Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy kaczy dołek w Miastku jest dobry na co niedzielne spotkanie mieszkańców Miastka ?

pchli targ kaczy dołek spotkania sąsiedzkie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rumelski

Rumelski

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 08:03:55

Mam wrażenie że otwieram wiekopomny temat do którego będziemy zaglądali np za dziesięć lat i będziemy się z niego śmiali. Dlatego już wcześniej zadbałem by nie brakło pod moimi internetowymi wypowiedziami dużej ilości krytyki. Mam nadzieję że Trole internetowe tym razem też nie zawiodą.

Odnoszę wrażenie że to piękne miejsce przez większość roku, miesiąca tygodnia jest nie wykorzystane. Dlatego podjąłem działania ankietowe w celu sprawdzenia czy być może nie warto było tu uruchomić cotygodniowej niedzielnej giełdy staroci, na którą by zjeżdżało się z odległych miejsc naszego i okolicznych województw rzesza fanów takiego rodzaju spędzania czasu. 

Więcej na ten temat piszę w do tego powołanym blogu PCHLI TARG-owym

Tu chciałbym jednak skupić się na poszukiwaniu odpowiedzi na temat czy Kaczy dołek mógłby w ogóle pełnić rolę miejsca cotygodniowych spotkań?

Liczę na duże wypowiedzi przepełnione emocjami, również personalnymi. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:41:35

Liczę na duże wypowiedzi przepełnione emocjami, również personalnymi. 

Nie  ma sprawy, na mnie możesz liczyć.
Kaczy dołek kaczym dołkiem, ale ja chciałbym poruszyć stary temat pewnego policjanta znanego w tej okolicy. Chodzi mianowicie o policjanta który znany był i jest jako Colombo.
Co z nim, jak to z nim było.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 17:38:31

Ten co ma zeza i garba i co chodzi w prochowcu ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pchli targ, kaczy dołek, spotkania sąsiedzkie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych