Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czasy PRL-u

1739 odpowiedzi w tym temacie

#1361 ~Wisia Wiśniewska~

~Wisia Wiśniewska~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:22:00

Czy coś zmieniło się od czasów PRL-u ?  Trochę się zmieniło.  Politycy nieco postarzeli ale dziarsko się trzymają. A tak naprawdę to ja lubię starszych mężczyzn. Są czuli, wrażliwi i opiekuńczy.  :rolleyes:

#1362 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:32:48

Ale też zwróć uwagę na istotną rzecz, a nie wszyscy mają taki sam start życiowy, sytuację materialną, a potem ciąg dalszy życia i nie można nikogo winić, że oczach ogółu jakby lepszy !

Lepszy to nie znaczy bogaty czy biedny, lepszy to człowiek, co nie prowkojuje, co swoimi siłami i uczeniem się dla nauki a nie dla innych, dla siebie skończył szkołe średnią, mature zdał, poszedł dalej także dla siebie aby być kimś, a przez prostctwo i właśnie ten niedowarościwany motłoch i prostactwo jest obmawianą oczernianą osobą, chcą zniżyć do swojego poziomu w Lęborku, z zazdrości chcą zniszczyć, chcą obniżyć wartość bo są w grupie.

#1363 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 (...)

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3809 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:37:45

To jest spec od podszywania się pod cudze nicki a nawet awatary. Ten akurat nie jest identyczny i łatwo można odróżnić.

Zobacz za kogo się przedstawia i jak cel tych kombinacji jego !

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 14 sierpień 2019 - 08:44:26

#1364 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 3809 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:43:27

Lepszy to nie znaczy bogaty czy biedny, lepszy to człowiek

"Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę dla zwierząt." - Milan Kundera

002409-01-czlowiek-jest-wielki-w-rzeczac

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 14 sierpień 2019 - 09:28:54

#1365 ~Wisia Wiśniewska~

~Wisia Wiśniewska~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:28:14

Zobacz za kogo się przedstawia i jak cel tych kombinacji jego !

Celem jego jest eliminowanie Użytkowników Forum posiadających umiejętność posługiwania się własnym rozumem. 

Według niego wszyscy musimy być tacy sami.  Czyli jego mózgowymi klonami.  

Wszyscy bez wyjątku musimy wklejać "tasiemce"  

Za nieposłuszeństwo, arogancję i olewanie jego "tasiemców" moje konto zostało zablokowane. 

To ostrzeżenie dla innych Użytkowników.   :angry:  

Nie musi się mi przedstawiać. Wiem kim jest. 

#1366 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 3809 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:55:55

Celem jego jest eliminowanie Użytkowników Forum posiadających umiejętność posługiwania się własnym rozumem. 

Według niego wszyscy musimy być tacy sami.

o np. !

#1367 ~Wisia Wiśniewska~

~Wisia Wiśniewska~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:30:24

"On jest wysłannikiem  ... / tak sam o sobie mówi /  i wszędzie boją się go  ruszyć !"

To chyba niemożliwe...  :o   Mi się wierzyć nie chce!!!  No popatrz pan do czego to dochodzi aby takie przekręty robić. I ludzie prości w to wierzą... 

#1368 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:43:22

[center]
"Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę dla zwierząt." - Milan Kundera

Jesteś tajemniczy, masz swój styl widać, może i nie zgadzam się z tobą w wielu kwestiach, ale zdecydowanie pociąga mnie czasami twoja osoba...do rozmowy oczywiście.

#1369 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:44:58

Proponuję zostawić tego tasiemca w spokoju.Skoro musi a widać,że musi,  może to jedyna jego rozrywka życiowa ?

Słońce świeci, ludzie się do siebie uśmiechają, przyroda kwitnie, koty wygrzewają się na słońcu, pieski merdają ogonem, czego na tę chwilę chcieć więcej ? :D

Tylko gościu przed chwilą w sklepie narzekał, że jakiś serek podrożał o 1,50 zł.( czyli o połowę)  Na wejściu nad sklepem pisze ,"jesteśmy polską siecią handlową" , może stąd te ceny, bo Polakom żyje się coraz lepiej i godniej ? :D

#1370 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:53:48

Tylko gościu przed chwilą w sklepie narzekał, że jakiś serek podrożał o 1,50 zł.( czyli o połowę) Na wejściu nad sklepem pisze ,"jesteśmy polską siecią handlową" , może stąd te ceny, bo Polakom żyje się coraz lepiej i godniej ? :D[/quote]Piszesz o tych pseudopolakach z wyznania peowskiego? przecież to nie Polacy to polskojęzyczni zmieniający mój kraj w siedlisko pozbawionych norm społecznych robotów.

#1371 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:54:26

Proponuję zostawić tego tasiemca w spokoju.Skoro musi a widać,że musi, może to jedyna jego rozrywka życiowa ?
Słońce świeci, ludzie się do siebie uśmiechają, przyroda kwitnie, koty wygrzewają się na słońcu, pieski merdają ogonem, czego na tę chwilę chcieć więcej ? :D
Tylko gościu przed chwilą w sklepie narzekał, że jakiś serek podrożał o 1,50 zł.( czyli o połowę) Na wejściu nad sklepem pisze ,"jesteśmy polską siecią handlową" , może stąd te ceny, bo Polakom żyje się coraz lepiej i godniej ? :D

Piszesz o tych pseudopolakach z wyznania peowskiego? przecież to nie Polacy to polskojęzyczni zmieniający mój kraj w siedlisko pozbawionych norm społecznych robotów.

#1372 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:59:52

Piszesz o tych pseudopolakach z wyznania peowskiego? przecież to nie Polacy to polskojęzyczni zmieniający mój kraj w siedlisko pozbawionych norm społecznych robotów.

Piszę to, co uważam za stosowne, kapejszyn ? B)

#1373 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:03:07

Piszę to, co uważam za stosowne, kapejszyn ? B)

Oczywiście że możesz pisać, ja także.

#1374 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:33:59

Proponuję zostawić tego tasiemca w spokoju.Skoro musi a widać,że musi, może to jedyna jego rozrywka życiowa ?
Tylko gościu przed chwilą w sklepie narzekał, że jakiś serek podrożał o 1,50 zł.( czyli o połowę) Na wejściu nad sklepem pisze ,"jesteśmy polską siecią handlową" , może stąd te ceny, bo Polakom żyje się coraz lepiej i godniej ? :D

To dużo podrożał, no jak tak może być aby ceny szły w góre a brak pracy dla Polaków.

#1375 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 3809 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:48:24

"On jest wysłannikiem  ... / tak sam o sobie mówi /  i wszędzie boją się go  ruszyć !"

To chyba niemożliwe...  :o   

Mi się wierzyć nie chce!!! 

No popatrz pan do czego to dochodzi aby takie przekręty robić. I ludzie prości w to wierzą...

:excl: :excl: :excl:

To trzeba być głuchym i ślepym coby tego nie dostrzegać !!!

#1376 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 3809 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:51:01

002409-01-czlowiek-jest-wielki-w-rzeczac

(...)

#1377 ~Wisia Wiśniewska~

~Wisia Wiśniewska~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:29:03

:excl: :excl: :excl:

To trzeba być głuchym i ślepym coby tego nie dostrzegać !!!

To nie chodzi o to cobym tego nie dostrzegała. Ale coraz więcej wiadomości mnie zaskakuje a niektóre normalnie powalają z nóg. 

Przekręt za przekrętem. Afera za aferą.  Żeby to przestępcy robili tobym zrozumiała. Przestępcy też muszą z czegoś żyć.

Ale żeby ludzie na poziomie, na stanowiskach i to wcale nie biedni takie rzeczy? 

Powiem szczerze, nieraz mi się w głowie nie mieści i nie mogę w to uwierzyć. 

#1378 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:42:18

To nie chodzi o to cobym tego nie dostrzegała. Ale coraz więcej wiadomości mnie zaskakuje a niektóre normalnie powalają z nóg.
Przekręt za przekrętem. Afera za aferą. Żeby to przestępcy robili tobym zrozumiała. Przestępcy też muszą z czegoś żyć.
Ale żeby ludzie na poziomie, na stanowiskach i to wcale nie biedni takie rzeczy?
Powiem szczerze, nieraz mi się w głowie nie mieści i nie mogę w to uwierzyć.

Znowu ty wypisujesz swoje dydrymały, przecież ci co ma poziomie co nakradli za czasów komuny a teraz ich dzieci wyznania peowskiego także, to też w Polsce żyją na poziomie to są przestępcy, urzędy zusy, skarbówki, urzędy pracy są przesiąknięte tym. przestępstwem, nikt tego nie widzi? szkoda.

#1379 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:55:03

Znowu ty wypisujesz swoje dydrymały, przecież ci co ma poziomie co nakradli za czasów komuny a teraz ich dzieci wyznania peowskiego także, to też w Polsce żyją na poziomie to są przestępcy, urzędy zusy, skarbówki, urzędy pracy są przesiąknięte tym. przestępstwem, nikt tego nie widzi? szkoda.

Widzenie księdza Piotra ?  :D ;) :D

#1380 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 3809 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:01:16

:angry:

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 14 sierpień 2019 - 13:07:30

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0