Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Cyfrowy szpital

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 HardBass

HardBass

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 22:05:46

Slyszeliscie moze o tego typu inicjatywie? Mnie ten temat bardzo zaciekawil.

#2 jarekk

jarekk

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 09:47:30

Jak w kazdej dziedzinie zycia ktora zajmuje sie czlowiek zawsze znajdzie sie miejsce na rozwoj. W przypadku sluzby zdrowia przydaloby sie wprowadzenie jakiegos ulepszenia odnosnie samej obslugi placowki, jak i zalatwieniu podstawowych rzeczy przez pacjenta zdalnie. Jakby na to spojrzec z boku to wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Jedna z bardziej fascynujacych rzeczy jest rozwoj telemedycyny .. czyli w skrocie konsultacji lekarskich na odleglosc. Wszystko odbywa sie poprzez platforme wideo, a sam pacjent jest podpiety pod specjalistyczny sprzet monitorujacy. Z tego co pokazuja statystyki jest to bardzo skuteczne rozwiazanie. O tematyce cyfrowy szpital mozna poczytac wiecej na tej stronie http://www.cyfrowyszpital.pl/

#3 lukaszbud

lukaszbud

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:33:47

Dokladnie, najlepiej to prywatnie isc i tyle.

#4 botanica

botanica

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:45:27

Wiecie co, macie duzo racji w tym co mowicie. Niestety w naszym kraju sluzba zdrowia nie jest w zbyt dobrej kondycji .. podobnie jak kilka innych waznych instytucji ale to za dluga litania by je wymieniac. Moja znajoma opowiadala mi jak jest zagranica to nie chcialo mi sie wierzyc. Tam jednak te pieniadze ida na cos konkretnego .. zreszta u nas tez byla od dawna mowa o cyfryzacji sluzby zdrowia .. a wdrazanie tego w zycie jest oczywiscie obrazem nedzy i rozpaczy. Sa takie sytuacje gdzie nie mozna sobie pozwolic na jakie badanie by bylo wykonane za kilka tygodni czy tez w ekstremalnych wypadkach miesiecy. Wtedy nie pozostaje nic innego jak poszukac prywatnej placowki. W sieci mozna wszystko znalezc .. z tego co wstepnie widzialam to dobrymi opiniami cieszy sie Enel-Med cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki/oddzial-manufaktura-lodz-p9HdQp Szukanie kogos z jak najwiekszym doswiadczeniem ma sens .. oni dzialaja juz w branzy ponad 25 lat wiec nie ma o czym mowic w tym aspekcie.

#5 miranda

miranda

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:29:58

Trudno sie z tym nie zgodzic.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych