Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy firma spedycyjna to dobry pomysł ?

73 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:15:28

Powiem tak, najlepsza firma spedycyjna z jaką miałem okazję współpracować to niewątpliwie Blau Speed. Wszystko dogadane, ładunki dostarczone przed czasem i za nie duży koszt. Polecam tego przewoźnika.

#62 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:15:50

Powiem tak, najlepsza firma spedycyjna z jaką miałem okazję współpracować to niewątpliwie Blau Speed. Wszystko dogadane, ładunki dostarczone przed czasem i za nie duży koszt. Polecam tego przewoźnika.

#63 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:34:39

Rzeczywiście Blau Speed ma świetne opinie, to chyba o czymś musi świadczyć

#64 ~Wuwo~

~Wuwo~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:10:04

Pracowałem w blau speed i muszę powiedzieć, że kasa duża a ja kocham jeżdzić ale ciągle na długie wyjazdy nie idzie w moim przypadku bo dzieciaki małe, wolę jeździć po polsce

#65 ~Maria799~

~Maria799~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:50:22

powiem wam że dobrze dostarczy wam ładunek firma blau speed,. polecam wszystkim

#66 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:30:44

Co do firmy spedycyjnej to ryzykowne rozwiązanie i to bardzo ryzykowne, ale może się opłacić. Tylko, że, no właśnie, opłaci się jak ładunki będą docierać punktualnie, ludzie nie będą rozbijać samochodów, a emigranci, jeśli dane ci będzie działać na rynkach zagranicznych, demolować tego co twoje. To wówczas jest spora szansa na powodzenie. Ogólnie to też tu poczytać co nieco o rejestracji między innymi i takiej firmy i poważnie się zastanów nad tego typu działalnością, bo to działalność niezwykle wieloaspektowa... I stresująca..

#67 ~Michał31~

~Michał31~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 18:09:06

Dobrym pomysłem jest franczyza, ale z mocnym partnerem biznesowym, który da Ci wsparcie w biznesie. Warunki współpracy w Cuk są korzystne i warte rozważenia.  

cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke

#68 marmur

marmur

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 12:48:20

Wiele lat pracowałem w Blau Speed i uważam, że to świetna firma. Teraz odszedłem, ale zawsze będą dla mnie wzorem 

#69 ~Michał31~

~Michał31~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:38:39

Myślę że ubezpieczenia to intratne zajęcie. Niezłe są te warunki współpracy ma Cuk. Można założyć własną multiagencję ubezpieczeniową pod ich logo

#70 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:51:38

Wiele lat pracowałem w Blau Speed i uważam, że to świetna firma. Teraz odszedłem, ale zawsze będą dla mnie wzorem 

...wnioskuje po tym, ze ze zdrowiem psychicznym u ciebie nie najlepiej  :D

#71 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:43:55

...a u ciebie  :rolleyes:  wszystko w porzadku ?  ;)  ...bo chyba jakos nie bardzo co ?!  :D

#72 marmur

marmur

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 14:16:02

...wnioskuje po tym, ze ze zdrowiem psychicznym u ciebie nie najlepiej  :D

Tak, jestem w umierającym stanie. Dobrze, że chociaż tyle zarobiłem i odłożyłem,  że mogę sobie skiknąć a jakieś wakacje. Może mi się poprawi ;) nie musisz się przejmować. Jak jednak będziesz potrzebował dobrego hajsu to mimo wszystko polecam blau speed

#73 ~marek8089~

~marek8089~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:06

Jasne, że tak! Jeśli kochasz jeździć i się na tym znasz. Warto zacząć w sprawdzonej firmie jak blau speed na przykład. Ja tam zaczynałem i teraz mam własną firmę. Co prawda dopiero się rozkręcamy ale powolutku na swoje wychodzimy ;)

#74 ~mamaouhj~

~mamaouhj~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:38

Blau speed to dobry pomysł ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych