Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy czytaliście już lebork24.info

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~songoku~

~songoku~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 00:47:18

Po zmianie szaty graficznej GP to już nie to samo. Jest jednak coś nowego www.lebork24.info
Sprawdźcie

#2 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 06:30:17

hahaha Jacuś...syfiastą masz tą stronę :)

#3 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 06:32:02

aaa to nie Jacusia, pomerdało mi się z info4.pl, które chyba nie działa i tak. pozdrawiam pana Reszkę ;)

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 09:05:30

Bardzo fajna stronka napewno tam będę zaglądac:) Podoba mi się to ze wiadomości są nie tylko z Lęborka ale i z okolic. Pozdrawiam !!!

#5 ~bikerus~

~bikerus~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 22:01:55

moją ulubioną stroną było gp24 ale nowi programiści zrobili ...hmmm właściwie co??? maniana!!! wchodze tam tylko wyłącznie z sympatii ale już tylko raz na 2tygodnie a nie każdego dnia. Mmam nadzieję że lebork24.info sprosta zadaniu odbicia rynku gp24. mniej reklam na pół strony więcej bezstronnych informacji i niezbędników. Strona ma byc prosta czytelna pomocna a nie nastawiona na pierdoły. Pozdrawiam

#6 ~sarna~

~sarna~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 22:06:16

to nie strona byłego LEO, Cyklopów i innych pseudo dziennikarzy rodem z The SUN albo rynsztokowego FAKTU. 4Tygodnie to bida, nedza i szambo. Na ich tygodniku wiecej reklam SLD niż merytorycznej treści. I najważniejsze: nie stać ich na portal :)

#7 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 23:32:23

Po zmianie szaty graficznej GP to już nie to samo. Jest jednak coś nowego www.lebork24.info
Sprawdźcie

Na pewno jest lepsza ta strona pod względem graficznym.

#8 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 13:07:32

Na pewno jest lepsza ta strona pod względem graficznym.

Moim zdaniem portal wygląda bardzo przyzwoicie a co najwaznieszje cały czas się rozwija. Trzymam kciuki, bedę czytał.

#9 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 11:29:40

Naprawdę bardzo fajna strona, ustawiłem ją sobie jaką ulubioną i przeglądając internet zawsze tam teraz zaglądam. Cieszę się, że nasz powiat ma w końcu swój własny niezależny serwis internetowy, (nawet zaglądając tutaj mam dość gdy czytam artykuł, a niżej czytaj więcej w gazecie - ja już nie kupuje gazet). Dla twórcy portalu wielkie brawa, bo informacje są rzetelne, nie zauważyłem żadnych przekłamań (jak to często jest w innych prasowych informacjach), a samych informacji codziennie jest naprawdę bardzo dużo. Jeśli będą trzymać poziom i dalej iść tym tempem, to będzie to najlepsza strona dla mieszkańców naszego powiatu. Najlepsza, bo nasza. Brawo, tak trzymać ja stawiam na www.lebork24.info

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 13:48:26

Ładnie się rozwija ta stronka. Artykuły coraz lepsze, a informacji tam zamieszczanych trudno szukać na innych stronach internetowych, bo albo gazety boją się pisać, albo stronki podległe władzy robią tylko dobrą propagandę - wystarczy poczytać artykuły z tej strony i porównać je z innymi. Mają jaja, nie boją się wyciągać brudów. Zachowują rzetelność, a nie plują na lewo i prawo, jak to co niektórzy.
I właśnie o to chodzi, by obnażyć te układy i układziki, a nie tylko ośmieszyć.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 15:47:10

Ten artykuł przebija jednak wszystkie jakie do tej pory widziałem. Tak powinna wyglądać gazeta internetowa. Rewelacja.
ARTYKUŁ O WYNAGRODZENIU BURMISTRZA

#12 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 10:04:26

przeglądanie forum GP się przydaje. Sprawdziłem te strone, poczytałem trochę, bo jest co i fajnie że jest coś takiego. Wygląd na nogi nie powala, przydałoby się to i owo, ale przynajmniej informacje są dobre. Wie ktoś kto to ma? Bo widzę, że pod artykułami podpisuje się Adam Reszka. To jego? Jak tak, to ok.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 21:53:52

na www.lebork24 zamieścili ten wypadek ciężarówki koło Łeby, link: wypadek

#14 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 12:36:54

Tam to wszystko można znaleźć :D
Jeśli nie możesz znaleźć czegoś na innych portalach, to wal tam, wszystko jest... i jeszcze więcej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych