Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy firmy stolarskie w Słupsku robią fachowo mele pod wymiar?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~papucha~

~papucha~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 17:14:56

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy stolarze w Słupsku fachowo robia meble pod wymiar?
Kogo polecacie, a kogo zdecydowanie nie?

Użytkownik papucha edytował ten post 15 październik 2009 - 17:16:35

#2 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 18:13:37

zależy ile zapłacisz, wiadomo, ze im większa kasa za robociznę, tym bardziej się przykłada prywaciarz do roboty.
a jakich mebli potrzebujesz? kuchenne? łazienkowe? pokojowe?

Użytkownik smakosz edytował ten post 15 październik 2009 - 18:15:10

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 18:24:49

zależy ile zapłacisz, wiadomo, ze im większa kasa za robociznę, tym bardziej się przykłada prywaciarz do roboty.
a jakich mebli potrzebujesz? kuchenne? łazienkowe? pokojowe?

Nie zgodzilabym sie z opinia,ze za wieksze pieniadze lepiej sie przylozy.Tutaj najzwyklejsza starannosc,dbalosc o opinie i wykorzystane materialy graja role.

Uczciwy i dobry fachowiec wcale nie musi byc drozszy.

#4 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 18:42:39

Uczciwy i dobry fachowiec wcale nie musi byc drozszy.

takich nie ma

#5 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2009 - 20:27:44

odradzam QUADRO woj, pol. , Kaktus 3-go maja, a przede wszystkim MIROSŁAW MRÓZ- dzialaja razem. zwykli wyludzacze, niechluje, nie dotrzymuja warunkow umowy a kuchnia za 10 tys wyglada jak pozal sie boze. doszlo do sadu.

#6 ~J.G.~

~J.G.~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2009 - 22:22:36

Chyba tak. Moi byli sąsiedzi kiedyś zamawiali bodajże łóżko.

#7 ~jola56~

~jola56~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 19:33:42

Ja mam super stolarza,robil meble kuchenne,biurko pod komputer, stolik mojemu synowi,mi meble kuchenne i stolik wszystko na wymiar i wedlug mojego projektu polecam p. Ryszard ma zaklad na św. Piotra pozdrawiam

#8 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 11:36:58

mirosław mróz, robiłam pokój, tzn. szafę i łóżko - tragedia, kiedy chciałam pomalować pokój, okazało się, że szafa opiera się o ścianę, łóżko po 2 latach rozjeżdża się, choć przespałam na nim w sumie może 2 miesiące i to bez wariacji. a na przemysłowej miałabym to za połowe ceny gotowe. Mało tego sprzedawca w tym sklepie na Przemysłowej mi go polecił (ten sklep na przeciwko Energi). Każdy tylko nie Mirosław Mróz, artysta nie fachowiec, duża otoczka, dużo gadania i jeden wielki problem z jakością.

#9 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 23:40:23

Jak szukacie dobrego stolarza w Słupsku to polecam portal SuperStolarz.pl - ciekawie się zapowiada, będzie można zapoznać się z opiniami klientów bo faktycznie zrealizowanych projektach.

#10 ~Bartex~

~Bartex~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 21:32:12

Mirosław mróZ nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Zaczal zlecenie i nie skonczyl oszust

#11 prr

prr

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 08:06:22

Polecam porównać kilka firm i zorientować sie

jakie mają ceny

jakie są ich poprzednie wykonania

oraz w jakiej jakości robią meble http://fronty-skandynawskie.pl/

Cena nie powinna być jednym wyznacznikiem tego czy zdecydujemy się na firmę czy nie. Bardzo duże znaczenie tutaj ma jakosć wykonania mebli, to jakie są fronty. Jakie stosują zawiasy oraz jakie dodatki ma kuchnia.

Na kuchni nie ma co oszczedzać, szczególnie, ze kuchnię wykonuje się na dłuższy czas. 

Użytkownik prr edytował ten post 17 luty 2020 - 09:07:29

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych