Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~onaa~

~onaa~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 10:25:59

Jeżeli to ona to widać że nie zaginęła tylko postanowiła sobie ułożyć życie z dala od rodziców..

#2 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 10:45:10

Ewentualnie ktoś o ciemnej karnacji strzelił jej "gola" i żeby nie było wstydu postanowiła się zmyć.

#3 ~onna~

~onna~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 10:54:19

wiek dziecka wskazuje na to,ze byla w ciazy kiedy zaginela....pewnie wiedzie spokojne zycie nie przejmujac sie reszta:),tyle ze reszta bardzo sie martwi ale jesli to ona, to czy bylo warto?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 10:59:22

zuważył i co nic nie zrobił? Znaczy poleciał do mediów. A tak poza tym to dużo osób jest podobnych. Ja mam nadzieje, ze Pan sobe jaj nie robi, a dziewczyna kiedyś sie odnajdzie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 11:04:46

szlajala sie po nocy sama a teraz ciagle Wieczorek to tu to tam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 12:04:40

Ja się tylko dziwię, że media od razu wyjawiły ten fakt. Jeżeli to faktycznie ona, żyje sobie, nie chce mieć kontaktu z bliskimi, zobaczy tą wiadomość, która jest już na każdym portalu to może się przemieścić i znów słuch po niej zaginie. Policja powinna od razu zbadać ten trop zanim wiadomość ujrzy światło dzienne. Teraz juz moze być "po ptokach". Internet jest ten sam na całym świecie...

#7 ~krysia~

~krysia~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 12:18:06

Jak zwykle tylko krytyka z waszej strony Postawcie sie na miejscu tej matki Boze drogi niezycze wam tego ale niestety taka jest metalnosc naszego narodu Co by niezrobila najwazniejsze zeby se odnalazla dla tej matki ktora wciaz wierzy w jej powrot OPAMIETAJCIE SIE!

#8 ~niewierzący~

~niewierzący~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 20:01:45

Zwykłe bicie piany i zawracanie d... by za darmo zaistnieć w mediach ze swoim problemem.

Ciekawe dlaczego nie zaczepił jej?? Widziałby czy odruchowo reaguje na swoje imię, może nawet by się czegos dowiedział, chociażby, że reaguje na imię, a pytający ma spadać co już by zawsze rozjaśniło trochę sytuację. Poza tym wiekszość ludzi ma sprzęt robiacy zdjęcia, nagrywający filmy, czemu jej nie nagrał?? takie pierdoły są nagrywane i wstawiane do internetu, a osoby podobnej do poszukiwanej nie można było nagrać?? Po ruchach byłoby wiadomo, czy to ona. A tak? Ludzi bardzo podobnych do siebie zyje dużo na tym świecie i każdy kto chce zaistnieć w mediach może ją zobaczyć gdziekolwiek. Tak naprawdę nikt jej nie widział.

#9 ~banan~

~banan~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 20:15:56

Jasne. Coś mi się wydaje, że wielkimi krokami zbliża się druga, czy tam trzecia rocznica jej zaginięcia. Ktoś poprostu  chce odświeżyć temat.

#10 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 20:51:07

widział ja i nie zagadal dziwne przecież pierwszym odruchem powinno to być na jego miejscu dlaczego z nia nie porozmawial a teraz domysły czy to ona czy tylko ktoś do niej bardzo podobny

#11 ~Po wieczorówce~

~Po wieczorówce~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 01:19:48

widział ja i nie zagadal dziwne przecież pierwszym odruchem powinno to być na jego miejscu dlaczego z nia nie porozmawial a teraz domysły czy to ona czy tylko ktoś do niej bardzo podobny

Może i ten pan Marius z Trzczew by zagadał. lecz zapewne  ma laskę zarosną , a   wiemy jak to czasem bywa ?

Całe szczęście, że od razu rozpoczęto sprawdzanie tego śladu, a  McDonald udostępni zapis monitoringu na wniosek policji i wszystko będize jasne i wróci do normy,  tylko  czasu potrzeba !

Z góry przepraszam za ewentualne błendy , ale kończyłę  szkołem  po ciemku  ;)

#12 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 05:18:18

to napewno ona

#13 ~Waluś~

~Waluś~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 06:27:51

nie ona, cyrk zbędny, ale tak to jest, jak zazdrości się ITACE dotacji, a samemu nie potrafi się robić tego, co robi ITAKA

#14 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 14:25:56

https://twitter.com/iwi23

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 14:43:41

no i? przeciez to nie Iwona.iwona ma brazowe oczy.a ta Laska niebieskie poza tym zupelnie nie podobna

#16 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 17:42:37

Ehh polacy... zastanówcie się, może dziewczyna specjalnie uciekła, więc jakby do niej podszedł to by mógł ja spłoszyć!  <_<  Póki nie znajdzie się ciało wszystko jest możliwe -_-

#17 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 13 lipiec 2013 - 17:57:50

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego usunięto moje zapytanie?

Dlaczego toleruje się chamstwo w innych tematach,a tutaj,gdzie spytałam,wycięto pytanie.

Ktoś odpowiedział mi po chamsku i nie uważam,ze zrobiąm to samo. Odpowiedziałam, owszem,ale z największą kulturą,choć trochę kąśliwie.

Proponuję jednak zająć się wątkami o Iwonie bardziej dokłądnie i tam wycinać draństwo i chamstwo.Pozdrawiam Moderatora Nadgorliwego, :)

#18 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 17:59:38

Wybaczcie - nie śledzę wątku o Iwonie ale jeśli to prawda, że widziano ją w Paryżu, to zastanawiam się, jakim dzieckiem trzeba być, by nie dać znaku życia i pozwolić rodzicom i bliskim zamartwiać się...???

Mogę zrozumieć, że nie chce tu mieszkać, nawet to, że nie chce kontaktować się z rodziną na stałe ale, żeby udawać umarłą...? Zadziwiające...

#19 ~smutny~

~smutny~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 18:28:01

Wybaczcie - nie śledzę wątku o Iwonie ale jeśli to prawda, że widziano ją w Paryżu, to zastanawiam się, jakim dzieckiem trzeba być, by nie dać znaku życia i pozwolić rodzicom i bliskim zamartwiać się...???

Mogę zrozumieć, że nie chce tu mieszkać, nawet to, że nie chce kontaktować się z rodziną na stałe ale, żeby udawać umarłą...? Zadziwiające...

Alu, to nie tak.

Jest człowiek, który widział kobietę podobną do zaginionej Iwony, lecz czy to Ona można stwierdzić tylko poprzez zapis monitoringu z miejsca, w którym ta kobieta była widziana. Tym zajmie się już Policja.

Pozdrawiam :)

#20 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 18:45:45

Ala jesteś już  dorosła czy jeszcze  nie widzisz,  że z tym 'Paryżem" to kolejna,   standardowa  prowokacja jak w ubiegłym roku tuż przed  kolejną rocznica zaginięcia w tajemniczych okolicznościach, a być może i smutnej tragedii Iwony ? :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych