Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 18:47:21

Wybaczcie - nie śledzę wątku o Iwonie ale jeśli to prawda, że widziano ją w Paryżu, to zastanawiam się, jakim dzieckiem trzeba być, by nie dać znaku życia i pozwolić rodzicom i bliskim zamartwiać się...???

Mogę zrozumieć, że nie chce tu mieszkać, nawet to, że nie chce kontaktować się z rodziną na stałe ale, żeby udawać umarłą...? Zadziwiające...

Ala jesteś już  dorosła czy jeszcze  nie widzisz,  że z tym 'Paryżem" to kolejna,   standardowa  prowokacja jak w ubiegłym roku tuż przed  kolejną rocznica zaginięcia w tajemniczych okolicznościach, a być może i smutnej tragedii Iwony ? :(

#22 Janusz_G

Janusz_G

Wróg publiczny nr I

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4800 postów

Napisano 13 lipiec 2013 - 18:52:34

Żadna prowokacja , Protokół spisany w ambasadzie w Paryżu jest faktem , świadek tez jest faktem i Justyna która była tam ze świadkiem i z mężem to też fakt . Dwa tygodnie biegania matki Iwony od komisariatu w Sopocie do KW w gdańsku aby uzyskać informację co policja robi ze zgłoszeniem to też fakt . Czy matka zdolna była by do takiej prowokacji ?? Jak jesteś dorosła to chyba to widzisz że nie , no chyba że masz inny problem , to przepraszam .

#23 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 19:36:54

Żadna prowokacja , Protokół spisany w ambasadzie w Paryżu jest faktem , świadek tez jest faktem i Justyna która była tam ze świadkiem i z mężem to też fakt . Dwa tygodnie biegania matki Iwony od komisariatu w Sopocie do KW w gdańsku aby uzyskać informację co policja robi ze zgłoszeniem to też fakt . Czy matka zdolna była by do takiej prowokacji ?? Jak jesteś dorosła to chyba to widzisz że nie , no chyba że masz inny problem , to przepraszam .

Panie Janusz, a  jaka jest pewność,  że ten paryżanin rodem z Tczewa na pewno widział Iwonę, a nie tylko kogoś bardzo podobnego  tym bardziej,  że wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią zupełnie co innego,  a w ubiegłym roku o tej porze  niby sprawca był już znany  i eventu tez nie było -prawda ?

Ale  jednak ten rok inny i czekać nam jest  jeno na  wyjaśnienie tej tajemniczej sprawy,  bardziej skłaniam się do tego co  pan Krzysztof  dzisiaj w Sopot mówił ! 

A reszta mojego zamysłu  jest tam  i dalej  uzewnętrzniona,  wystarczy ze zrozumieniem odebrać przekaz myśl, a i przy okazji pozdrawiam,  i dzięki ! :)

#24 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 20:29:48

Ala jesteś już  dorosła czy jeszcze  nie widzisz,  że z tym 'Paryżem" to kolejna,   standardowa  prowokacja jak w ubiegłym roku tuż przed  kolejną rocznica zaginięcia w tajemniczych okolicznościach, a być może i smutnej tragedii Iwony ? :(

Panowie, przecież zaznaczyłam wyrażnie -"jeśli" -a poza tym nie jestem zorientowana tak , jak Wy w temacie....

Odniosłam się jedynie, że jeśli to prawda, to jak można żyć beztrosko, gdy inni się zamartwiają...?

Żałuję, że zabrałam głos i też słabo wierzę, że tam w Paryżu, była Iwona...

Pozdrawiam.

#25 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 21:05:43

Panowie, przecież zaznaczyłam wyrażnie -"jeśli" -a poza tym nie jestem zorientowana tak , jak Wy w temacie....

Odniosłam się jedynie, że jeśli to prawda, to jak można żyć beztrosko, gdy inni się zamartwiają...?

Żałuję, że zabrałam głos i też słabo wierzę, że tam w Paryżu, była Iwona...

Pozdrawiam.

Alu,  ja myślę,  że ten "Paryż" już nie ma większego znaczenia, albowiem  "Event 2013" się jednak odbył, po prostu tym razem  nie wypaliło "KOMUŚ"  i nawet był  sam szef agencji na briefingu prasowym w Sopot, a to coś  wróży i chyba nie przesadzę zbytnio  jak powiem, że zapowiedź rychłego wyjaśnienia tej tajemniczej zagadki,  nagłego zniknięcia Iwony  w lipcu roku pamiętnego - prawda ? B) Czego tak bardzo w widoczny sposób  lęka się środowisko zbliżone do kół samego "WOLFA" !!!

#26 ~Jasni~

~Jasni~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 21:50:38

Janusz skończ pieprzyć w kółko to samo, bo aż żal to czytać.

Co roku kilka dni przed rocznicą pier***isz takie smuty, wymyślasz tropy, a jak ktoś się nie zgadza z tobą to od razu pozew.
Popatrz na siebie co robisz, wyzywasz od przygłupów, grozisz pobiciem i wiele wiele innych, to ciebie ktoś powinien pozwać a nie ty ludzi którzy próbują przemówić tobie do rozumu którego i tak pewnie niewiele posiadasz.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 21:52:40

o to to

#28 Tośka

Tośka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 05:55:56

Witam, po ostatnim artykule nasunęło mi się kilka wniosków

Czy był brany pod uwagę watek sekty???? Mógł ja ktoś zwerbować do sekty równie dobrze i stąd może być watek tego 33 letniego mężczyzny, mogł być naganiaczem sekciarskim. Nie wiadomo, czy nie byli umówieni.

Mieszkałąm w tamtej okolicy i na wyskokości ul. Bitwy pod Płowcami sa przystanki.

Dlaczego Iwona szła promenadą, zamiast oświetolną główna drogą???? Może była z kimś umówiona na plazy, z tego co wiem, jej telefon równiez się znie odnalazł. czy policja sprawdziła u operatora, czy do godziny wczesniej z tamtego rejonu były wykonywane połączenia na telefony logujące się w poblizu???

- Dlaczego publikuje się i pokazuje tylko jedno zdjęcie Iwony na którym jest blondynką?? Teraz może wyglądac zupełnie inaczej, a kolor włosów i fryzura moga zmienić nie do poznania.

Policja na pewno jest w stanie obrobić jej zdjęcia tak, żeby pokazać jako czarnulę, Rudą itp, grubszą, chudszą???i w róznych długościach włosów

- Dlaczego nie pokazuje się jej bez makijazu. Make-up bardzo zmienia rysy twarzy, może to pomoże, czasem mija się osoby nie umalowane, nie mając świadomości, ze to własnie one.

#29 ~ira~

~ira~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 06:29:16

Policja na pewno jest w stanie obrobić jej

- Dlaczego nie pokazuje się jej bez makijazu.

Bardzo możliwe.

Ale komu ?

A skąd wiesz  o telefonie?

#30 ~Marc~

~Marc~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 22:13:46

Witam.Pewnie to że Iwona była widziana to jakaś pomyłka bo moim zdaniem raczej już dawno gryzie ziemię ale póki jej nie odnaleziono do końca trzeba mieć nadzieję.Ale tak dziś jeszcze raz przejrzałem ten zapis z monitoringu na którym widać Iwonę jak ktoś idzie za nią z ręcznikiem i czy ktoś w ogóle doszedł do wniosku że gośc na tym zdjęciu to ma taką karnację mulata.Do czego dąże-niby była widziana z małym dzieckiem dwuletnim mulatem....kto wie,może coś się jednak kiedyś wyjaśni....

#31 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 23:01:30

Witam.Pewnie to że Iwona była widziana

To, że osoba bardzo podobna do Iwony była widziana itd.

Czy jest na pierwszy rzut oka jakaś  różnica w  przekazie, jak myślisz ... ?

#32 Tośka

Tośka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 06:20:29

Bardzo możliwe.

Ale komu ?

A skąd wiesz  o telefonie?

skoro zaginęła bez śladu, to widac telefon tez się nie odnalazł . Z tym makijażem chodziło mi o to, że make-up bardzo zmienia twarz. Może ktoś ja widuje codziennie w innym zakątku świata, ale nie może rozpoznać, bo np. jest nieumalowana. Nalezy wykorzystać każdą, nawet najgłupszą możliwość.

#33 Tośka

Tośka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 06:32:49

Ja nadal nie rozmumiem kilku  rzeczy. Czemu Iwona dzwoniła do koleżanki i prosiła o nocleg tak późno, będąc blisko domu (czemu nie ustaliła tego wcześniej?), Więc a) nie chciała/nie mogła wrócić do domu ( co często jej się zdarzało) - dlaczego, skoro koleżanka mieszkała blok obok, często po dsykotekach nocowała u niej, zamiast u siebie. Maiała cos do ukrycia???? o czym mama nie wie?? B) koleżanka kłamie z niewiadomego powodu ( potwierdzało by to wątek rzekomego wysjcia na mecz) c) mama Iwony nie mówi całej prawdy, coś ukrywa. ( Atmosfera w domu, ojczym, może tu był problem??)

#34 Witch

Witch

witchcraft

• PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 09:32:13

Ja nadal nie rozmumiem kilku  rzeczy. Czemu Iwona dzwoniła do koleżanki i prosiła o nocleg tak późno, będąc blisko domu (czemu nie ustaliła tego wcześniej?), Więc a) nie chciała/nie mogła wrócić do domu ( co często jej się zdarzało) - dlaczego, skoro koleżanka mieszkała blok obok, często po dsykotekach nocowała u niej, zamiast u siebie. Maiała cos do ukrycia???? o czym mama nie wie?? B) koleżanka kłamie z niewiadomego powodu ( potwierdzało by to wątek rzekomego wysjcia na mecz) c) mama Iwony nie mówi całej prawdy, coś ukrywa. ( Atmosfera w domu, ojczym, może tu był problem??)

nawet jeśli to policja ten watek zbadała więc wie co i jak :) na pierwszy rzut zawsze idzie rodzina i znajomi

#35 ~oczyszerokootwarte~

~oczyszerokootwarte~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 14:14:02

Ludzie, przecież te informacje służyły tylko do ponownego zainteresowania mediów tą sprawą w trzecią rocznicę zaginięcia Iwony!

Nie ma czego analizować.

Ściema która miała na celu ściągnąć jak najwięcej mediów na ten event. Pozdrawiam

#36 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 19:57:02

Ludzie, przecież te informacje służyły tylko do ponownego zainteresowania mediów tą sprawą w trzecią rocznicę zaginięcia Iwony!

Nie ma czego analizować.

Ściema która miała na celu ściągnąć jak najwięcej mediów na ten event. Pozdrawiam

To klejmy dowód na to,  że zawsze cel  uświęca środki i bardzo  dobrze   się stało,  a i po to też many Nasze  wolne media  - prawda ?

#37 kumpelik

kumpelik

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 lipiec 2013 - 09:26:11

Ostatnie i nieznane zdjęcia Iwony Wieczorek. Podaje link

http://www.cg.gda.pl/aktualnosci.html

#38 solo28

solo28

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 01:11:36

Co to ma byc?

#39 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 01:13:36

Co to ma byc?

a jasniej?

#40 Wizja nr 7

Wizja nr 7

**

• PipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 12:29:43

Co to ma byc?

"17 lipca 2010 r. zaginęła bez śladu Iwona. Trzy lata poszukiwań i ciągle jesteśmy uwięzieni w poczuciu całkowitej bezsilności"- wspomnienie chwil   szkolnych, a coś Ci nie pasuje   ?

Użytkownik Wizja nr 7 edytował ten post 21 lipiec 2013 - 12:30:12

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych