Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy firma spedycyjna to dobry pomysł ?

93 odpowiedzi w tym temacie

#21 toplajn

toplajn

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 08:43:46

A co sądzicie o firmach, które oferują [***SPAM***] - czy taki biznes jest opłacalny, czy wciąż ludzie z tego korzystają, czy raczej preferują wybieranie szybkich lotów?

#22 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 08:00:12

Hej! A macie jakiś sprawdzony sposób na rozkręcenie swojej firmy? Chciałabym poszerzyć swoją działalność. Może słyszeliście o Interlab? Zobaczcie sobie ich produkty na [***SPAM***]. Dajcie proszę znać co sądzicie :) Może moglibyście doradzić?

#23 toplajn

toplajn

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 14:24:34

Warto postawić na tego rodzaju firmę, zwłaszcza jeżeli chcemy rozbudować naszą bazę budynków - pamiętajmy jednak o tym, aby wtedy zadbać o [***SPAM***].

#24 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 22:02:26

Może chociaż ja odpowiem na pytanie. Jeżeli chodzi o firmę spedycyjną to ciężko się przebić ponieważ ogromna liczba przewoźników współpracuje już z dużymi spedytorami. Ja też współpracuję od ponad roku z [***SPAM***] i lepszych stawek nikt mi nie proponował dlatego radziłbym zostać przewoźnikiem i współpracować z tą firmą.

#25 bonio

bonio

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 10:51:11

Masz rację, że ciężko się wybić, teraz na rynku jest sporo takich firm. Myślę, że warto uderzyć w jakąś niszę, np. transport z dalekich krajów azjatyckich. Tutaj: [***SPAM***] czytałam o przywożeniu towarów z Chin. Sądzę, że to dobry pomysł, bo przecież dużo się sprowadza stamtąd produktów, praktycznie wszystko.

#26 zakanto

zakanto

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 11:44:31

Spedycja to dość specyficzne usługi i zależą od produktu przewożonego, myślę że warto korzystać z usług firm świadczących [***SPAM***] ale raczej takich o ugruntowanej pozycji na rynku. W sumie to wszystko zależy od przedmiotu jaki chcesz transportować.

#27 ~basia janiak~

~basia janiak~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 14:29:33

Mój znajomy pracuje w firmie [***SPAM***] i bardzo sobie chwali. Widać, że firma bardzo szybko się rozwija, działają na najwyższym poziomie :)

#28 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:31:26

A czemu nie? Chcesz wszystko robić sam? Przecież są lepsze sposoby na zwiększenie wydajności Waszych biznesów, jak chociażby [***SPAM***] Powiem Wam, że firmy, których właściciele boją się wydawać pieniądze, przędą najgorzej. Jesli możecie w coś zainwestować, to tak zróbcie. Zobaczycie, że wszystko zwróci sie z nawiązką.

#29 Jonasz

Jonasz

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 07:00:12

Uważam, że firma spedycyjna to świetny pomysł! Wiele dobrego słyszałem o tej firmie [***SPAM***]

#30 Tadusz_Norek

Tadusz_Norek

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:45:56

Firma spedycyjna tak, ale na rozpoczęcie działalności i zdobycie chociażby niewielkiego udziału w rynku, chociażby lokalnym, potrzebne są niemałe pieniądze.

#31 ~michu77~

~michu77~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 15:41:54

Co sądzicie o firmie [***SPAM***]? Słyszałem o nich dobre opinie

#32 Stasienka

Stasienka

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 11:03:18

moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, trzeba tylko postawić na profesjonalizm i świadczyć usługi na naprawdę najwyższym poziomie, jak na przykład ta firma: [***SPAM***] - mają nowoczesną flotę, wspaniałych kierowców i podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia.

#33 katarzyna12

katarzyna12

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 13:03:01

Możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się transportem żywności za granicę?

#34 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 13:06:34

Mój brat bardzo chwalił: [***SPAM***] - prowadzą współpracę z wieloma markami i są naprawdę bardzo doświadczeni. Towar zawsze dociera na czas i co najważniejsze - produkty są świeże :)

#35 ~jacekp~

~jacekp~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 11:38:54

I tak i nie. Branża jak branża - wielu klientów i duża konkurencja. Bardziej radzę przeanalizować, czy jesteście w stanie zaproponować takie stawki jak konkurencja. Przynajmniej nam się wydaje, że to co nam nalicza [***SPAM***] w Warszawy to bardzo mała kasa, tym bardziej biorąc pod uwagę flotę. A przecież koszty wejścia w tę branżę są bardzo wysokie.

#36 Tesla87

Tesla87

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 12:17:27

Nie bój się podejmować ryzyka! Każdy pomysł na biznes ma szansę osiągnąć sukces. Wystarczy tylko odpowiednio trafić w potrzeby swojej grupy docelowej. Oprócz tego ważne jest, aby myśleć o kwestii związanej z zarządzaniem swoją działalnością Nie zawsze będziesz miał na wszystko czas, dlatego od początku warto znaleźć takie rozwiązania, które w pewien sposób Cię wyręczą z wykonywania niektórych obowiązków. Stosując odpowiedni system fk [***SPAM***] możesz nie tylko kontrolować wszystko to co się dzieje z finansami w Twojej firmie, ale również nie będziesz musiał robić tego ręcznie. 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 14:54:47

Też nad takim profilem działalności się zastanawialiśmy, ale zdecydowaliśmy  się na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej pod logo cuk. Ta franczyza nam przypasowała, bo na otwarcie placówki wymagane było tylko 15 tysięcy, więc obyło się bez kredytu.

#38 jummy

jummy

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 07 luty 2017 - 13:06:14

Spedycja to może i dobra branża, ale bez odpowiedniego kapitału/kredytu ciężko cokolwiek zdziałać. Jeśli ktoś jest zaradny i przedsiębiorczy to zaczynając nawet z jednym pojazdem może w przeciągu kilku lat znacznie powiększyć swoją flotę.

#39 Ekalka

Ekalka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 luty 2017 - 13:07:35

Też się kiedyś interesowałam tym tematem. Zrobiłam nawet "wizje lokalną". Przejechałam się kilkoma busami do Holandii i powiem wam że to ciężki kawałek chleba. Roszczeniowi pasażerowie potrafią dać się we znaki. Odpuściłam ale przynajmniej poznałam dobrą firmę którą mogę polecić. Nazywa się [***SPAM***]. Mają sporo konkurencji (niektórzy nawet próbują się pod nich podszywać) ale chyba jako jedyni wiedzą co to jest profesjonalna obsługa. Na ich tle wszyscy inni wyglądają bardzo blado. Swoją drogą ciekawe skąd [***SPAM***] bierze takich dobrych kierowców? 

#40 aleksander_p

aleksander_p

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 26 luty 2017 - 16:13:24

Myślę, że spedycja może przynieść duże zyski, jednakże ja nie chciałbym mieć firmy o tym profilu. Marzę o własnym sklepie internetowym. Teraz, jego założenie nie jest już tak kosztowne, jak kiedyś. Przy pomocy platformy [***SPAM***] sprzedaż można rozpocząć zupełnie za darmo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych