Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Jacek Graczyk jest dobrym burmistrzem

90 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 09:30:53

... no i jeszcze to oświadczenie lustracyjne, dziwne.

#82 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 09:46:23

Problem nie  w tym a w tym, że się obraża na mieszkańców. Nie łączy  a dzieli mieszkańców Ustki. Odnosi się wrażenie, ze szykuje  maszynkę do glosowania a nie Radę  Miasta. To może być tragiczne w skutkach.

Przecież komisje i sesje w Ratuszu od kilku miesięcy to swoiste konflikty personalne wyciągane na publiczne podwórko. Każdy logicznie myślący to widzi.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 10:37:21

Przecież komisje i sesje w Ratuszu od kilku miesięcy to swoiste konflikty personalne wyciągane na publiczne podwórko. Każdy logicznie myślący to widzi.

Człowieku co Ty piszesz? Ludzie artykułują swoje niezadowolenie z powodu projektu budowy portu od dupy strony, bez analiz zmian środowiskowych. Wyrażają  objawy a burmistrz od kilku miesięcy nie ma dla nich czasu i wpisuje  ich w opozycję. Nikt nie potrafi odpowiedzieć kto koordynuje całość prac planistycznych. Funkcjonowanie portu jako całości powiązanego z komunikacją  lądową. 

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 16:13:11

Absolutorium nie dostał przez kilku radnych, którzy są mu przeciwni. Podczas kontroli RIO nie wykryło żadnych nieprawidłowości. Co powiesz na ten argument ? Kolejnym kłamstwem jest to,że zmniejszono mu wynagrodzenie,bo źle wykonywał swoją pracę-wynagrodzenie zmniejszono bo tak nakazuje ustawa, jaką podjęli posłowie PiS.

Chyba zerwałeś się z choinki, najpierw odsłuchaj sesji i nie wypisuj farmazonów. RIO to tylko część składowa na absolutorium, a pensję pomimo Ustawy PiS Rada Miasta obniżyła mu jeszcze bardziej za złą pracę, nie będę wypisywał faktów, bo tego jest za dużo.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 06:48:29

"Czytajcie materiały.z IPN"
Przy starcie będa pokazane informacje z IPN -nu z kim mamy do czynienia.Pora na zmianę, dosyć okłamywania ludzi

Wpisałam na googlach temat." Jacek Graczyk IPN " Jak przeczytałam treść to ręce mi opadły .Co to za życiorys ?

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 12:55:13

W pierwszych wyborach powszechnych udało się mieszkańcom wybrać Burmistrza który nie był emerytem wojskowym.

To Burmistrz Graczyk w swojej pierwszej kadencji rozpoczął rewitalizację starej części naszego miasta oraz budowę mieszkań społecznych.

Obecnie stara Ustka jest atrakcją turystyczną na skale Polski i naszą dumą.

Głosuję na Graczyka.

Monika wyluzuj..a na kogo miałabyś głosować, jak nie na członka rodziny? lol

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 12:58:27

Wpisałam na googlach temat." Jacek Graczyk IPN " Jak przeczytałam treść to ręce mi opadły .Co to za życiorys ?

a ja sprawdziłem jego oświadczenie majątkowe. To MILIONER (patrz: cały majątek). Ktoś może mi opisać jak on dorobił się takich pieniędzy? Bo przecież nie jako burmistrz małego miasta.. 

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 19:04:56

Wystarczy w google wpisać: Jacek Graczyk IPN. Okazuje się, że nasz burmistrz działał po stronie PRL

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 21:47:17

a ja sprawdziłem jego oświadczenie majątkowe. To MILIONER (patrz: cały majątek). Ktoś może mi opisać jak on dorobił się takich pieniędzy? Bo przecież nie jako burmistrz małego miasta..

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 21:54:53

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 06:28:18

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych