Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:14:10

Panie redaktorze-a czemu nie sprawdził Pan innych zarzutów rodzica z raportu?Czemu nie ma zdjęć stołówki, świetlicy-rzekomo oddzielonych od siebie kotarą ?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:30:20

proponuje w Ustce sprawdzić jak szkola jest przystosowana dla sześciolatków, szatnie tam gdzie straszaków, poręcze wysokie, żadnego osobnego skrzydła, świetlica wspólna ze wszystkimi dziećmi, stołówka to samo... śmiech na sali

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:39:47

proponuje w Ustce sprawdzić jak szkola jest przystosowana dla sześciolatków, szatnie tam gdzie straszaków, poręcze wysokie, żadnego osobnego skrzydła, świetlica wspólna ze wszystkimi dziećmi, stołówka to samo... śmiech na sali

Niestety  również  w  słupskich  szkołach  szatnie są  wspólne   ze  starszakami ,  wiele , wiele  można  by   mieć  zastrzeżeń  ...

#4 ~MAMA~

~MAMA~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:22:23

UWAŻAM ŻE SZUKACIE DZIURY W CAŁYM SZKOŁA W REDZIKOWIE JEST DOBRZE PRZYGOTOWANA NA 6-LATKI .A CO CHODZI O BEZPIECZĘŃSTWO DZIECI TO NALEZY SIE PIĄTKA .WIEM BO MOJE DZIECKO CHODZIŁO TAM DO PODSTAWÓWKI

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 07:39:30

A co to? - artykuł sponsorowany! Osobne wejście owszem jest do przedszkola a nie do zerówki. Mydlenie oczu - 5-cio i 6-cio latki mieszają się raz z maluchami, innym razem z uczniami. Opieka "pod psem", swego rodzaju przechowalnia dla dzieci. Z tego co sobie przypominam maluchy samowolnie wybierały się na spacery, totalny rozgardiasz. Włosy mi się jeżyły na głowie jak po tego rodzaju akcjach, miałam zostawić swoje dziecko. Poza tym dzieci niestety nie wyniosą raczej ani ogłady ani dobrych nawyków z tej instytucji. Tak to jest kiedy nauczycielki zdominowane są przez "rozdarte" panie porządkowe. Chyba samą dyrektorką rządzą, noszą i sadzą się okropnie. Co do pani dyr też sporo zarzutów - przede wszystkim niesłowność, nie rozpatrywanie podań, podejmowanie decyzji w ostatniej chwili, nie liczenie się i stawianie rodziców przed faktem dokonanym. Sporo tego, sporo można by jeszcze znaleźć... Na pozór wizualnie wszystko gra. Widać że chęci były, ale niestety na nich się skończyło. Czeka ich jeszcze długa droga aby faktycznie sprostali wymaganiom przedszkolaków, 5-cio i 6-cio latków oraz ich rodziców. Może pan redaktor pośle swoje dziecko tam na tydzień (w te chłodne dni dobrze by było aby miało swoją szafkę tuż obok drzwi wejściowych) i wtedy napisze obiektywny artykuł.

#6 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 21:22:48

Jest paru rodziców w tej szkole ,którzy nie pracuja i sie nudzą.Od rana plotkuja na korytarzu a pózniej umilaja sobie czas przy kawce w domach.Prawda jest jedna....Zawsze sie znajdzie ktoś by sie do czegos przyczepic.Mam corke w tej szkole i juz wiem ze kolejna tez bedzie tam chodziła.Współpraca z nauczycielami i Pania Dyrektor jest naprawde super.A szkoła?Nie mogłam trafic lepiej.Pani Dyrektor robi wszystko dla dzieci i zawsze jest pomocna.Czas zeby rodzice dzieci zrobili tez cos dla szkoły.A nie tylko utrudniali prace innym....Pozdrawiam serdeczna Pania z problemami.Jaki ma Pani tupet pisac takie rzeczy....Ja proponuje przeniesc dzieci do innej szkoły!!!!

#7 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 16:15:20

Dlaczego pani dyrektor  Elżbieta Domańska odeszła ze szkoły w Rędzikowie ???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych