Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy firma spedycyjna to dobry pomysł ?

93 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 07:28:11

Jeśli chodzi o [***SPAM***] to jak najbardziej polecam - współpracowałem z nimi w zeszłym roku i sobie chwalę, rzetelna firma i mogę polecić.

#42 ~haszek~

~haszek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 06:36:52

Popatrzcie sobie po [***SPAM***], z usług którego my korzystamy. Przecież temat transportu jest bardzo trudny do wejścia na rynek. Potrzebny potężny kapitał na start, odpowiednia flota, samochody i przygotowanie. Stawki są już wyśróbowane. Poradzenie sobie na tym rynku będzue wymagało cierpliwości. 

#43 rama

rama

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 16:14:10

Myślę, że warto to rozważyć. Teraz transport ma się dobrze.

#44 certyfikat

certyfikat

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 14:40:38

Zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności spedycyjnej na szkolenie:

Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym

Informacje i zapisy:

www.certyfikatkatowice.pl

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 17:18:29

Sprzedaż ubezpieczeń to intratne zajęcie.Korzystne warunki współpracy proponuje franczyzobiorcom cuk.

#46 Aneta Rk

Aneta Rk

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 21:43:02

Myślę, że to bardzo fajny pomysł. Na początku możesz zarabiać tylko na jednym samochodzie a później możesz rozwinąć się jak międzynarodowa firma http://adecon.pl/

Niedawno miałam okazję poznać jak ta firma działa i jestem pod dużym wrażeniem rozmiaru ich działania oraz  niesamowitej organizacji. Polecam :)

#47 ~hekto~

~hekto~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 07:47:59

Patrzcie tutaj - dar-trans.pl

To firma z Warszawy, zdecydowanie ich polecam, punktualność, konkretność, porządna flota. Na pewno nie warto współpracować z kimś przypadkowym. Stawiajcie na firmy które nie zawodzą. Istotna treść umowy i aktualny stan samochodów, jakie są wam podstawiane. 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 14:29:09

Sprzedaż ubezpieczeń to intratne zajęcie.Korzystne warunki współpracy proponuje franczyzobiorcom cuk.

I jest to praca dla każdego, bo wszystkiego w cuk nauczą.Poza tym doradcy korzystają z wygodnej aplikacji. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje wczytały się do kalkulacji. Dzięki temu  można załadować zdjęcia do polisy. To duże usprawnienie.

#49 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 07 luty 2018 - 21:45:43

Jak się już przedmówcy wypowiedzieli, oczywiście, firma spedycyjna ma sens, nawet jeśli zaczyna się od jednego auta, które z początku może na siebie zarabiać. Jak się uda "spłacić", to bierzemy następne, dorabiamy, budujemy flotę i oczywiście markę. Nic nadzwyczajnego, a po prostu praca u podstaw i solidne, pieczołowite kreowanie wizerunku poprzez wysoką jakość usług. Oczywiście, poza samymi autami warto się też uzbroić w odpowiedni asortyment i akcesoria, które pozwolą trzymać jakość przesyłanych towarów na odpowiednim poziomie, więc tu od tak prostych spraw, jak zabezpieczenie - https://www.rajapack...szki_C1410.html - trzeba zacząć. Oczywiście do tego dochodzi cała sterta "taśmy produkcyjnej", tzw. linii pakowania, ładowania i wysyłki, no ale to już przy poważniejszych spedycjach. Na początku warto się przede wszystkim chyba uzbroić w cierpliwość i budować markę od początku, bo spedytorów i kurierów to będzie tylko więcej potrzeba.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 11:15:43

I jest to praca dla każdego, bo wszystkiego w cuk nauczą.Poza tym doradcy korzystają z wygodnej aplikacji. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje wczytały się do kalkulacji. Dzięki temu  można załadować zdjęcia do polisy. To duże usprawnienie.

I cuk jest widoczny w mediach, rozpoznawalny. Nie trzeba się martwić o reklamę.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 20:09:59

Dla klientów najważniejsze  że w cuk można tańsze OC wykupić :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 11:37:36

I z ubezpieczeniami jest tak, że szybko można liczyć na zwrot zainwestowanych  pieniędzy.Wydaje mi się że franczyza cuk to dobry pomysł na biznes, nawet dla początkujących.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 11:28:16

Dla klientów najważniejsze  że w cuk można tańsze OC wykupić :)

I że można za polisę zapłacić nawet w 11 ratach.

#54 ~jontek2333~

~jontek2333~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 21:49:16

Powiem szczerze, że ciężko konkretnie określić, czy opłaca się taką firmę zakładać, bo jest to zależne od różnych czynników. Głównie od tego, czy mamy odpowiednie wykształcenie i czy umiemy pracować z różnymi systemami. Ważny system w takich firmach to na pewno monitoring GPS, który wiele zmienia. Polecam przejrzeć sobie szczególnie ofertę firmy Transmobil.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 15:04:12

I z ubezpieczeniami jest tak, że szybko można liczyć na zwrot zainwestowanych  pieniędzy.Wydaje mi się że franczyza cuk to dobry pomysł na biznes, nawet dla początkujących.

I tylko prowadząc multiagencję cuk otrzymuje się prowizję wyższą o 8 %.

#56 ~poseko~

~poseko~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 06:20:39

Popatrz np. po Dar-trans i ich stawkach. Żeby wyprzedzić konkurencję trzeba naprawdę wyciągnąć z tego maxa w sensie przede wszystkim - odpowiedniej floty, niskich stawek, dobrej obsługi i nie tylko. Temat nie jest prosty do ogarnięcia i pod każdym względem wymaga odpowiedniej organizacji. Pamiętajcie o tym. 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 10:46:31

I tylko prowadząc multiagencję cuk otrzymuje się prowizję wyższą o 8 %.

Oraz program WebCUK – do porównywania i wystawiania polis. Ułatwia pracę .

#58 ~Jacus64~

~Jacus64~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 12:01:09

Według mnie to świetny pomysł! Sam od niedawna taką prowadzę i właśnie zacząłem współpracę z firmą TRANSMOBIL. WIerzę, że dzięki nim będziemy w stanie ograniczyć zużycie paliwa, podnosząc tym samym szybkość dostawy :) Tobie polecam zrobić to od razu, aby nie dopuścić do powstawania grona niezadowolonych klientów.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:37:46

witam serdecznie. czy ktoś z was zna firmę szybkaspedycja.pl? Jakie odnosicie wrażenia?

#60 ~Marek345~

~Marek345~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 12:48:23

Sprzedaż ubezpieczeń pod marką Cuk  może być dochodowym zajęciem. Branża ubezpieczeniowa wygląda na stabilną. Franczyza to dobre rozwiązanie gdy się stawia pierwsze kroki w biznesie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych