Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czasy PRL-u

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2119 odpowiedzi w tym temacie

#41 boban

boban

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 756 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 07:01:33

Ale fakty sa takie ze ludzie woleli zapisac sie do parti zeby miec lzejsze zycie bo to dawalo im wieksze bezpieczenstwo.Natomiast sam sposob w jaki istnial PRL to bylo jednak w sporej mierze wszystko upanstwiowione a wiec nie bylo tej krwiozerczej prywaty ktora dzis wyciska z ludzi siodme poty i ludzie funkcjonuja w pracy jak  zaprogramowane na mega zysk roboty.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 07:25:30

Czy ktoś ci już powiedział, że jesteś idiotą ???

Jeżeli nie - to ja ci to mówię, ten co przeżył tę, tzw. przez was "komunę" i w PZPR nie byłem - olałem kierownicze stanowisko, tylko dlatego, że musiałbym się do partii zapisać.

Poza tym - szerokim łukiem omijałem ten cyrk watykański i dobrze mi się żyło i obecnie też nie narzekam.

Jozin to znowu TY ?? :D :D :D

#43 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 09:01:57

Jozin to znowu TY ?? :D :D :D

Tak samo, jak portugalska curva jesteś pokręcony.

Zamelduj, to moderatorom.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 25 lipiec 2014 - 09:02:31

#44 boban

boban

Swojak

• PipPipPipPip
  • 756 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 09:36:36

PRAWDA JEST TEZ TAKA ZE TAMTEN SYSTEM BARDZIEJ UKSZTALTOWANY BYL POD CZLOWIEKA,MNIEJ NA EKONOMIE,A DZIS wszystko uksztaltowane na ekonomie a nic na czlowieka i potem z pracy wychodza roboty a nie ludzie,a zysk z ich urobku idzie na konto prywatne szefa ktory dorabia sie kosztem ludzkiej harowki a on buduje wille,jezdzi na zagr wczasy,zmienia zagr auta na nowe,a pracownikom daje smieszna minimalna zaplace.Niestety trwa wyscig szczurow,targanica nerwow i dorabianie sie kosztem tego najslabszego w tym calym lancuszku czyli pracownika.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 09:54:51

Musisz znowu zmieć nick :D

#46 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 19:17:00

Gość, dnia 25 Lip 2014 - 10:54 AM, napisał:
Musisz znowu zmieć nick :D

Pytałem w sklepie z rowerami o pedały, ale obecnie nie mieli - skierowali do Smołdzina.

Będąc w Gardnie Wielkiej - zajadę i sprawdzę, czy mówili prawdę.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 22:40:20

Jesteś idiotą!

Udowodnij że się mylę :)

#48 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 18:55:36

Jesteś idiotą!
Udowodnij że się mylę :)

Udowodnij, że nie jesteś wielbłądem, a wtedy pogadamy.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 20:36:59

Aaa... to tu się chłopaki skrywacie i ciągnąc łacha jeden z drugiego jaja sobie robicie... :D

Wiecie co, jak Wy się dopadniecie, to normalnie tylko Chęcińskiego wołać i filmy kręcić, z powodzeniem przebilibyście "samych swoich" :D . Wariaty normalnie wariaty :D

Możecie mnie uważać za fankę Waszych forumowych potyczek :D . Pozdrawiam niu

-jak konspiracja, to konspiracja :D

#50 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 11:34:08

...eee, zajrzę tutaj może kiedy indziej gościu. :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 11:40:18

Dobrze panter, że jesteś, bo nudyyy okrutne. :D

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 11:45:27

niu ciagle z goscia, co drugi post podpisuje zenua. O!.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2014 - 19:09:27

Cudowne czasy,woda z saturatorow,slomianka nad lozkiem,papier toaletowy na kartki ale ludzie byli szczesliwi i zawsze usmiechnieci

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2014 - 19:49:51

niu ciagle z goscia, co drugi post podpisuje zenua. O!.

a ty ścierwo?

#55 ~Dziś ludzie na śmietnikach~

~Dziś ludzie na śmietnikach~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:36:23

Cudowne czasy,woda z saturatorow,slomianka nad lozkiem,papier toaletowy na kartki ale ludzie byli szczesliwi i zawsze usmiechnieci

Jest papier toaletowy i są pełne pólki..tylko dziś ludzie szukaja jedzenia w śmietniku i więcej głodnych dzieci.

#56 darek80

darek80

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 09:01:43

Z czasów PRLu za wiele co prawda nie pamiętam, bo za wiele lat wówczas nie miałem, ale lubię sobie powspominać tamten okres poprzez filmy Barei. I aporpo wczoraj wyczytałem, że powstała właśnie odnowiona wersja Alternatyw 4, która będzie zawierać sceny usunięte pierwotnie przez cenzurę. Dlatego z chęcia po raz n-ty zobaczę ten serial :)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 09:51:44

Z czasów PRLu za wiele co prawda nie pamiętam, bo za wiele lat wówczas nie miałem, ale lubię sobie powspominać tamten okres poprzez filmy Barei. I aporpo wczoraj wyczytałem, że powstała właśnie odnowiona wersja Alternatyw 4, która będzie zawierać sceny usunięte pierwotnie przez cenzurę. Dlatego z chęcia po raz n-ty zobaczę ten serial :)

Skoro przez ponad dwadzieścia lat w niby wolnej polsce trzymano niecenzuralne sceny, to jaki był plan komuchów przez ostatnie lata, czy nie chcieli i dalej nie chcą powrotu komuny ?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:19:52

Skoro przez ponad dwadzieścia lat w niby wolnej polsce trzymano niecenzuralne sceny, to jaki był plan komuchów przez ostatnie lata, czy nie chcieli i dalej nie chcą powrotu komuny ?

A co to według ciebie "niby" wolna Polska? Czujesz sie przesladowany, czegoś ci brakuje? To takie Polskie tylko narzekać i smęcić.

#59 riduk

riduk

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 31 październik 2014 - 02:03:19

Logiczne jest, że wspomina się przeszłość która nie koniecznie była lepsza ponieważ nie znamy przyszłości. Obecne czasy tzw. wolności nie są ideałem.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 07:30:42

A co to według ciebie "niby" wolna Polska? Czujesz sie przesladowany, czegoś ci brakuje? To takie Polskie tylko narzekać i smęcić.

Ponad 3mln spier***iło za granicę po to by tu nie narzekać i smęcić, a trzykrotnie więcej tu bez pracy i perspektyw na przyszłość.

Zadowolony ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych