Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czasy PRL-u

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2119 odpowiedzi w tym temacie

#2101 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 10:36:27

monopartia «w systemie totalitarnym: jedyna działająca legalnie partia polityczna, skupiająca w swym ręku całą władzę»

================================================================

Oby tylko monopartia,tam nikt nie ma prawa do własnego zdania. Liczą się wyłącznie posiadacze teczek (4)

Uważasz np, że obecna prezes Trybunału Konstytucyjnego pani J. Przyłębska została tam posadzona przez wzgląd na  wysokie kwalifikacje ? a S.Piotrowicz na szefa Komisji Sprawiedliwości ?

Sęk w tym, że Polacy nie myślą - wystarczy dać kasę, reszta się nie liczy .

Co PiS zrobił za swoich rządów ? - rozdawnictwem zamknął ludziom usta. Dali się przekupić .

Piszą donosy do Kaczyńskiego na sąsiadów, na znajomych itp.

Jak się to nazywa ?  - i skąd to znamy ?

Ty wiesz i ja wiem, historia się kłania  :wacko: :( :(

sorki, co się wyżej  pokićkało , teraz jest ok

#2102 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 10:42:59

A M. Morawiecki i B.Szydło  przed wejściem do PiS to byli w jakiej  partii ?  <_<

Teczki na nich u prezia też są ^_^

#2103 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 10:45:50

A M. Morawiecki i B.Szydło  przed wejściem do PiS to byli w jakiej  partii ?  <_<

Teczki na nich u prezia też są ^_^

a w nich m.in.  lojalki in blanco <_<

#2104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 11:42:46

To prawda.Wielu ludzi uwierzyło w tzw "dobrą zmianę a wystarczyło tylko przestudiowac każyciorys tego człowieka.Teraz mamy podobnie.

Jeszcze plakac będą!!

#2105 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 12:30:43

Na towarzysza Gierka też tak stawiali partyjniacy, a za niedługi czas płakali, czyżby Déjà_vu ???

"13 lipca 2018 we Francji odbyła się uroczystość z okazji nadania nazwy ulicy im. Edwarda Gierka jednej z nowych ulic w mieście Auby w wyniku jednogłośnej decyzji rady miasta (uzasadnianej m.in. działaniami rządu polskiego, w ramach których zmieniono nazwy ulic w toku dekomunizacji).  W uroczystości uczestniczyły m.in. władze miast Auby, Leforest, Czeladzi i Sosnowca , a także eurodeputowany Adam Gierek i przedstawiciele Komunistycznej Partii Polski "

i tyle w temacie...  ;)

#2106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 14:51:49

"13 lipca 2018 we Francji odbyła się uroczystość z okazji nadania nazwy ulicy im. Edwarda Gierka jednej z nowych ulic w mieście Auby w wyniku jednogłośnej decyzji rady miasta (uzasadnianej m.in. działaniami rządu polskiego, w ramach których zmieniono nazwy ulic w toku dekomunizacji). W uroczystości uczestniczyły m.in. władze miast Auby, Leforest, Czeladzi i Sosnowca , a także eurodeputowany Adam Gierek i przedstawiciele Komunistycznej Partii Polski "
i tyle w temacie... ;)

To i tak wiele :)

#2107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 12:14:49

Idiota – osoba upośledzona umysłowo według dawnych klasyfikacji. Idiotyzm to termin obecnie nieużywany w medycynie ze względu na pejoratywne znaczenie potoczne.

Dla polaczka każdy kto jest logicznie rozmowny i ma chęć obracania się też w takim samym towarzystwie Polaków, to jest gorszym sortem i tym o czym piszesz, dla prostaka z pod żabek sklepików to taki człowiek jest obiektem drwin i poniżeń, polaczek a Polak to nie to samo.

#2108 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 18:55:43

Ja Państwu coś powiem
Skoro ludzie chcą tego PISU niech to mają.
Jeśli taka jest ich świadomość, nic na to nie poradzimy.
Wszelkie kłótnie są bezsensowne,nie przekonamy tych ludzi,że to co robi obecny rząd jest złe dla kraju. Ci ludzie nie martwią się o Polskę, chociaż uważają się za PRAWDZIWYCH POLAKOW i Patriotów.jesli rozdawnictwo uważają za patriotyzm to coz dodać?
Jeśli uwazaja,że kler ma uczestniczyć w rządzeniu krajem to cóż na to poradzimy.?
Widać, że Polacy nie dorośli jeszcze do pełnej wolności, demokracji. Nie rozumieją, że budowa państwa dobrobytu nie dzieje się poprzez rozdawanie kasy. Przejemy te pieniądze, kasa będzie pusta, inflacja się rozszaleje.
Jak przyjdzie kryzys, schowaja się po mysich dziurach wszyscy. Odsuną się od rządzenia i będą wowczas czekali aż ponownie nadejdą lepsze czasy.
Przyjdą do rządu wówczas ponownie Ci, którzy będą musieli poskładać to wszystko od nowa.wazne, aby było co składać jeszcze ;) :(
A co powie wówczas obecny rząd? To samo, co mówi teraz . czyli:
Jak rządzi inna ekipa, widzicie jak to wygląda?
Jak my rzadzilismy Polska była miodem płynąca
Tylko, zapomnieli, kto na to, co zastali ciężko pracował.Przeciez po objęciu władzy kasza manna z nieba nie spadła, rozdali pieniądze zgromadzone przez rząd poprzedni, który miał cele perspektywicznie i przewidujące na wiele lat do przodu.
Rozwijał się nasz kraj pięknie, byliśmy wzorem , sukcesywnie poprawiło się wszystko.coraz większymi krokami naprawilibysmy wszystkie dziedziny życia. Tak wygląda roztropność i planowanie. Wszystkim podnosilaby się stopa życiową, bo koniunktura światowa szybowala w górę
Ale skoro Naród chce przejść to wszystko, to co na to można powiedzieć, poza jednym słowem:
SMACZNEGO :( :( :(

#2109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:33:10

Ja Państwu coś powiem
Skoro ludzie chcą tego PISU niech to mają.
Jeśli taka jest ich świadomość, nic na to nie poradzimy.
Wszelkie kłótnie są bezsensowne,nie przekonamy tych ludzi,że to co robi obecny rząd jest złe dla kraju. Ci ludzie nie martwią się o Polskę, chociaż uważają się za PRAWDZIWYCH POLAKOW i Patriotów.jesli rozdawnictwo uważają za patriotyzm to coz dodać?
Jeśli uwazaja,że kler ma uczestniczyć w rządzeniu krajem to cóż na to poradzimy.?
Widać, że Polacy nie dorośli jeszcze do pełnej wolności, demokracji. Nie rozumieją, że budowa państwa dobrobytu nie dzieje się poprzez rozdawanie kasy. Przejemy te pieniądze, kasa będzie pusta, inflacja się rozszaleje.
Jak przyjdzie kryzys, schowaja się po mysich dziurach wszyscy. Odsuną się od rządzenia i będą wowczas czekali aż ponownie nadejdą lepsze czasy.
Przyjdą do rządu wówczas ponownie Ci, którzy będą musieli poskładać to wszystko od nowa.wazne, aby było co składać jeszcze ;) :(
A co powie wówczas obecny rząd? To samo, co mówi teraz . czyli:
Jak rządzi inna ekipa, widzicie jak to wygląda?
Jak my rzadzilismy Polska była miodem płynąca
Tylko, zapomnieli, kto na to, co zastali ciężko pracował.Przeciez po objęciu władzy kasza manna z nieba nie spadła, rozdali pieniądze zgromadzone przez rząd poprzedni, który miał cele perspektywicznie i przewidujące na wiele lat do przodu.
Rozwijał się nasz kraj pięknie, byliśmy wzorem , sukcesywnie poprawiło się wszystko.coraz większymi krokami naprawilibysmy wszystkie dziedziny życia. Tak wygląda roztropność i planowanie. Wszystkim podnosilaby się stopa życiową, bo koniunktura światowa szybowala w górę
Ale skoro Naród chce przejść to wszystko, to co na to można powiedzieć, poza jednym słowem:
SMACZNEGO :( :( :(

Piękne słówka nic nie pomogą jeśli się nie umie tolerować w sklepie osób a rozpycha się nanprawoni lewo jakby byliście jedni z wielkimi zakupami. Ułożeni, nachapani, dowartościowani nie tolerują PiS bo chce naprawić Polske, tak jak przykazanie mówi Blógosławieni cisi to oni królestwa dosięgną, błogosławieni którzy cierpią prześladowania to oni królestwa dosięgną, Proszę zapamiętać.

#2110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 22:27:21

Prezes NIKu, były min finansów.
Wynajem na godziny,bez pokwitowania , bez kasy fiskalnej
Pawia można puścić jak człowiek się patrzy na to wszystko co wyprawiają :(
Oszustwo,oszustwem popędza

#2111 ~nauczyciel historii~

~nauczyciel historii~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 23:32:02

HISTORIA PIS-U SZYBCIEJ NIŻ PZPR-U SIĘ ZAKOŃCZY !!!

To dobry znak dla PiSu !
Dzięki za optymizm, takich ludzi jak ty nam w Polsce potrzeba.
PZPR rządziło w Polsce przez kilkadziesiąt lat, około pół wieku !
PiS niech porządzi jeszcze z 10 kadencji, czyli ze 40 lat i też będzie spoko.  :) 

Dziękuję za dobrą wróżbę dla PiSu, rozumiem że też głosujesz za PiSem, tak jak większość społeczeństwa w Polsce.
Trzymaj się katoliku ! 

#2112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 08:33:49

To dobry znak dla PiSu !
Dzięki za optymizm, takich ludzi jak ty nam w Polsce potrzeba.
PZPR rządziło w Polsce przez kilkadziesiąt lat, około pół wieku !
PiS niech porządzi jeszcze z 10 kadencji, czyli ze 40 lat i też będzie spoko.  :) 

Dziękuję za dobrą wróżbę dla PiSu, rozumiem że też głosujesz za PiSem, tak jak większość społeczeństwa w Polsce.
Trzymaj się katoliku ! 

każdy normalny człowiek Polak głosuje na PiS a nie na bolszewików złodziei i aferzystów z peło

#2113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:45:36

Prezes NIKu, były min finansów.
Wynajem na godziny,bez pokwitowania , bez kasy fiskalnej
Pawia można puścić jak człowiek się patrzy na to wszystko co wyprawiają :(
Oszustwo,oszustwem popędza

Ten facet na twarzy ma przecież pieczątkę.
Nie wiem jakie bielmo trzeba mieć w oczach by tego nie widzieć

#2114 ~Phoenix_7~

~Phoenix_7~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:08:56

każdy normalny człowiek Polak głosuje na PiS a nie na bolszewików złodziei i aferzystów z peło

dlatego PiS wygrał wybory 4 lata temu z dużą przewagą
i dlatego teraz też wygra
z jeszcze lepszym wynikiem niż poprzednio

#2115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 22:31:48

Czy w rządzie lub w jakiejkolwiek spółce skarbu panstwa jest chociaż jeden człek, na którego Kaczyński nie ma teczki ?
Otóż nie ma takiego człowieka, nie było i nigdy nie będzie. Prezio nie posadzi żadnego osobnika na żaden stołek, jeśli nie będzie miał na niego haka.
To możecie sobie teraz wyobrazić, kto nami rządzi.
Ale to przecież PRAWDZIWYM PATRIOTOM absolutnie nie przeszkadza. A wiecie dlaczego ?
Bo jest to bliska ich ciału koszula. ;)
Ot, katolicy....

#2116 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 06:21:22

Ciołek  :rolleyes:

Czy w rządzie lub w jakiejkolwiek spółce skarbu panstwa jest chociaż jeden człek, na którego Kaczyński nie ma teczki ?
Otóż nie ma takiego człowieka, nie było i nigdy nie będzie
.
(...) ot katolicy.

Za dużo oglądasz seriali telewizyjnych ciołku . Fikcja miesza ci się z rzeczywistością, a jad ścieka ci po brodzie.
Np. takie "Ucho prezesa" to kabaretowy komediowy serial, z którego Jarek też się śmieje, bo ogląda.
Tobie jednak wszystko się w główce pomieszało.

#2117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 07:34:35

Ciołek :rolleyes:
Za dużo oglądasz seriali telewizyjnych ciołku . Fikcja miesza ci się z rzeczywistością, a jad ścieka ci po brodzie.
Np. takie "Ucho prezesa" to kabaretowy komediowy serial, z którego Jarek też się śmieje, bo ogląda.
Tobie jednak wszystko się w główce pomieszało.

Ona nawet humor bierze na serio . Ot taki sobie to tolek banan vel misia isia jadem pluje na forum wszędzie

#2118 ~Pani Pinokiowa~

~Pani Pinokiowa~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 00:30:44

UWAGA !!!!!
Wiadomość z ostatniej chwili!!!!
Bezdomny ofiarował Banasiowi kamienice w Krakowie,ale już się biedaków zmarło ;)

#2119 ~BerlinWschodni~

~BerlinWschodni~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 15:25:51

Bardzo bym chciał żeby pani Klaudia Jachira została Posłanką na Sejm z ramienia KO.

Mój Latarnik pokazał aż 27% zgodności z PiS, szok.

#2120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 19:54:40

Czasy dawne nic nie odbiegają od dzisiejszych, gdyby nie PiS w pierwszym roku dyrektorstwa jak dostał się na dyrektorską partie czyli wygrał wybory, to gdyby nie PiS to byłoby gorzej, partia platformy już robiła swoje wtedy, ale PiS dzisiejszy niestety z pewnymi nowymi członkami nie potrafi już robić tego co zamierzał wcześniej z postulatami i celami, zmienil sie, jest pod dyktandem kogoś kto jak lis chce ich przechytrzyć i zniszczyć w odpowiednim momencie, nadal nie ma tego co być powinno, to że jest 500plus ro jest kropla w morzu, za waszymi plecami niszczą nas Polaków a wy na to pozwalacie, bo wprowadziliście do rządu szuje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych