Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy firma spedycyjna to dobry pomysł ?

118 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:15:28

Powiem tak, najlepsza firma spedycyjna z jaką miałem okazję współpracować to niewątpliwie Blau Speed. Wszystko dogadane, ładunki dostarczone przed czasem i za nie duży koszt. Polecam tego przewoźnika.

#62 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:15:50

Powiem tak, najlepsza firma spedycyjna z jaką miałem okazję współpracować to niewątpliwie Blau Speed. Wszystko dogadane, ładunki dostarczone przed czasem i za nie duży koszt. Polecam tego przewoźnika.

#63 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:34:39

Rzeczywiście Blau Speed ma świetne opinie, to chyba o czymś musi świadczyć

#64 ~Wuwo~

~Wuwo~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:10:04

Pracowałem w blau speed i muszę powiedzieć, że kasa duża a ja kocham jeżdzić ale ciągle na długie wyjazdy nie idzie w moim przypadku bo dzieciaki małe, wolę jeździć po polsce

#65 ~Maria799~

~Maria799~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:50:22

powiem wam że dobrze dostarczy wam ładunek firma blau speed,. polecam wszystkim

#66 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:30:44

Co do firmy spedycyjnej to ryzykowne rozwiązanie i to bardzo ryzykowne, ale może się opłacić. Tylko, że, no właśnie, opłaci się jak ładunki będą docierać punktualnie, ludzie nie będą rozbijać samochodów, a emigranci, jeśli dane ci będzie działać na rynkach zagranicznych, demolować tego co twoje. To wówczas jest spora szansa na powodzenie. Ogólnie to też tu poczytać co nieco o rejestracji między innymi i takiej firmy i poważnie się zastanów nad tego typu działalnością, bo to działalność niezwykle wieloaspektowa... I stresująca..

#67 ~Michał31~

~Michał31~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 18:09:06

Dobrym pomysłem jest franczyza, ale z mocnym partnerem biznesowym, który da Ci wsparcie w biznesie. Warunki współpracy w Cuk są korzystne i warte rozważenia.  

cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke

#68 marmur

marmur

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 12:48:20

Wiele lat pracowałem w Blau Speed i uważam, że to świetna firma. Teraz odszedłem, ale zawsze będą dla mnie wzorem 

#69 ~Michał31~

~Michał31~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:38:39

Myślę że ubezpieczenia to intratne zajęcie. Niezłe są te warunki współpracy ma Cuk. Można założyć własną multiagencję ubezpieczeniową pod ich logo

#70 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:51:38

Wiele lat pracowałem w Blau Speed i uważam, że to świetna firma. Teraz odszedłem, ale zawsze będą dla mnie wzorem 

...wnioskuje po tym, ze ze zdrowiem psychicznym u ciebie nie najlepiej  :D

#71 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:43:55

...a u ciebie  :rolleyes:  wszystko w porzadku ?  ;)  ...bo chyba jakos nie bardzo co ?!  :D

#72 marmur

marmur

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 14:16:02

...wnioskuje po tym, ze ze zdrowiem psychicznym u ciebie nie najlepiej  :D

Tak, jestem w umierającym stanie. Dobrze, że chociaż tyle zarobiłem i odłożyłem,  że mogę sobie skiknąć a jakieś wakacje. Może mi się poprawi ;) nie musisz się przejmować. Jak jednak będziesz potrzebował dobrego hajsu to mimo wszystko polecam blau speed

#73 ~marek8089~

~marek8089~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:06:13

Jasne, że tak! Jeśli kochasz jeździć i się na tym znasz. Warto zacząć w sprawdzonej firmie jak blau speed na przykład. Ja tam zaczynałem i teraz mam własną firmę. Co prawda dopiero się rozkręcamy ale powolutku na swoje wychodzimy ;)

#74 ~mamaouhj~

~mamaouhj~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:38:40

Blau speed to dobry pomysł ;)

#75 ~sportowiec~

~sportowiec~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 08:55:06

Powiem Ci, że tu jest sporo logistyki i bez dobrych spedytorów będzie ci ciężko. No chyba, że masz sam do tego zmysł. Ja się za to zabierałem, ale konkurencja jest zbyt duża. Ludzie jednak chętniej polegają na dobrych sprawdzonych już firmach jak Blau Speed. Są długo na rynku to i ceny mają lepsze do zaproponowania. 

#76 Kasia Polak

Kasia Polak

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 10:19:24

Całkiem ciekawa opcja, chociaż w mojej ocenie zawsze warto porównać ofertę co najmniej kilku firm. W ten sposób zawsze będziecie mieli pewność najlepszej ceny.

#77 ~Ireneu~

~Ireneu~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 12:57:15

Wg mnie tak. Sam zacząłem prowadzić taką formę jednoosobowo, na poczatku trzeba było się wrożyc ale teraz w sumie byłem w Siedlcach wziąć mercedesa dostawczego w leasing, bo z jedoosobowej firmy zrobiliśmy rodzinny biznes, wszystko się spłaciło i teraz można sobie pozwolić na taki konkretny rozwoj wiec jestem zadowolony

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:58:45

pewnie, że dobry. Jakbyś potrzebował wsparcia po otworzeniu to polecam firmę itdinfo.pl

#79 ~Arti300~

~Arti300~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 08:21:23

Dobry, jeżeli też będziesz korzystać z odpowiedniej firmy. Transport musi być gotowy na czas i zrealizowany na czas, dlatego ja polecam ci sprawdzoną przez nas niejednokrotnie firmę Blau Speed. :)

#80 ~Arti30044~

~Arti30044~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 08:21:45

Dobry, jeżeli też będziesz korzystać z odpowiedniej firmy. Transport musi być gotowy na czas i zrealizowany na czas, dlatego ja polecam ci sprawdzoną przez nas niejednokrotnie firmę Blau Speed. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych