Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy firma spedycyjna to dobry pomysł ?

109 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 10:06:13

Jak najbardziej, robota swobodna, nikt Ci nie marudzi, masz spokoj. Ja pracuje dla blau speed i firmę też pragnę pochwalic, zero problemów, wypłacaja na czas i ogólnie polecam

#102 tomek2302

tomek2302

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 08:36:26

Nim zacząłem pracę w punkcie ksero, też myślałem o spedycji. Tylko pytanie - czy to dwóch aut warto?

#103 yanosik

yanosik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 21:53:27

jak masz jakieś doświadczenie i chociaż minimalne wtyki to warto spróbować ;)

#104 ~mistrelSam~

~mistrelSam~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 19:47:13

Myślę że to dalej otwarta branża, gdzie nikt nie ma monopolu. Pewnie masz na myśli spedycję terenową, ale zakładam że nie chodzi o przewozy kolejowe. Z tego co widzę to polecane są tu mercedesy jako auta, co zdecydowanie popieram. Teraz łakomym kąskiem jest najnowszy mp5, a w Polsce salony oferują dobre warunki, np. w Siedlcach

#105 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 11:46:28

Ja pracuję od jakiegoś czasu i nie narzekam. Chciałem otwierać sam, ale wolę na razie nabrać doświadczenia i trochę pieniędzy odłożyć. Pracuję w Blau Speed i zdecydowanie polecam.

#106 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 15:46:42

Też polecam Blau Speed. Dobra kasa, spoko warunki. W każdym razie ja nie narzekam.

#107 ~Igor764~

~Igor764~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 14:44:37

Mnie podoba się praca w Blau Speed. W porządku pracodawca, dobra praca, zarobki ok. Ogólnie bardzo fajnie się jeździ. 

#108 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 12:28:52

Też polecam Blau Speed. Dobra kasa, spoko warunki. W każdym razie ja nie narzekam.

Faktycznie w Blau Speed są niezłe warunki. Ludzie w porządku, zlecenia też. To dobra opcja i na początek pracy w spedycji żeby złapać doświadczenie i jako stała praca na dłużej. 

#109 ~Jarek537~

~Jarek537~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:38:20

Ja pracuję od jakiegoś czasu i nie narzekam. Chciałem otwierać sam, ale wolę na razie nabrać doświadczenia i trochę pieniędzy odłożyć. Pracuję w Blau Speed i zdecydowanie polecam.

Masz rację. Zanim otworzy się własny biznes warto poznac go od podszewki i zdobyc doświadczenie. Ja też pracowałem kiedys w Blau Speed i było w porządku. Doświadczenie zdobyłem, wypłata była dobra i w terminie. Nauczyłem się sporo przydatnych w tej pracy umiejętności i poznałem spoko ludzi. Dlatego też polecam

#110 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:41:55

Mnie podoba się praca w Blau Speed. W porządku pracodawca, dobra praca, zarobki ok. Ogólnie bardzo fajnie się jeździ. 

w Blau Speed jest ok. W sumie najlepsza firma w jakiej do tej pory jezdzilem. Zarobki dobre, warunki pracy w porządku, sprzet niezły, firma wywiązuje się z umowy. Nic wiecej mi nie potrzeba

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych