to zwykłe plotki i pomówienia
to po prostu zwykła żenada
żal mi was wszystkich po trosze tymi wpisami poprstu i zwyczajnie sie osmieszacie
jeden pomawia drugiego o sytuacje o które tak naprawdę nie macie zielonego pojęcia
wnioski które mozna wyciągnąć z tych wpisów to
1. pisze je ktos kto pracuje w najsławniejszym urzędzie powiatu słupskiego
albo
2. ktoś kto pracował i bardzo znienawidził kierownictwo za przegrany konkurs

jeżeli jest to osoba z pkt 2 to bardzo mi jej żal bo wniosek z tego że jest to osoba wykształcona po studiach
a nic soba niereprezentująca jedno co mi przychodzi do głowy to to ze jest "niedorozwojem"
i jeżeli zostało tej osobie chodź odrobinkę szacunku do własnej osoby to niech sie dobrze nad ta sytuacja zastanowi i przeprosi te osoby które tymi bzdetami obraziła.

a jeżeli jest to osoba z pkt 1 to tym bardziej mi jej żal
kochani dajcie tym biednym urzędnikom popracowac a nie zajmujcie sie plotkami i pomówieniami i wymyslaniem afer których nie ma
:D ;) :rolleyes: :D

Popracować??????A co ci Urzędnicy przez ostatnie lata zrobili dobrego dla Naszej Gminy-nic dziwnego,że gmina tkwi w głębokiej komunie jak przyjmuje się ludzi po protekcji-zazwyczaj bez kierunkowego wykształcenia.......Komuna i zastój ot co mamy.....

#24 ~xxxyyyzzz~

~xxxyyyzzz~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 19:24:28

nienawiść i zaślepenie
obłuda i głupota
dokopanie drugiemu za to ze pracuje to to co w gminie Damnica wychodzi takim miernotom najlepiej
życze powodzenia we własnej głupocie wszystkim zażenowanym :lol:

#25 ~Norman~

~Norman~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 19:31:09

Zażenowana idź do lekarza najlepiej psychiatry bo piszesz takie bzdury, że nie mozna tego czytać! Pewnie w życiu ci się nie powodzi i teraz wyżywasz się na innych! Żałosne naprawdę!

#26 ~Jestem_za...~

~Jestem_za...~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 16:42:12

Ciekawe kto każe Pani pracować ponad normę (może wypłaca sobie nadgodziny) też jest biedna i przepracowana ( dajcie jej podwyżkę ,tak z 50% i zatrudnijcie jej asystenta.)
I zabrońcie ludziom patrzeć na najlepszych ludzi w urzędzie ( w szczególności na ręce...Ha ha ha :)

Użytkownik peacemaker edytował ten post 29 październik 2008 - 15:03:17

#27 ~Norman~

~Norman~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 09:32:41

Zazdrość przenika przez wszystkie części twojego ciała!!! Widać, że nic sobą nie reprezentujesz. Nie znasz ani pani Janickiej ani pani Przyborowskiej, więc może zanim zaczniesz wypluwać z siebie ten jad to się dobrze zastanów! Łatwo jest kogoś skrzywdzić swoimi zakłamanymi uwagami...

#28 ~Jestem_za...~

~Jestem_za...~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 18:43:32

Norman co ty bredzisz jaki jad , czego mam zazdrościć .Opanuj się wystaw głowę za okno może wtedy trzeżwo zobaczysz rzeczywistość.Pamiętaj ,że Urząd Gminy to nie prywatna firma a urzędnik to nie święta krowa.

#29 ~Jestem_za...~

~Jestem_za...~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 19:21:13

A propos wiecie jaka jest recepta na odniesienie sukcesu prowadząc własną firmę w Damnicy.Zatrudnić wszystkich pracowników na "czarno" i można wygrać każdy przetarg...i tak się robi.

#30 ~Norman~

~Norman~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 21:34:50

"Jestem za.."ty chyba musisz wiedzieć najlepiej jak to jest zatrudniać pracowników na czarno skoro masz taką ogramną wiedzę na ten temat...

#31 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2008 - 17:19:21

Czytając forum można dojść do wniosku że została urażona czyjaś duma i teraz nie bardzo wie jak ma się odegrać więc wymyśla niestworzone historie. W całym tym zamieszaniu cierpią niewinne osoby podejrzewane o machlojstwa. Proszę postawić się w ich roli. Nie bronię w żadnym wypadku p. Wójt która przed wyborami dużo obiecywała a w chwili obecnej obietnice odkłada na dalszy plan. P. JANUSZ zawsze była cwana i wyjdzie na swoje. W Gminie Damnica to najwięcej można zawdzięczać Pani sekretarz Boryła to ona zawsze jest tam gdzie powinna być p. Wójt. To ona załatwia może mniej ważne sprawy ale bardzo istotne dla tej gminy.
Pozdrawiam wszystkich piszących na forum. Czasami warto się zastanowić i przeanalizować pewne materiały zanim zmiesza się kogoś z błotem. Przypomina mi się tu staropolskie przysłowie " ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ". Przecież my zawsze jesteśmy nieskalani i nikt nie może nam niczego zarzucić - prawda!!!!

#32 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 22:45:44

Ciekawe kto teraz "wygra" konkurs na sekretarza ???

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 15:40:17

Ciekawe kto teraz "wygra" konkurs na sekretarza ???

Moim skromnym zdaniem osoba która wykaże się największą wiedzą, wykształceniem i fachowością i powinna być to osoba z poza gminy którą nikt nie pomówi o nepotyzm i jakieś układy. Tym sposobem Pani wójt zamknie gęby wszelkim ujadaczom i azorom.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 20:07:56

Zgadzam się z poprzednikiem tylko czy znajdzie się taka osoba , która będzie odpowiadać pani wójt i jednocześnie będzie z poza gminy. No i najważniejsze czy radni zechcą powołać taką osobę na sekretarza

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 20:19:19

Zgadzam się z poprzednikiem tylko czy znajdzie się taka osoba , która będzie odpowiadać pani wójt i jednocześnie będzie z poza gminy. No i najważniejsze czy radni zechcą powołać taką osobę na sekretarza

JEZELI BĘDZIE KOMPETENTNY TO WYGRA!!!!!! pani wójt ma dość smrodu wokół nepotyzmu, a nowego i tak z czasem urobi i bedzie cacy!!

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2008 - 12:34:12

Ludzie co wy sie tak czepiacie tej kobiety...?Widocznie widać, że boli bardzo niektórych jej wygrana w wyborach i cały czas nie mogą sie pogodzić z większościa wyborców!?Ludzie pora najwyższa była zmienić wóta!Dziwi mnie to ze ludzie zapominaja jak to było za poprzednika p. Janusz?Ten człowiek była tam za długo i to jego poczynaniom radziłbym sie przyjżeć; jak były przetargi organizowane, kto co i gdzie robił, kupował. A pan przewodniczący Rady Gminy niech nie bedzie taki święty! Ludzie zaobaczcie jak on zatrudniał ludzi jako dyrektor Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Damnicy! Sami znajomi!!!Pan przewodniczacy niech zastanowi sie nad swoimi działaniami...Jestem ciekawa czy ktoś wie do kogo należa tereny między miejscowościa Zagórzyca a Mianowice?No tak do dzieci p. przewodniczacego. Szkod ze tylko tranzakcje i formalności załatwiał pan Kwaśniewski...Fajna przykrywka by ludzie nie gadali. P. przewodniczący wypadało by na siebie spojrzec...Jak cos pan kupuje to nie pod przykrywka....

Ale Ty głupi jesteś człowieku!Jak chcesz to też sobie kup ziemię...To chyba nie jest zabronione

#37 ~wnikliwy obserwator~

~wnikliwy obserwator~
  • Goście

Napisano 18 maj 2009 - 19:49:19

Czy ktoś wie co się teraz dzieje w Urzędzie Gminy w Damnicy?Dawno nikt tam nie zaglądał. Po szumie z nową sekretarz i zmianami kadrowymi cisza, niczym makiem zasiał...

#38 ~obserewator~

~obserewator~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 23:12:50

W Urzędzie jest chyba cisza bo głównego mieszacza Janickiej nie ma, a Panie Wójt i Sekretarz mają inne ważne problemy - Zakład Gospodarki Komunalnej, Dni Damnicy itp. tylko kiedy mają pracować JAK CIĄGLE ICH NIE MA W URZĘDZIE a część pracowników kręci się po korytarzach i pokojach w urzędzie bez celu i nie ma co ze sobą zrobić......

#39 ~zyczliwy~

~zyczliwy~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 15:59:15

a wiec , widze ze zła passa opusciła moja gmine Główczyce i poszła do damnicy .. w sumie moj wój u Was kochani zamieszkuje ! wytrałosci zycze z taka władza

#40 ~zyczliwy~

~zyczliwy~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 16:16:56

a wiec , widze ze zła passa opusciła moja gmine Główczyce i poszła do damnicy .. w sumie moj wój u Was kochani zamieszkuje ! wytrałosci zycze z taka władza

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych