Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy świat zwariował

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 22:23:39

Taki jeden znajomy dziś kilka minut po 13, jak byłem po kartofle na obiad w warzywniaku u pani Gieni wspominał dobre czasy, z żalem mówił, że to forum też kiedyś było porządne, nawet ludzie bywali, to jak z tym kawiorem w sklepie kolonialnym - i komu to przeszkadzało? :o

tylko kartofli żal

#42 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 22:38:21

tylko kartofli żal

Jak cygańskich koni ... :D :D :D

#43 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 00:17:34

Jak cygańskich koni ... :D :D :D

...zal. :D ... jak to spiewa Marylka R. :D
P.S.
Zagladam tam zagladam Dreistadt, ale tylko czasami.,.ale nie pisze z wiadomych wzgledow.

Tak czy inaczej, prosze Cie, nie/denerwuj Jozina.
(Luzne gad(t)ki post 23968) :D
P.S.
Ciesze sie ze wystepujesz teraz pod nowym nickiem, przynajmniej na jakis czas masz spokoj,
ale jak bedziesz mnie tak chwalil na forum itd... to dlugo Ci trolle "zyc nie dadza",
ale tak czy inaczej milo jest czytac inteligentne posty w Twoim wykonaniu (stary przyjacielu).
Pozdrawiam i dobranoc. :)

#44 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 02:13:34

...zal. :D ... jak to spiewa Marylka R. :D
P.S.
Zagladam tam zagladam Dreistadt, ale tylko czasami.,.ale nie pisze z wiadomych wzgledow.

Tak czy inaczej, prosze Cie, nie/denerwuj Jozina.
(Luzne gad(t)ki post 23968) :D
P.S.
Ciesze sie ze wystepujesz teraz pod nowym nickiem, przynajmniej na jakis czas masz spokoj,
ale jak bedziesz mnie tak chwalil na forum itd... to dlugo Ci trolle "zyc nie dadza", 
ale tak czy inaczej milo jest czytac inteligentne posty w Twoim wykonaniu (stary przyjacielu).
Pozdrawiam i dobranoc. :)

Albowiem o wiele przyjemniej jest żyć w zgodzie, szanując godność człowieka, niż ciągle być najeżonym jak szerszeń i bez wyraźnych powodów warczeć na wszystkich dokoła .... :D

#45 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 07:02:28

Albowiem o wiele przyjemniej jest żyć w zgodzie, szanując godność człowieka, niż ciągle być najeżonym jak szerszeń i bez wyraźnych powodów warczeć na wszystkich dokoła .... :D

Amen ! :D
Ot i skrocona charakterystyka Jozina...ale w sumie to ja go nawet lubie... :D

...tylko mam jedna slabosc, lubie go troszke podraznic, on tak ladnie sie pieni. :D
Wiem wiem, niepowinienem tak z nim sobie pogrywac, ale nikt nie jest doskonaly...nawet ja. ^_^
:D

#46 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 22:40:36

Świat wariuje i ludzie dziczeją! :(

#47 ~szczaw i mirabelki krymuch~

~szczaw i mirabelki krymuch~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 00:48:12

Możliwe, że zostało tak napisane ze względu na zapełnienie strony treścią...
Wydaje mi się, że jest to celowo zrobione i nie po złości. Lecz mogę się mylić i dla kogoś artykuł z pieskiem był ważniejszy

Czy polskie dzieci nadal głodne chodzą do szkoły i psy od ludzi ważniejsze? :blink:

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 17:17:44

A -co?

#49 ~Wolny Obywatel RP~

~Wolny Obywatel RP~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 12:29:27

Ale zawsze zgodnie z odwiecznym prawem natury  ludzie winni być ważniejsi !

Tematy znikają jeśli zaczyna się w nich poważna dyskusja na argumenty, które przeważnie pokazują prawdę o stanie w jakim jest ten kraj. Wystarczy kilka rzeczowych postów i temat jest likwidowany. B) Natomiast wypisywanie wszelakich bluzgów pod adresem różnych osób, x czy y jest tolerowane. :o Takich tematów i postów jest tu i na tym forum wiele, wypisywanych przez jakieś delikatnie mówiąc "nieodpowiedzialne" osoby. :wacko:

Zatem spieszmy się czytać wątki i wpisy, tak szybko znikają :unsure:

Generalnie co do samej zasady te rożne fora obywatele tworzą, tzn. My, a nie  moderatorzy mają z prikazu politbiura pilnować marksistowskiej POprawności polityczniej i  jak komu już w wolnym kraju myśleć wolno!!! B)

#50 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 22:00:24

Wszyscy wspólnie tworzymy to forum, ja, pan, pani ... - prawda? :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 15:13:16

"Trudno wyobrazić sobie we współczesnym świecie skuteczne zwalczanie przestępczości zorganizowanej, przestępczości terrorystycznej bez użycia narzędzi, do jakich należy konfiskata rozszerzona i narzędzia poboczne.

W zeszłym roku budżet państwa stracił na skutek działania zorganizowanej przestępczości ponad 60 miliardów złotych - powiedział minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro, otwierając międzynarodową konferencję pt. „Konfiskata rozszerzona – nowoczesny środek walki z przestępczością zorganizowaną”.  

Poniedziałkowa konferencja ma związek z trwającymi konsultacjami nad projektem MS w sprawie tzw. konfiskaty rozszerzonej, czyli możliwości pozbawiania sprawców m.in. poważnych przestępstw gospodarczych i skarbowych owoców nielegalnej działalności (także przepadku przedsiębiorstw służących do przestępstw) - przy czym to oni musieliby dowieść, że majątek lub jakąś jego część została nabyta legalnie. Projekt zapowiedzieli już w kwietniu br. premier Beata Szydło i minister Ziobro."

#52 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 2413 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:07:44

W XVI wieku też mieli podobny problem, twardy orzech do zgryzienia ! :P

#53 Wisia Wiśniewska

Wisia Wiśniewska

- nie lękam się korzystać z własnego mózgu -

• PipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 03 maj 2019 - 19:42:59

W XVI wieku też mieli podobny problem, twardy orzech do zgryzienia ! :P

Wiele zostało nam w świadomości z XVI wieku choć świat poszedł daleko do przodu. Po prostu nie nadążamy.  

#54 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 2413 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:47:44

Jak mówię - to ludzie kota do głowy dostają i dziczeją ! :D

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 07 czerwiec 2019 - 21:35:21

#55 Wisia Wiśniewska

Wisia Wiśniewska

- nie lękam się korzystać z własnego mózgu -

• PipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 12:27:04

Wszyscy wspólnie tworzymy to forum, ja, pan, pani ... - prawda? :)

Prawda.  Przyszłam do Forum z konkretną sprawą.  Przedstawiłam o co chodzi. Ludzie różnie zareagowali. Liczyłam się z tym.  Pomimo różnych uszczypliwości sprawa została pozytywnie zakończona.

Zgłosiła się wieloletnia Użytkowniczka Forum GP24  niezwykle życzliwie i profesjonalnie poprowadziła to do czego zmierzałam.  

Za to z całego serca dziękuję. 

CZAR062.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych