Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Coraz trudniej znaleźć pracownika :: zobacz komentowany artykuł

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~heh...~

~heh...~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 19:27:03

Dlaczego trudno znalezc pracownika? Przeciez obietnica dania umowy o prace, 10zl/h, praca po 14h, nieplatne nadgodziny, brak przerw, przeciez to sa tak super warunki, a pracownika znalezc nie mozna... gdzie jest pip ja sie pytam? To co wyrabiaja pracodawcy w budowlance to kabaret, ale skoro maja na to przyzwolenie to kozystaja...

#22 ~Grypsik~

~Grypsik~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 21:43:47

A mój szef płaci na czas tylko zawsze mniej niż wynika z umowy...poza tym rości sobie prawo by mnie i współpracowników nieustannie poniżać,tłumacząc że u innych przedsiębiorców jest gorzej /siedzimy cicho bo może to prawda?/, mój szef dba byśmy nie uśmiechali się do siebie tylko chodzili załamani że jesteśmy darmozjadami,mój szef nieustannie widzi w nas złodzieji,bo sam wiele w życiu ukradł i kradnie ale jemu wolno bo on jest kimś, co nawet widać w kościele na mszy i po,jak proboszcz się do niego przymila /taca?/,nasz szef nie widzi dla nas przyszłości i pozwala na razie byśmy mu służyli ale to się może skończyć i będzie gorszy szef może nawet po podstawówce a nie po zawodówce jak obecny!!!

#23 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 06:23:53

Jak sie siedzi za biurkiem w ciepelku to sie takie pier***y pisze zapomnialem dodac z dobra pensyjka jakbys pozapier***ala na budowie to bys wiedziala o czym pisza

#24 ~esdf~

~esdf~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 15:29:01

Te 35% to w wiekszosci firmy rodzinne, te z nich z kanapowo-tapczanowym zarzadzaniem i brakiem szacunku do ludzi. Dobre firmy nie maja problemow.

#25 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 15:08:46

Na szczęście działa wiele firm rekrutacyjnych, które pomagają w problemie i potrafią znaleźć idealnego kandydata. Ja korzystam z usług firmy IRS Poland. 

#26 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 22:09:08

Na szczęście działa wiele firm rekrutacyjnych, które pomagają w problemie i potrafią znaleźć idealnego kandydata. Ja korzystam z usług firmy IRS Poland. 

W pełni się zgadzam. Warto czasem poprosić o profesjonalną pomoc. Ostatnio dzięki irspoland.pl mogłem zatrudnić nowego stomatologa

#27 ~wik~

~wik~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:59:46

Z firmą Worksol nam się dobrze współpracuje od samego początku ich istnienia czyli będzie już prawie dziesięć lat. Na worksol.pl jest ich cała oferta pośrednictwa, my teraz głównie bazujemy na ich kandydatach ze wschodu, na obcokrajowcach bo czasy mamy takie że Polaków do pracy zaczyna brakować.

#28 autor12

autor12

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 21:56:43

wykwalifikowanych pracowników lub poprostu z doswiadczeniem w branzy brakuje i bedzie brakowac albo pracodawca skusi obecnnych na rynku płaca albo niech na własny koszt szkoli młodych tyle

#29 Thingdou

Thingdou

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 14:06:11

Może też przyjąć pracowników z zagranicy. Do Polski przyjeżdżają wykwalifikowani pracownicy z Azji i naprawdę dają radę. Mają fach w ręku, i to widać. Pracowało z nami kilku takich i zasuwali tak, jakby to była ich praca marzeń. 

#30 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 07:02:57

Moderatorzy na tym forum są idiotami,

szczególnie Yktorn i smakosz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych