Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy vivus może nasłać zbirów zeby zrobili krzywde za niespłacanie pożyczki?

Pożyczki Vivus Chwilówki

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zieziula~

~Zieziula~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 09:24:15

Witam czy jest prawdopodobnym by vivus wysłał zbirów aby narobić szkód lub skrzywdzić osobe zadłuzoną?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 21:45:00

zapłać, a nie szukasz wymówki... a jak nie masz, to zapłać część,  zadzwoń i poproś o prolongatę na resztę.

Poza tym, skoro nie płacisz to znaczy, że jesteś biedna/biedny, a chwilówki nie są dla biednych...

#3 Lizak

Lizak

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 460 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 17:50:14

Witam czy jest prawdopodobnym by vivus wysłał zbirów aby narobić szkód lub skrzywdzić osobe zadłuzoną?

Nie znam tej firmy, ani innych firm od chwilówek (wystarczy mi to, co widzę w reklamach),
mimo wszystko nie podejrzewam, żeby jakakolwiek legalnie działająca firma pożyczkowa nasyłała zbirów,
choćby z tej przyczyny, że "oni są w prawie".
Pożyczyłaś, jest umowa, mają więc milion praktycznych możliwości, aby wyegzekwować dług poprzez komornika.
Nasłanie zbirów to rezygnacja z roli uczciwego wierzyciela oczekującego na zwrot długo od nierzetelnego dłużnika i wejście w rolę przestępcy.

Użytkownik Lizak edytował ten post 11 sierpień 2019 - 17:51:57

#4 Karol44322

Karol44322

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 13:47:34

Dla mnie ten tema jest po prostu chory.Może ktoś mi to dokładnie wytłumaczyć czy nie za bardzo.

lendon.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pożyczki, Vivus, Chwilówki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych