Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy świat zwariował

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stanisław Olbryś, Słupsk~

~Stanisław Olbryś, Słupsk~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 11:32:52

W dzisiejszym "Głosie Pomorza" na stronie 3 jest artykuł o tym jak rodzice zastępczy torturowali i zamordowali dwoje dzieci, a na stronie 4 o tym, jak próbowano utopić pieska w Słupi.
Rzecz w tym, że tytuł tego drugiego artykułu jest napisany czcionką co najmniej trzy razy większą niż ten pierwszy !!! Czy to jest normalne ??? Sami oceńcie na jakim świecie my żyjemy !!!

#2 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 09 luty 2013 - 14:44:01

Możliwe, że zostało tak napisane ze względu na zapełnienie strony treścią...
Wydaje mi się, że jest to celowo zrobione i nie po złości. Lecz mogę się mylić i dla kogoś artykuł z pieskiem był ważniejszy

#3 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:14:32

Jedna i druga historia jest wstrząsająca... Śmiem zauważyć, że historia z dziećmi toczy się od dawna i znana jest ogółowi społeczeństwa od kilku miesięcy a próba utopienia pieska to sprawa bieżąca, aktualna, dlatego pisana tłustym drukiem. Wystarczy dokładnie czytać lub być na bieżąco z tego typu wiadomościami, by wiedzieć dlaczego jedna informacja pisana jest drukiem tłustym a druga zwykłym, zamiast w tego typu fakcie doszukiwać się zwariowania świata....Masz jednak rację, to nie jest normalne zjawisko, że tyle okrucieństwa jest w ludziach ale od dawna wiadomo, że my ludzie to najgorszy gatunek, jaki żyje na tej ziemi.... :angry: :(

#4 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:19:02

Wszystkim, którzy kochają pieski i chcą się przekonać jaki z psa przyjaciel, polecam film, który właśnie leci na 4-ce "Mój przyjaciel Hachiko"....to piękna i wzruszająca historia. :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 17:03:29

Wszystkim, którzy kochają pieski i chcą się przekonać jaki z psa przyjaciel, polecam film, który właśnie leci na 4-ce "Mój przyjaciel Hachiko"....to piękna i wzruszająca historia. :)

Alutka,a jakiego Ty pieska masz ? :)

#6 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 18:17:22

Alutka,a jakiego Ty pieska masz ? :)

Nie mam żadnego.... :)

#7 ~Stanisław Olbryś Słupsk~

~Stanisław Olbryś Słupsk~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 20:06:53

Jedna i druga historia jest wstrząsająca... Śmiem zauważyć, że historia z dziećmi toczy się od dawna i znana jest ogółowi społeczeństwa od kilku miesięcy a próba utopienia pieska to sprawa bieżąca, aktualna, dlatego pisana tłustym drukiem. Wystarczy dokładnie czytać lub być na bieżąco z tego typu wiadomościami, by wiedzieć dlaczego jedna informacja pisana jest drukiem tłustym a druga zwykłym, zamiast w tego typu fakcie doszukiwać się zwariowania świata....Masz jednak rację, to nie jest normalne zjawisko, że tyle okrucieństwa jest w ludziach ale od dawna wiadomo, że my ludzie to najgorszy gatunek, jaki żyje na tej ziemi.... :angry: :(

Nie sprzeczam się a tylko wyjaśniam: z regionalnymi wiadomościami jestem na bieżąco dzięki prenumeracie "Głosu Pomorza" od wielu lat.
Natomiast tytuł " Czy świat zwariował " jest nawiązaniem do znanego cyklu filmowego pn. "Czy świat oszalał" emitowanego w II pr. TVP (na ogół po północy).
Poruszony przez nas temat przypomniał mi też pewien włoski film dokumentalizowany/dokumentalny z 1962 r pod tytułem "Pieski świat". Nie jest to film o psach lecz opowiada o życiu skundlonym, atawistycznym, sprowadzonym do najniższych instynktów.
Jakby na to nie patrzeć, to warto mieć swój świat wartości i znać swoje miejsce w szeregu. A dziennikarze powinni wiedzieć co jest najważniejsze, a co można napisać mniejszą czcionką, Pozdrawiam Panią Alę2.

#8 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 20:14:09

Nie sprzeczam się a tylko wyjaśniam: z regionalnymi wiadomościami jestem na bieżąco dzięki prenumeracie "Głosu Pomorza" od wielu lat.
Natomiast tytuł " Czy świat zwariował " jest nawiązaniem do znanego cyklu filmowego pn. "Czy świat oszalał" emitowanego w II pr. TVP (na ogół po północy).
Poruszony przez nas temat przypomniał mi też pewien włoski film dokumentalizowany/dokumentalny z 1962 r pod tytułem "Pieski świat". Nie jest to film o psach lecz opowiada o życiu skundlonym, atawistycznym, sprowadzonym do najniższych instynktów.
Jakby na to nie patrzeć, to warto mieć swój świat wartości i znać swoje miejsce w szeregu. A dziennikarze powinni wiedzieć co jest najważniejsze, a co można napisać mniejszą czcionką, Pozdrawiam Panią Alę2.

Przesyłam pozdrowienia wzajemne.... :)

Użytkownik Ala2 edytował ten post 10 luty 2013 - 08:21:21

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 17:46:45

W dzisiejszym "Głosie Pomorza" na stronie 3 jest artykuł o tym jak rodzice zastępczy torturowali i zamordowali dwoje dzieci,

Dla pozyskania dużych i łatwych pieniędzy od zawsze pewni ludzie gotowi wyrzec się człowieczeństwa, co chyba nikogo zbytnio nie dziwi - prawda? B)

#10 ~Pyta~

~Pyta~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 11:15:54

To forum też zniknie z internetu jeszcze w tym roku czy na początku przyszłego, wiadomo coś oficjalnie ?

#11 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 28 październik 2014 - 18:08:32

To forum też zniknie z internetu jeszcze w tym roku czy na początku przyszłego, wiadomo coś oficjalnie ?

Jasne - zniknie, tylko z powodu, że zadajesz głupie pytania.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 19:08:09

Jasne - zniknie

zniknie,zniknie aż się zdziwisz baranie!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 20:43:49

chyba naprawdę zginie

pewno dlatego ostatnio modków już nawet nie widać...

Szukacie innego? Znacie jakieś fajne?

#14 ~Mischifter~

~Mischifter~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 18:36:09

To nie świat, a ludzie dostają kota do głowy ! :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 00:11:45

Znikniesz i ty.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 10:26:12

Jak to jest możliwe, że dziennikarz (?) cytuje urzednika Iwańskiego ślepo ufając, że to prawda i nie przeprowadzi wywiadu z drugą stroną. Ot tak, co by prawda była prawdą.

Dotyczy rzekomego zmuszenia właścicieli telebimu z Kopernika do usunięcia go, bo stwarzał zagrożenie dla kierowców i pieszych.

Może Iwański niech pokaże choć jeden dokument potwierdzający jego słowa. Mydli słupszanom oczy, że ciężko pracuje :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 05:27:22

Jak to jest możliwe, że dziennikarz (?) cytuje urzednika Iwańskiego ślepo ufając, że to prawda i nie przeprowadzi wywiadu z drugą stroną. Ot tak, co by prawda była prawdą.
Dotyczy rzekomego zmuszenia właścicieli telebimu z Kopernika do usunięcia go, bo stwarzał zagrożenie dla kierowców i pieszych.
Może Iwański niech pokaże choć jeden dokument potwierdzający jego słowa. Mydli słupszanom oczy, że ciężko pracuje :)

Homoseksualizm to nie choroba. Nie można się nim zarazić ani z niego wyleczyć. Co innego homofobia. Ona zaraża nienawiścią. Ja też kiedyś nie akceptowałem homoseksualizmu, bałem się go - mówi Robert Biedroń :(

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 21:41:47

co tu same feministki i pedały na tym forum?

#19 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 21:48:56

co tu same feministki i pedały na tym forum?

Widać Katolicka qórwa zabrała głos. Hau, hau, hau, hau.

#20 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 15:57:07

Nie świat zwariował, a ludzie dostają z biedy kota do głowy, czego odzwierciedleniem i to forum :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych