Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Coronavirus w Słupsku brak masek na twarz

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~może dla ozdoby hahaha~

~może dla ozdoby hahaha~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 13:13:54

Co za cymbały myślą, że te maseczki coś pomogą hahaha 

To po co w ogóle są produkowane takie maseczki, pomyśl. 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 13:17:39

Maseczki są jak najbardziej wskazane podczas kiedy panuje taki virus. Oczywiście nie chronią one w stu procentach, ponieważ virus może się przenosić również przez inne miejsca niż tylko drogi oddechowe. Tak czy inaczej w jakimś zakresie maseczki pomagają i należy ich używać w obecnie panującej sytuacji.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 13:23:48

Co za cymbały myślą, że te maseczki coś pomogą hahaha 

Tyś mądry, ale tyś mądry, bo co, bo nazwałeś ludzi noszących maseczki cymbałami.
Lekarze chirurdzy i ich asystenci podczas przeprowadzania operacji też noszą maseczki, ale to przecież cymbały są według ciebie. 
Jak myślisz dlaczego podczas operacji noszą oni maseczki, dla ozdoby tak.
Pomyśl idioto, pomyśl czasami, a nie powtarzasz jakieś głupoty które usłyszałeś od innego sobie podobnego idioty.
Maseczki nie są oczywiście antidotum na virusa i nie zabezpieczają w stu procentach, ale w jakiejś mierze zabezpieczają.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 12:47:47

Zagryzać można, ale nie za dużo, z umiarem, tak żeby wódka zadziałała & szarpnęła.

Jezeli będziecie czuli oddech wirusa w waszej okolicy, w waszym mieście, na waszym osiedlu to wtedy może nie bedzie wam sie chcialo żartować.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 14:16:10

Jezeli będziecie czuli oddech wirusa w waszej okolicy, w waszym mieście, na waszym osiedlu to wtedy może nie bedzie wam sie chcialo żartować.

O tak jak trwoga to do boga. uahahahaha!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 08:23:38

pracodawcy straszą pracowników karami finasowymi za nieobecność w pracy z powodu L4 PRACOWNIK CHORY W OBAWIE O UTRATE FINASÓW  IDZIE CHORY PRACUJE I ZARAŻA

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 08:30:24

pracodawcy straszą pracowników karami finasowymi za nieobecność w pracy z powodu L4 PRACOWNIK CHORY W OBAWIE O UTRATE FINASÓW  IDZIE CHORY PRACUJE I ZARAŻA

Post numer 1 i post numer 20 też są twoje. Łatwo rozpoznać teksty idioty takiego jak ty. Są na tym forum także posty żartobliwe, ale twoje do nich nie należą, bo twoje są zwyczajnie głupie.
Nigdy nigdzie nie pracowałeś bo do pracy się nie nadajesz, dlatego się nudzisz w domu i wypisujesz głupoty.

#28 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 16:18:14

Epidemia ogarnia kraj a w toaletach na Jana Pawła II 1 w Słupsku nie ma środków dezynfekujących i ręczników jednorazowych dla pacjentów. Wszystko do czasu.

#29 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 16:18:45

Epidemia ogarnia kraj a w toaletach na Jana Pawła II 1 w Słupsku nie ma środków dezynfekujących i ręczników jednorazowych dla pacjentów. Wszystko do czasu.

#30 ~Spszontaczka~

~Spszontaczka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 16:44:49

Ludzie rozkradli. Ja codziennie 2 razy załopatruje te toalety w srodki dezynfekujonce i w papierowe renczniki i w papier toaletowy. Ludzie są jak hieny, ile bym tam nie dała to i tak wszystko ukradnom.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 17:14:03

Pani w recepcji gabinetu mojego ginekologa opowiadała, że z toalety wykręcili im lustro i wieszaczek na papier - o środkach czystości nawet nie ma, co wspominać..

Za to deskę klozetową ukradli z toalety dla petentów w sądzie przy rzece.. :D Masakra

#32 ~Spszontaczka~

~Spszontaczka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 18:32:20

Pani w recepcji gabinetu mojego ginekologa opowiadała, że z toalety wykręcili im lustro i wieszaczek na papier - o środkach czystości nawet nie ma, co wspominać..

Za to deskę klozetową ukradli z toalety dla petentów w sądzie przy rzece.. :D Masakra

o to to, u mnie to samo 

#33 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 08:57:47

Ludzie w Słupsku nie myślę robią na zapas zakupy nie wiem po co i jeszcze to z dzieciakami kturej chodzą i zarazaja MIEZKANCY SLUPSKA ZACZNIJCIE W KONCU MYSLEC!!!! JESLI MACIE CZYM

#34 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 08:58:04

Ludzie w Słupsku nie myślę robią na zapas zakupy nie wiem po co i jeszcze to z dzieciakami kturej chodzą i zarazaja MIEZKANCY SLUPSKA ZACZNIJCIE W KONCU MYSLEC!!!! JESLI MACIE CZYM

#35 ~ALE...~

~ALE...~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 09:55:31

Dzień dobry

Może wreszcie zaczniemy się myć jako społeczeństwo.

Tylko wykupienie mydła i odłożenie go do szuflady niewiele pomoże. Trzeba go używać.

To po pierwsze.

Po drugie.

Może wreszcie zaczniemy patrzeć na drugą osobę jak na człowieka a nie śmiecia. Chociaż obserwując ludzi śmiem w tą wątpić.

Po trzecie.

Nakręcanie tematu o pustych pólkach i braku produktów niczemu dobremu nie służy. Potęguje tylko panikę i wyzwala w ludziach złe emocje.

Po czwarte.

Dzieci są naszym dobrem. To, że mogą być nosicielami wirusa być może jest prawdą. Dla ich własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa dorosłych powinny zostać w domach. Ale za to odpowiedzialni są ich rodzice, nikt inny.

Po piąte.

Miło, że w obliczu takiej sytuacji ludzie zaczynają doceniać cały personel medyczny. No proszę, jakaś zmiana. Tylko jak długo będzie ona trwała?

Ostatnie.

Życzę Państwu zdrowia zarówno wolnego od wirusa jak i tego psychicznego.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 14:57:39

U mnie 70 zł za sztukę :wacko:   i jeśli nie będziemy je odkażać codziennie, to chyba nie spełnią swojego zadania, takiego, jakiego od nich oczekujemy .

Proponuję w domu i w biurze również przejść na mydło antybakteryjne , przynajmniej do czasu unieszkodliwienia wirusa.

O tym, że każdy  używa ręcznik własny, pisać raczej nie muszę. Nie korzystajmy również z suszarek do rąk  w miejscach publicznych. Ręczniki papierowe są najlepszym rozwiązaniem .

Zdrowia życzę wszystkim

Tu zarazo przylazłaś! wynocha  forumowa zakało ! :angry:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 15:46:46

Tu zarazo przylazłaś! wynocha  forumowa zakało ! :angry:

o ! to to to  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych