Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy firma spedycyjna to dobry pomysł ?

93 odpowiedzi w tym temacie

#1 noah

noah

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 21:59:34

moim zdaniem dobry

#2 nintendo

nintendo

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 20:29:53

kuzyn ostatnio tez własny interes otwierał ale związany z maszynami parowymi. To franczyza [***SPAM***] oddział krakowski. Jak na razie bardzo zadowolony [***SPAM***]

#3 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 00:00:06

Oczywiscie że ma sens ale musisz pamietac o dobrej organiacji wszystkich procesów zeby sie w tym nie pogubic, bardzo pomocne jest np poprogramowanie [***SPAM***] ,do spraw finansowych, delegacji rozliczen itd

#4 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 16:36:40

Firm jest trochę takich, ale one nie tylko zajmują się przewożem towaru, ale rownież np. magazynowaniem lub konfekcjonowaniem, jak choćby [***SPAM***] Może pomyśł o tym. Zawsze są to dodatkowe usługi dla klientów.

#5 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 14:55:15

Wydaje mi się dobry jeśli masz tylko doświadczenie i kasę na rozkręcenie jej.

Znajomy, co zajmował się tym od lat teraz ruszył z własną działalnością i jakoś sobie dobrze radzi i rozkręca cały czas interes. Natomiast ten co dopiero wchodzi w [***SPAM***]też ruszył ale nie tak już łatwo co ten, który na interesie się świetnie znał od lat.

#6 judyta1989

judyta1989

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 14:27:34

TO bardzo dobry pomysł. Może i konkurencja jest duża, ale jest też ogromne zapotrzebowanie na tego typu działalność. A jeśli chodzi o samo prowadzenie takiej firmy, to są pomocne programy, na przykład system [***SPAM***] który pomaga w rozliczeniach, analizuje koszty jest zintegrowany z giełdą transportową. Ma masę praktycznych narzędzi, sprawdź go sobie na stronie [***SPAM***]

#7 Garsonier

Garsonier

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 06:39:48

Spedycja to dobra branża, myślę że praca jest. A w takiej firmie to warto rozważyć temat [***SPAM***] bo dobrze mieć uporządkowany przebieg procesów czy choćby obieg dokumentów.

#8 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 20:59:30

Każdy pomysł na biznes jeśli się do tego odpowiednio przygotujesz:-). Bądź na bieżąco i szukaj inspiracji by osiagnąć biznes, na przykład na stronie typu [***SPAM***]

#9 ankawarszawa

ankawarszawa

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2015 - 09:40:46

Dobre to twoje [***SPAM***]

Polecam

#10 agata00

agata00

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 13:38:59

Trochę firm spedycyjnych powstało w ostatnim czasie ale uważam, że jest na to duże zapotrzebowanie więc pomysł nie jest zły ;)

#11 ~MAREK~

~MAREK~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 10:40:23

a jak wygladaja podatki w spedycji ? czy jest szansa na 0 %  ??

#12 dynamical

dynamical

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 08:44:08

Według mnie to dobry pomysł, ale jak do wszytskiego trzeba podejść do tego z głową. Wszytsko sprawdzić, wystawić faktury i sprawnie zarządząc flotą. Na początek radzę ci zająć sie tym samodzielnie. Przynajmniej do czasu aż nie zaczniesz bardziej rozwijać firmy. Z pewnością przyda ci sie dobry program [***SPAM***]. Mogę polecic taki: [***SPAM***] Jest przyjazny w obsludze i pozwala sparwnie kontrolowac stan floty i finansów.

#13 parsi

parsi

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:55:52

Pomysł jest dobry, ale zawsze liczy się wykonanie! :)

#14 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 10:29:57

Z czystym sumieniem polecić [***SPAM***]

#15 ~fewwa~

~fewwa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 14:39:31

Uruchamiałem działalność produkcyjną i w przy konstruowaniu procesu dostaw wspierała mnie firma [***SPAM***]. To doświadczeni spedytorzy z [***SPAM***]. Przyznam, że działam na zasadzie pełnego outsourcingu transportu u nich. Zaufana ekipa, stałe doradztwo, do tego wielojęzyczność. Przejęli na siebie sporo kontaktów z moimi kontrahentami zagranicznymi. Na magazynie nie mam strat. Oni przewożą właściwie wszystkie towary. Stawki niespotykane moim zdaniem, bo dobrze konsolidują flotę. Jeżeli mam polecać to tylko outsourcing logistyczny. Człowiek nie ma z niczym problemów.

#16 ~zxcs~

~zxcs~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 12:53:58

Wysłałem propozycję współpracy swojego czasu praktycznie do wszystkich spedytorów z kraju. Najlepsze warunki cenowe i jakościowe zaproponowała mi firma [***SPAM***]. Co najważniejsze odpisali najszybciej. Odpowiadają na każdego maila. Nie ma problemu z kontaktem o dowolnej porze dnia. Według mnie właśnie tak powinien działać dobry spedytor. Do tego spore doświadczenie posiadają we współpracy z zagranicznymi biznesami.

#17 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 14:22:50

Jeśli rzeczywiście chcesz na poważnie rozpocząć działalność spedycyjną to dobrze się do tego przygotuj. Przede wszystkim zainwestuj w dobre samochody, następnie sprawdzonych kierowców, żeby ich ogarnąć to proponuję program dla transportu [***SPAM***] jest genialny, a przy tym on-line więc potrzebujesz tylko kompa i internetu a to możesz mieć wszędzie więc możesz ogarniać firmę z każdego miejsca

#18 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 13:25:20

Oczywiście, że to dobry pomysł. Sama z mężem prowadzę taką firme. Korzystamy z programu [***SPAM***] i jestesmy z niego bardzo zadowoleni. Na poczatku obawialismy sie branzy spedycyjnej, ponieważ konkurencja jest duza, ale postawilismy wszystko na jedna karte i teraz odcinamy kupony. Nie ukrywam, ze program [***SPAM***] okazal sie bardzo pomocny, poczatkowo korzystalismy z darmowej wersji programu, ktora nam w zupelnosci wystarczala. Pozniej wykupilismy abonament ze wzgledu na dodatkowe funkcje. Spedycja okazala sie dla nas strzalem w dziesiatke, 

#19 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 17:57:41

Ciekawostki, informacje biznesowe znajdziecie także na forum biznesowym, [***SPAM***] świetnie niektóre sprawy opisują i dają ciekawe porady !

#20 kajukaj

kajukaj

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 12:58:56

u mnie w firmie korzystamy z firmy [***SPAM***], jesteśmy bardzo z nich zadowoleni, bo opóźnienia się nie zdarzają raczej, ceny mają przystępne, oby więcej takich firm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych