Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cud Słońca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 14:26:09

Nasza planeta którą nazwaliśmy Ziemia  usytuowana została w optymalnej odległości od Słońca, czyli rozgrzanego obiektu kosmicznego który emituje nam ciepło. Obrót naszej planety wokół Słońca powoduje  jej równomierne nagrzewanie. 

Budzi się życie.  Woda z oceanów paruje i skrapla się zasilając życie czystą wodą. To jest właśnie ten cud.   

Słońce.  Przepiękny kosmiczny  obiekt który daje nam życie.  Mówią  że to Bóg dał nam Słońce.  Tak. Tylko jeden Bóg mógł  nam dać życie. 

Zesłał nas na tą planetę. Na Ziemię na której musimy odbyć pokutę.                              

#2 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 14:30:14

Przepraszam, ale to nie jest moja wina że mój temat został zmutowany. 

#3 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 15:00:06

Poprosiłem  Moderatora o usunięcie. 

#4 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 15:02:25

Pragnę podyskutować o a naszym Słońcu  które daje nam życie. 

#5 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 17:44:02

Nasza planeta którą nazwaliśmy Ziemia  usytuowana została w optymalnej odległości od Słońca, czyli rozgrzanego obiektu kosmicznego który emituje nam ciepło. Obrót naszej planety wokół Słońca powoduje  jej równomierne nagrzewanie. 

Budzi się życie.  Woda z oceanów paruje i skrapla się zasilając życie czystą wodą. To jest właśnie ten cud.   

Słońce.  Przepiękny kosmiczny  obiekt który daje nam życie.  Mówią  że to Bóg dał nam Słońce.  Tak. Tylko jeden Bóg mógł  nam dać życie. 

Zesłał nas na tą planetę. Na Ziemię na której musimy odbyć pokutę.                              

Pszczółko, o Słońcu wiem, że jest mocno rozgrzaną gwiazdą, na której nikt (jeszcze) nie wylądował (chyba). Wiem też, że Słońce jest najpierw widoczne w Polsce, a 9 godzin później świeci na kalifornijskim niebie.  :rolleyes:  Trwają również próby (bezowocne), żeby zobaczyć Słońce po północy, ale nikomu to się nie udało.  :wacko:​ 

Byłbym zapomniał: światowi uczeni mówią, że Słońce kiedyś wygaśnie, ale mamy tym się nie martwić. Ja im wierzę.  :)

Zawsze byłem pełen optymizmu, nawet w pochmurne dni (bez słońca).  :rolleyes:

#6 Blondynka modelka

Blondynka modelka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 17:45:05

To na pewno,ale cudowniejsza jest moda, modny styl, do pogody ubiór, do slonca okulary przeciwsłoneczne ja ubieram, caly dzień daje nam różne możliwości :), rano kurtka jak zimno, po południu ssweterek lub narzutke, lub krótki rękaw, a pod wieczór cieplej, tak powinna się ubierać, ja uwielbiam styl nowoczesny, mam figure więc moja moda jest zróżnicowana, nie ograniczam się do jednego stylu, dlatego życie jest piękne jak ma się pomysły i styl :);)

#7 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 18:00:00

Pszczółko, nie zapomnij o wodzie, bez niej na Ziemi nie ma życia.  :)

#8 Blondynka modelka

Blondynka modelka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 18:05:58

Dokładnie :),woda obmyje ciało :), następnie ubiór ubierze i czujemy się czysto i pięknie :).Zycie jest piękne, ciepło na dworzu i można nareszcie wyobraźnie uaktywnić aby być szczęśliwym, bo szczęście to być piękną, zadbaną, wypachioną ohh:)

#9 Blondynka modelka

Blondynka modelka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 20:30:07

Pszczółko, o Słońcu wiem, że jest mocno rozgrzaną gwiazdą, na której nikt (jeszcze) nie wylądował (chyba). Wiem też, że Słońce jest najpierw widoczne w Polsce, a 9 godzin później świeci na kalifornijskim niebie.  :rolleyes:  Trwają również próby (bezowocne), żeby zobaczyć Słońce po północy, ale nikomu to się nie udało.  :wacko:​ 

Byłbym zapomniał: światowi uczeni mówią, że Słońce kiedyś wygaśnie, ale mamy tym się nie martwić. Ja im wierzę.  :)

Zawsze byłem pełen optymizmu, nawet w pochmurne dni (bez słońca).  :rolleyes:

Tak kuedy jutro zaświeci slonce to szczęście zagości :), ubiór takze odpowiedni, nie wypchane spodnie od siedzenia w samochodzie ,tylko piękna ksztaltana figura z zaokrągloną zgrabną pupką.

#10 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 11:25:10

Dokładnie :),woda obmyje ciało :), następnie ubiór ubierze i czujemy się czysto i pięknie :).Zycie jest piękne, ciepło na dworzu i można nareszcie wyobraźnie uaktywnić aby być szczęśliwym, bo szczęście to być piękną, zadbaną, wypachioną ohh:)

To prawda. Oboje macie rację. Bez wody nie byłoby atmosfery. Słońce spaliłoby wszystko. To właśnie Słońce podgrzewając słoną wodę doprowadza ją do tworzenia czystej pary wodnej. Skraplając się użyźnia glebę, tworzy rzeki i jeziora. Niemal wszystkie gatunki zbudowane zostały na bazie wody. To około 70% masy ich ciał.  

Słońce potrafi być też bardzo niebezpieczne. Należy więc opalać się z umiarem, bo emituje również szkodliwe promieniowanie. Mokre ciało od wody przyspiesza proces opalania. Dlatego powinniśmy uzupełniać nasze organizmy wodą. Powinniśmy wypijać jej nawet dwa litry dziennie. 

Dziękuję za wspaniałą dyskusję o Słońcu   :)

#11 Winnetou

Winnetou

Bywalec

• PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 13:50:44

To prawda. Oboje macie rację. Bez wody nie byłoby atmosfery. Słońce spaliłoby wszystko. To właśnie Słońce podgrzewając słoną wodę doprowadza ją do tworzenia czystej pary wodnej. Skraplając się użyźnia glebę, tworzy rzeki i jeziora. Niemal wszystkie gatunki zbudowane zostały na bazie wody. To około 70% masy ich ciał.  

Słońce potrafi być też bardzo niebezpieczne. Należy więc opalać się z umiarem, bo emituje również szkodliwe promieniowanie. Mokre ciało od wody przyspiesza proces opalania. Dlatego powinniśmy uzupełniać nasze organizmy wodą. Powinniśmy wypijać jej nawet dwa litry dziennie. 

Dziękuję za wspaniałą dyskusję o Słońcu   :)

Howgh  To prawda. Słońce daje życie ale też odbiera. Od wielu tysiącleci Słońce pozostaje obiektem kultu. Na ołtarzach ku czci Słońca złożono wiele ludzkich ofiar. Krew płynęła kamiennymi korytarzami. Do dziś utrzymał się kult picia krwi mojej którą za Was przelałem. 

#12 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 13:58:23

174997_woda-na-marsie.jpg

#13 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 02:13:54

Howgh  To prawda. Słońce daje życie ale też odbiera. Od wielu tysiącleci Słońce pozostaje obiektem kultu. Na ołtarzach ku czci Słońca złożono wiele ludzkich ofiar. Krew płynęła kamiennymi korytarzami. Do dziś utrzymał się kult picia krwi mojej którą za Was przelałem. 

Winnetou, picie krwi i jedzenie ludzkiego ciała jest dziwnym zwyczajem.  :huh: 

174997_woda-na-marsie.jpg

Puchatku, spojrzenie tego orła nie wróży nic dobrego.  :P  :rolleyes:

#14 Winnetou

Winnetou

Bywalec

• PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 07:01:37

Winnetou, picie krwi i jedzenie ludzkiego ciała jest dziwnym zwyczajem.  :huh: 

Kanibalizm wśród ssaków występuje niezwykle rzadko i powodowane jest koniecznością uniknięcia śmierci głodowej w skrajnych sytuacjach. Natomiast wśród ludzi posada charakter rytualny. Na przykład zjadanie ciał najbliższych swoich zmarłych albo wrogów. 

W dzisiejszych czasach spożywanie ciała i krwi podczas ceremonii religijnych jest symboliczny. Zamiast ciała i krwi ludzkiej przyjmujemy wino i chleb. To jest kontynuacja prehistorycznych wierzeń i obyczajów. 

Nie sposób sobie dzisiaj nawet wyobrazić aby w świątyniach zjadano po kawałeczku ludzkich zwłok i popijano z pucharków krwią ludzką. Jednak są to zachowania atawistyczne obwarowane szczególnymi zapisami.  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych