Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zbychu~

~zbychu~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 17:53:12

Powodzenia !!!!! 

PS. A może pani prezydent się przeniesie do akademika a udostępni swoje mieszkanie ? 

Chyba, że woli jednak oddać je uchodźcom 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:07:34

Pokój w domu akademickim   :(  a Dyjas mówi, że przeanalizuje sprawę jeszcze raz czyli już raz ją analizował i potrzeba było tego artykułu aby przeanalizował ją jeszcze raz  :angry: 

No cóż widać, że pani prezydentka jak chce być tytułowana w niebieskich bucikach jakie zapamiętałem z kampanii tak bardzo oderwała się już od rzeczywistości, prozy życia i ludzkich spraw, że aż jest to kompromitujące. Podobnie dyrektor Dyjas, król FB z setkami znajomych w doskonałym garniturku najwidoczniej zapomniał, że takich spraw nie powinno się ponownie analizować po artykule w mediach bo jest uwłaczającym i niegodnym aby z powodu tego, że raz ją już przeanalizował opowiadać o tym wszystkim w mediach.

#3 ~Xxxx~

~Xxxx~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:21:26

Pani Prezydent ,otworzy Pani serce dla tej zdolnej dziewczyny,proszę przydzielić mieszkanie komunalne.Warto pomagać ,wystarczy tylko chcieć.!!!!!

#4 ~De~

~De~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:23:37

Powodzenia !!!!!
PS. A może pani prezydent się przeniesie do akademika a udostępni swoje mieszkanie ?
Chyba, że woli jednak oddać je uchodźcom

A może w ratuszu znajdzie pomieszczenie, albo niech z tego akademika urząd sprawuje a potrzebującym odda swój pokój
A tak ludzie ładnie pisali przed wyborami, że jaka ta pani jest złota, tylko robcio był zły i kobylinski, a się okazuje, że ta pani pobije jeszcze tych dwóch

#5 ~johny~

~johny~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:55:59

Dużo zdrówka i wytrwałości. Wszystkiego dobrego :)

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:25:50

Najwyższy  czas zasiedlić wiele pustostanów komunalnych, Może jedno z mieszkań przyzna Pani Prezydent potrzebującym kobietom.

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:29:36

...brawo dla Dzielnej Corki i duzo zdrowia dla Jej Mamy.  :) 
P.S.

...a teraz do rzeczy:
Gdzie sa ci wszyscy dobrzy ludzie, ci ktorzy tworzyli serduszko za ratuszem, gdzie sa ci wszyscy dobrzy ludzie...ta mlodziez ktora napisala list do Owsika z prosba zeby nie odchodzil, gdzie jest Pani prezydent miasta Slupsk i jej zastepczyni, ktore tak pieknie i duzo mowily o wspolczuciu i pomocy potrzebujacym...podczas niedawnego spotkania za ratuszem.
Gdzie jest Jurek Owsik...ktory teraz wygrzewa sie ze swoja rodzina w cieplych krajach...za pieniadze zarobione na WOSP...gdzie ?! ...dzieki ktorym to pieniadzom on i jego przyboczna ekipa z WOSPu oplywaja w luksusy i zyja jak paczki w masle...dzieki naiwnym robionym juz tyle lat w babmuko ludziom. :mellow: 
Przykre to jest wszystko, ze taka chora osoba jak ta mama tej dziewczyny...jest zdana na laske i nielaske przypadkowych ludzi...dobrze ze ma corke, ktora cos robi w tej sprawie.
Panstwo jako panstwo (Polska) nadal nie spelnia swojej roli w takich przypadkach...i ludzie zwyczajnie czesto skazani sa praktycznie na wegetacje i czasami na smierc w takich przypadkach...dlatego jak widze ta wielka scieme pod tyulem WOSP...dzieki ktorej paru cwaniakow oplywa w luksusy, to noz mi sie sam otwiera w kieszeni...ale cwaniakom (takim jak Owsik) sie nie dziwie, dziwie sie tym wszystkim ludziom ktorzy daja sie robic w balona od tylu juz lat...
Pozdrawiam i zycze duzo sily dla Corki i duzo zdrowia dla Jej Mamy.  :) 

#8 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:38:49

Cytat z artykulu:
"Kilka dni temu zapukala do domu mieszkanka podslupskich Siemianic, ktora przyniosla..."
W zwiazku z powyzszym mam pytanie, gdzie moge dowiedziec sie gdzie mieszkaja te dwie Panie ? ...bo tez chcialbym jakos pomoc.
:) 
Na wiosne bede w Slupsku. Do kogo moge sie udac zeby dowiedziec sie o adres ? Czy mam udac sie do dyrektora drugiego liceum ? Czy moze w redakcji GP uzyskam taka informacje ?
Wartoby napisac cos takiego w artykule ...gdzie maja sie udac ludzie, ktorzy chcieliby pomoc.

Pozdrawiam. :)

#9 ~ulicznik~

~ulicznik~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:50:33

Cytat z artykulu:
"Kilka dni temu zapukala do domu mieszkanka podslupskich Siemianic, ktora przyniosla..."
W zwiazku z powyzszym mam pytanie, gdzie moge dowiedziec sie gdzie mieszkaja te dwie Panie ? ...bo tez chcialbym jakos pomoc.
Na wiosne bede w Slupsku. Do kogo moge sie udac zeby dowiedziec sie o adres ? Czy mam udac sie do dyrektora drugiego liceum ? Czy moze w redakcji GP uzyskam taka informacje ?
Wartoby napisac cos takiego w artykule ...gdzie maja sie udac ludzie, ktorzy chcieliby pomoc.

to tyś z Warblewa?, przybędziesz na wiosnę,jak bociany?,a po co ty tu przyjeżdzasz?, teraz wal na Słupsk-chodniki zalodowacone, zasrane  trza tu cię teraz by do wiosny porządek zrobić.

#10 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:53:01

to tyś z Warblewa?, przybędziesz na wiosnę,jak bociany?,a po co ty tu przyjeżdzasz?, teraz wal na Słupsk-chodniki zalodowacone, zasrane  trza tu cię teraz by do wiosny porządek zrobić.

:D ...nie uliczniku...mieszkam ponad 1000 kilometrow od Slupska.  :)

#11 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:55:55

Slupsk to moje rodzinne miasto od urodzenia.  :) 
Od kilkunastu lat nie mieszkam w Polsce...ale 2 albo 3 razy w roku jestem w ojczystym kraju ...i w rodzinnym Slupku. 
...ot i cala historyja. :)

#12 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:57:31

* Slupsku  :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 20:31:10

...brawo dla Dzielnej Corki i duzo zdrowia dla Jej Mamy.  :) 
P.S.

...a teraz do rzeczy:
Gdzie sa ci wszyscy dobrzy ludzie, ci ktorzy tworzyli serduszko za ratuszem, gdzie sa ci wszyscy dobrzy ludzie...ta mlodziez ktora napisala list do Owsika z prosba zeby nie odchodzil, gdzie jest Pani prezydent miasta Slupsk i jej zastepczyni, ktore tak pieknie i duzo mowily o wspolczuciu i pomocy potrzebujacym...podczas niedawnego spotkania za ratuszem.
Gdzie jest Jurek Owsik...ktory teraz wygrzewa sie ze swoja rodzina w cieplych krajach...za pieniadze zarobione na WOSP...gdzie ?! ...dzieki ktorym to pieniadzom on i jego przyboczna ekipa z WOSPu oplywaja w luksusy i zyja jak paczki w masle...dzieki naiwnym robionym juz tyle lat w babmuko ludziom. :mellow: 
Przykre to jest wszystko, ze taka chora osoba jak ta mama tej dziewczyny...jest zdana na laske i nielaske przypadkowych ludzi...dobrze ze ma corke, ktora cos robi w tej sprawie.
Panstwo jako panstwo (Polska) nadal nie spelnia swojej roli w takich przypadkach...i ludzie zwyczajnie czesto skazani sa praktycznie na wegetacje i czasami na smierc w takich przypadkach...dlatego jak widze ta wielka scieme pod tyulem WOSP...dzieki ktorej paru cwaniakow oplywa w luksusy, to noz mi sie sam otwiera w kieszeni...ale cwaniakom (takim jak Owsik) sie nie dziwie, dziwie sie tym wszystkim ludziom ktorzy daja sie robic w balona od tylu juz lat...
Pozdrawiam i zycze duzo sily dla Corki i duzo zdrowia dla Jej Mamy.  :) 

a gdzie jest złosliwy cp, milioner, dorobiony na zmywaku.... może ty pomożesz zamiast liczyć czyjeś

#14 ~nauczycielka~

~nauczycielka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 20:48:40

Cytat z artykulu:

...........................
..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

.... może ty pomożesz zamiast liczyć czyjeś

Umiesz czytać ze zrozumieniem?  

#15 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 21:25:25

Marzenko pamietam Cie jako kobiete silna I zapracowana ,kolezenska I chcaca pomagac innym na mozliwe sposoby.
Bardzo mnie zasmucila ta wiadomosc ze Twoje zdrowko jest w Tak bardzo kruchym stanie .
Bardzo jest mi zle czytajac ze u Was dzielnych kobietek jest Tak bardzo zle .
Trzymajcie sie kobietki I zycze duzooo zdrowka .

#16 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 21:40:45

Może zorganizować zrzutkę na zrzutka.pl ? ;)

#17 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 21:51:46

Mieszkan wolnych jest bardzo dużo a ludzi ktorzy zajmuja mieszkania i mieszkaja za granica jest pelno.A po drugie co to znaczy rzadka choroba jesli sie choruje to co ma byc gesta to zawsze wymaga leczenia

#18 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 22:42:58

...brawo dla Dzielnej Corki i duzo zdrowia dla Jej Mamy. :)
P.S.
...a teraz do rzeczy:

Ale zdajesz sobie sprawę, że za pisanie takich bzdur grozi prokuratura? Myślisz, że jesteś anonimowy?

#19 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 22:54:29

Ale zdajesz sobie sprawę, że za pisanie takich bzdur grozi prokuratura? Myślisz, że jesteś anonimowy?

...olo czy ty chciales mnie rozsmieszyc ?!  :) 
Prosze, nie w takim temacie, temat jest powazny, a jak chcesz glupeczkowac, to wejdz sobie na inny temat, taki w ktorym bedziesz mogl pisac takie kacapoly. :) 

...ale trzeba ci przyznac, ze mnie rozsmieszyles...tylko nie wiem, czy ty tak na serio ?!  :D

Nie jestem pewiem, ale przypuszczam, przypuszczam ze ty nawet mozesz wierzyc w to co napisales.  :D

#20 ~ulicznik~

~ulicznik~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 04:34:19

:D ...nie uliczniku...mieszkam ponad 1000 kilometrow od Slupska.  :)

Ok, ok, czego się pienisz?, 1000 km. ???? W niebie to nie jesteś na 100% nie zasługujesz na to, mars odpada, jest tam za gorąco, zostaje PIEKŁO!!!, zdradź mi tajemnice  "pijesz i grasz w katry z LUCKIEM (lucyfer)"?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych