Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy nauczyciel ma prawo sprawdzać głowe dzieciom w szkole?

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 11:01:07

A co Ty gadasz? Ocet niszczy włosy.Można go użyć już w ostateczności gdy matke nie stać na preparat na wszy z apteki! A nawet jeśli dziecko złapie wszy np.w autobusie to one same z nieba nie spadną tylko noszą je brudne zaniedbane dzieci.Co to za matka jeśli nawet nie wie że dzieciak ma wszy.PATOLOGIA jak nic.

A co Ty gadasz? Ocet niszczy włosy.Można go użyć już w ostateczności gdy matke nie stać na preparat na wszy z apteki! A nawet jeśli dziecko złapie wszy np.w autobusie to one same z nieba nie spadną tylko noszą je brudne zaniedbane dzieci.Co to za matka jeśli nawet nie wie że dzieciak ma wszy.PATOLOGIA jak nic.

Ocet niszczy włosy??? A gdzie to wyczytałaś? Ocet uszczelnia włos, zamyka łuski na włosach. A same włosy robią się lśniące i gładkie po płukance wody z octem.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 22:09:12

A co Ty wogóle piszesz?! Moje dziecko nie ma wszów.A gdyby nie daj Boże już zaraziło się od kogoś to nie kupowałabym środka za 7zł z groszami aczkolwiek stać mnie na droższy preparat i bardziej skuteczny. Weź nie zanudzaj tymi komentarzami swoimi.

Azotox polecam, tym co się octu boją.

#23 ~ah~

~ah~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 22:00:04

Jakaś tam zwykła nauczycielka - co to znaczy. Czy uważasz, że pielęgniarka ma większe wykształcenie? Widziałam sprawdzanie głóe przez pielęgniarkę i było to śmieszne - byle szybciej. Nauczyciel nawet "jakiś zwykły" zrobi to znacznie lepiej nie tylko dlatego, że zależy mu na dzieciach, ale też musi dbać o siebie. Niedbalstwo, brak higieny i lenistwo  charakteryzuje dzieci zawszawionych. Wstydźcie się niby kochani rodzice i bądźcie wdzięczni nauczycielom, że robią weile rzeczy za was.

Kochana a kto teraz nas rodziców pyta o zgode?Dopiero dzieci wracają ze szkoły i mówią że nauczycielka im głowy sprawdzała.Dziś nikt nie Liczy się z tym że ISTNIEJĄ RODZICE TYCH DZIECI KTÓRE DECYDUJĄ O WSZYSTKIM a nie. . .jakaś tam zwykła nauczycielka.

#24 ~Jokaśka~

~Jokaśka~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:12:24

jak czytam te denne komentarze o czystościach głów i niemożliwości sprawdzania głów przez nauczyciela to mnie qrde szlak trafia .

1. Jesli sie nie spodziewasz wszy czy gnid to nie widzisz. Niektórzy nawet nie wiedzą jak to wygląda.

2. jeśli nauczyciel zwróci ci uwagę że Twoje dziecko się drapie lub że na ławkę mu spadła wesz z głowy :to strasze!!!! mój bosze, ajwaj :]

3. a jeśli zauważszysz wszy u dziecka -czyścisz poświęcasz dzień -dwa trzy na wyszukiwaniu gnid , przeoczysz coś znów masz jazdę od nowa ..... znów walczysz szampon grzebień czyszczenie ręczne i okazuje się że TWOJE dziecko idzie do szkoły , przedszkola piękne czyste pachnące i znów qrde przynosi " w promocji" prezent od koleżanki której matka uważa że nie wolno dotykać głowy dziecka to chyba jest CHORE.

4. wszawica nie jest zależna od statusu społecznego, wesz możesz załapać i Ty.   

#25 ~Jokaśka~

~Jokaśka~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:13:28

jak czytam te denne komentarze o czystościach głów i niemożliwości sprawdzania głów przez nauczyciela to mnie qrde szlak trafia .

1. Jesli sie nie spodziewasz wszy czy gnid to nie widzisz. Niektórzy nawet nie wiedzą jak to wygląda.

2. jeśli nauczyciel zwróci ci uwagę że Twoje dziecko się drapie lub że na ławkę mu spadła wesz z głowy :to strasze!!!! mój bosze, ajwaj :]

3. a jeśli zauważszysz wszy u dziecka -czyścisz poświęcasz dzień -dwa trzy na wyszukiwaniu gnid , przeoczysz coś znów masz jazdę od nowa ..... znów walczysz szampon grzebień czyszczenie ręczne i okazuje się że TWOJE dziecko idzie do szkoły , przedszkola piękne czyste pachnące i znów qrde przynosi " w promocji" prezent od koleżanki której matka uważa że nie wolno dotykać głowy dziecka to chyba jest CHORE.

4. wszawica nie jest zależna od statusu społecznego, wesz możesz załapać i Ty.   

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych