Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy firma spedycyjna to dobry pomysł ?

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Booboo900~

~Booboo900~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:01:54

Bardzo porządna, uczciwa firma to blau speed moim zdaniem. Jest duża i wielu spedytorów chce się tam dostać. Polecam 

#82 ~frodo23~

~frodo23~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 11:07:02

Co do blau speed to chyba masz rację, dużo czytałem o tej firmie i w sumie wszystko ze sobą gra...

#83 banialuka88

banialuka88

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 maj 2019 - 10:13:52

Jeśli interesuje Was taka tematyka, to polecam zajrzeć na portal http://www.pgt.pl/, tam znajdziecie wiele przydatnych informacji z zakresu transportu, spedycji i logistyki.

#84 ~Oskar~

~Oskar~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 11:49:13

Blau Speed jest świetnym pomysłem na prace

#85 ~Majeś~

~Majeś~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 09:32:03

Pracowałem w Blau Speed i nie narzekałem. Dobre pieniądze i dobra umowa. Jak ktoś zainteresowany to śmiało mogę polecić.

#86 klogistics@wp.pl

klogistics@wp.pl

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:56:21

A to już zależy, od tego, jaka konkretnie specjalizacja. Zwykłych firm spedycyjnych jest mnóstwo, ciekawe opcje to np. transport morski czy powietrzny, ale to wiadomo, trzeba miec większy kapitał. Zrób najpierw rozpoznanie rynku (istnieją wcale nie takie ogromne firmy, które radzą sobie całkiem, całkiem). Pomyśl też o skali działalności.

Użytkownik klogistics@wp.pl edytował ten post 22 lipiec 2019 - 13:56:59

#87 ~kummony~

~kummony~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 21:55:42

Najlepsza firma spedycyjna z jaką współpracowałem to bezapelacyjnie universum-blc.com.pl . Zarówno pod względem cen, jak i jakości świadczonych usług. Ładunek zawsze dociera na czas.

#88 ~domitwok~

~domitwok~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 01:25:38

Tylko i wyłącznie hnstransport.pl jeżeli zależy Wam na czasie i jakości obsługi. Kilka razy korzystałem z ich usług i nie mogę złego słowa powiedzieć. Terminowo, rzetelnie i sprawnie.

#89 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 10:14:50

To już kwestia tego, jak czujecie dany temat. W spedycji faktycznie można dzisiaj sporo zarobić, jednak trzeba odpowiednio podejść do tematu. Takie innowacje jak https://flexisolutions.pl mogą okazać się bardzo przydatne, dlatego powinniście mieć je zawsze na uwadze. Bez nich, będzie Wam po prostu trudniej zadbać o pewne procesy.

#90 Weronika_Czyż

Weronika_Czyż

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 21:29:58

Według mnie pomysł bardzo dobry, ale warto mieć też coś co wyróżni ją od innych podobnych firm. Może przewóz jakiś materiałów niebezpiecznych, łatwopalnych? Wtedy tylko trzeba pamiętać o odpowiedniej dokumentacji http://frc.com.pl/ka...harakterystyki/

Prędzej bym poszła w tę stronę właśnie.

#91 AndrzejKula

AndrzejKula

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 11:25:01

Zajmij się czymś specjalnym, a może wyjść. Zobacz np. tu: http://www.klogistic...ransport-morski Transport morski jest najbardziej wydajny i stosunkowo dochodowy :)

#92 ~bamwest~

~bamwest~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 11:01:19

Też brałem Actrosa w leasingu w Siedlcach, proces kupna bardzo szybki a wszystkie symulacje dostaje się przy pierwszym spotkaniu i jest to bardzo pomocne

#93 ~józek~

~józek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 02:16:14

Też brałem Actrosa w leasingu w Siedlcach, proces kupna bardzo szybki a wszystkie symulacje dostaje się przy pierwszym spotkaniu i jest to bardzo pomocne

Prawda, też dostałem wszystkie papiery i ogólne założenia z kwotami na papierze i na miala. Pełen wgląd w cały proces i w dodatku jeszcze tak szybko, polecam ten salon

#94 ~rafiki~

~rafiki~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:55:34

a wie ktoś jaki jest realny czas oczekiwania od momentu zamówienia? dużo dłużej niż w przypadku osobówek?

Prawda, też dostałem wszystkie papiery i ogólne założenia z kwotami na papierze i na miala. Pełen wgląd w cały proces i w dodatku jeszcze tak szybko, polecam ten salon

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych