Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 06:59:37

podziekujmy naszym parlamentarzystom i pracodawcom za zus, umowy smieciowe i godne wynagrodzenie

#2 ~zygac na system~

~zygac na system~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 07:27:17

Nie chce nic sugerowac, ale w naszym kraju nie tak dawno temu mielismy sytuacje, ze za zabicie wlasnego dziecka dostawalo sie robote i mieszkanie...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 07:32:16

Fatalną pomyłkę,tak wskazuje artykuł,popełnił ordynator chirurgii dziecięcej.Powinien zachować się honorowo i pomóc rodzinie.

Autorzy poprzednich wpisów próbują oczywiście upoitycznić sprawę,śmieszne z ich strony.

Ze swej stroy życzę Państwu wytrwałości i wiele wiary,że los się odwróci i wszystko będzie dobrze.

#4 ~OJCIEC 4-RO LATKA~

~OJCIEC 4-RO LATKA~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 07:48:44

TO DOBRZY LUDZIE - Hej pracodawcy słyszycie ?!?!?!

Gdy w listopadzie zeszłego roku moja żona wraz z dziećmi przebywała w tamtych rejonach przez kilka dni, moje dziecko potrzebowało pomocy lekarskiej. Pan Roman zupełnie bezinteresownie (W ŚRODKU NOCY !!!) zawiózł moją żonę i syna do szpitala w Bytowie.

Panie Romanie, mieszkamy w takiej odległości, że do tej pory nie było okazji:
DZIĘKUJĘ W IMIENIU CAŁEJ MOJEJ RODZINY, NIECH BÓG WAM BŁOGOSŁAWI. CIESZYMY SIĘ WASZYM SZCZĘŚCIEM.

Jednocześnie prośba, PODAJCIE NR KONTA (na 1% trochę za późno).

#5 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 08:25:28

Zycze Wam wytrwalości i milosci ktora wspieracie sie nawzajem i ta miloscia obdarzacie swojego chorego synka.
Moze sprobujcie otworzyc konto na leczenie dziecka.Ja sama jestem chetna Wam w ten sposob pomoc.

#6 ~gfdsgfds~

~gfdsgfds~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 09:16:01

je***y pier***ony chory kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie da się w tej sytuacji inaczej powiedzieć
ale cóż dla pracodawców najważniejsza jest kasa, nic innego się nie liczy!
jakby można było to wszystko zabrać na druga stronę!
je***i egoistyczni pazerniacy Polacy!
Ale ktoś już kiedyś powiedział " to ludzie ludziom zgotowali ten los"
panie pracodawco powinien się pan wstydzić i sam zachorować na nie uleczalnego raka złośliwego o ...
może wtedy by pan dostrzegł jak wygląda życie i próba walczenia z murem nie do przebicia.
A wam kochani dużo zdrowia i wytrwałości życzę :)

#7 ~brrr~

~brrr~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 13:27:44

To tylko stulejka. Od tego się nie umiera – uspokajał ich ordynator oddziału chirurgii dziecięcej. Dał dziecku zastrzyk i odesłał rodzinę do domu.

Czyż za błędy się nie płaci?
Kto powinien pokryć koszty leczenia Maciusia?
Kto powinien zadośćuczynić krzywdę rodziców?
Nie nie szpital, a WŁAŚNIE ORDYNATOR bo gdyby w czas zrobił podstawowe badania możliwe że nie byłoby teraz dramatu tej rodziny.
Czy nie czyta GP24. jakiś spoko adwokat, który by zajął się tą sprawą???? czy trzeba mieć kasę, być bogatym by wygrać tę sprawę? biedniejszym się już nic nie należy???:(

#8 ~Regina~

~Regina~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:57:47

cześć, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długu i założenie firmy? jeśli tak, to przychodzi twoje rozwiązanie, ponieważ właśnie spłaciłem moją pożyczkę w wysokości 50 000 euro od firmy, która jest bezpieczna i zabezpieczona, a oprocentowanie wynosi 3% i wszedłem na bloga, aby wspomnieć i zeznawać moje zeznanie tutaj na stronie, ponieważ tutaj przychodzi i szuka rozwiązania, którego wszyscy szukaliśmy i jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, skontaktuj się z firmą pożyczkową Stella Rene, wysyłając wiadomość e-mail pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ właśnie tutaj mam dzisiaj gotówkę.
Regina

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych