Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 00:29:44

Jesli "miasto" zamierza zająć się tematem renowacji zniszczonych przez poprzedni system kamienic to trzeba temu przyjklepnać. Parę lat temu wszystkie wspolnoty na renowacje tej kamienicy sie składały. Moja także. Natomiast podczepianie pod to, gdzie mieszka Biedroń nie ma najmniejszego znaczenia.

Tak, trzeba temu przyjklepnac, jak najbardziej,
tyle tylko ze sam piszesz ze pare lat temu wszystkie wspolnoty skladaly sie na renowacje tej kamienicy. Dlaczego wiec ty podczepiasz do tego Bidronia ? Pare late temu Bidron nie wiedzial nawet co to takiego jest Slupsk...no moze cos tam widzial, bo startowal z tego regionu, ale niewiele.
Natomiast wedlug mnie, podczepianie Bidrona do tego na jakiej ulicy teraz mieszka, ma znaczenie...i to kluczowe.
Ponadto zauwaz ze Bidron jest jednak zwolennikiem poprzedniego systemu o ktorym piszesz, wszak Bidron to lewicowiec.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 01:10:40

Tak, trzeba temu przyjklepnac, jak najbardziej,
tyle tylko ze sam piszesz ze pare lat temu wszystkie wspolnoty skladaly sie na renowacje tej kamienicy. Dlaczego wiec ty podczepiasz do tego Bidronia ? Pare late temu Bidron nie wiedzial nawet co to takiego jest Slupsk...no moze cos tam widzial, bo startowal z tego regionu, ale niewiele.
Natomiast wedlug mnie, podczepianie Bidrona do tego na jakiej ulicy teraz mieszka, ma znaczenie...i to kluczowe.
Ponadto zauwaz ze Bidron jest jednak zwolennikiem poprzedniego systemu o ktorym piszesz, wszak Bidron to lewicowiec.

Zmień swoj sposób dostrzegania sprawy nie łącząc tego z Biedroniem. Co to ma za znaczenie, że mieszka przy tej ulicy.Ten budynek do remontu był rozważamy zanim Biedroń pomyślał, że mija jemu kadencja w parlamencie. Chwała mu za to,że podejmuje temat renowacji. A może do tego był potrzebny lewicowiec,że temat dostrzegł. Masz zdaje się obsesję na jego punkcie. Może marzysz o tym aby cię przeleciał. Jesli tak to może być zrozumiałe,że tęskno ci za nim.Ja w nim dostrzegam prezydenta i zwykłego inteligentnego człowieka.

#23 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 01:46:25

Masz zdaje się obsesję na jego punkcie. Może marzysz o tym aby cię przeleciał. Jesli tak to może być zrozumiałe,że tęskno ci za nim.Ja w nim dostrzegam prezydenta i zwykłego inteligentnego człowieka.

Po twoim niesamowicie merytorycznym poscie w temacie sam juz nie wiem, czy mam obsesje na punkcie Roberta, czy jednak marze o tym aby mnie przelecial. 
Dales mi tylko dwie mozliwosci do wyboru, sam nie wiem zatem ktora z nich wybrac. :D
Z tego co cwierkaja wrobelki, to Robert nie "przelatuje innych", tylko jego "przelatuja", tak juz on podobno ma, to podobno on "robi za kobiete" ze swoim simiszkiem, ale nie wnikajmy w to za bardzo, zeby nie obrzygac klawiatury....brrr.
Zatem gdybys napisal, ze ewentualnie marze o tym zebym to ja przelecial jego, to byloby to juz bardziej prawdopodobne sajens fikszyn.  :D 
Ja zas w nim dostrzegam zupelnie kogos innego niz ty, ale nie bede o tym pisal, zeby nie robic przykrosci Robertowi.
Wybacz mi to co napisalem, ale odnioslem sie tylko do twojego postu, do tej czesci twojego postu.

#24 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 02:02:01

Zmień swoj sposób dostrzegania sprawy nie łącząc tego z Biedroniem. Co to ma za znaczenie, że mieszka przy tej ulicy.Ten budynek do remontu był rozważamy zanim Biedroń pomyślał, że mija jemu kadencja w parlamencie. Chwała mu za to,że podejmuje temat renowacji. A może do tego był potrzebny lewicowiec,że temat dostrzegł.

OK postaram sie zmienic swoj sposob postrzegania i nie laczyc tej sprawy z Bidroniem.
Jak mam to jednak uczynic, skoro najpierw mnie o to prosisz, a juz w nastepnych swoich zdaniach sam go laczysz z ta sprawa.
To ty mozesz o nim pisac i wiazac go z ta sprawa, a ja nie ? Zaiste powiadam ci...trudno jest ciebie zrozumiec, o co ci biega. :D
Piszesz ze chwala mu za to, ale wczesniej piszesz ze remont tego budynku byl rozwazany zanim Bidroniowi minela kadencja w parlamencie.
To zdecyduj sie wreszcie, czy nalezy wiazac Bidronia z ta sprawa czy nie, bo sam sobie zaprzeczasz.
Palisz tam jakies swinstwo czy co ?! :D

P.S.
Czy jest ktos normalny na forum, ktos kto moglby racjonalnie podyskutowac w temacie ?
Czy tylko (w wiekszosci) ludzie bez wyksztalcenia, albo bez piatej klepki sie tutaj wypowiadaja. :D 

#25 ~trotyl~

~trotyl~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 08:10:07

kamienice co zrobić ... co zrobić ?

wysadzić chyba tylko

#26 ~jestem za~

~jestem za~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 08:55:26

Zdecydowanie popieram pomysł Burdel Mamy. Dobry Burdel to jest to czego w centrum brakuje. Dziewczyny mogłyby robić weekendowe promocje np. lodzik za pół ceny. Na pewno rozruszałoby to życie kulturalne w centrum. Co o tym sądzicie ? Proszę tylko o poważne i merytoryczne wpisy

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 09:10:21

OK postaram sie zmienic swoj sposob postrzegania i nie laczyc tej sprawy z Bidroniem.
Jak mam to jednak uczynic, skoro najpierw mnie o to prosisz, a juz w nastepnych swoich zdaniach sam go laczysz z ta sprawa.
To ty mozesz o nim pisac i wiazac go z ta sprawa, a ja nie ? Zaiste powiadam ci...trudno jest ciebie zrozumiec, o co ci biega. :D
Piszesz ze chwala mu za to, ale wczesniej piszesz ze remont tego budynku byl rozwazany zanim Bidroniowi minela kadencja w parlamencie.
To zdecyduj sie wreszcie, czy nalezy wiazac Bidronia z ta sprawa czy nie, bo sam sobie zaprzeczasz.
Palisz tam jakies swinstwo czy co ?! :D
P.S.
Czy jest ktos normalny na forum, ktos kto moglby racjonalnie podyskutowac w temacie ?
Czy tylko (w wiekszosci) ludzie bez wyksztalcenia, albo bez piatej klepki sie tutaj wypowiadaja. :D

#28 ~Burdeltata~

~Burdeltata~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 09:40:57

Zdecydowanie popieram pomysł Burdel Mamy. Dobry Burdel to jest to czego w centrum brakuje. Dziewczyny mogłyby robić weekendowe promocje np. lodzik za pół ceny. Na pewno rozruszałoby to życie kulturalne w centrum. Co o tym sądzicie ? Proszę tylko o poważne i merytoryczne wpisy

Dlaczego tylko dziewczyny? Nie dyskryminuj gejów, których ostatnio w mieście coraz więcej. Niech też mają dom schadzek. Jeden to miałby tylko skok przez ulicę. Oj, działoby się działo.....

Tvny, wyborcze, wpepy, onety, interie, fakty, superexpresy i inne gpy miałyby co na pierwszych stronach pisać.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 11:01:25

Po twoim niesamowicie merytorycznym poscie w temacie sam juz nie wiem, czy mam obsesje na punkcie Roberta, czy jednak marze o tym aby mnie przelecial. 
Dales mi tylko dwie mozliwosci do wyboru, sam nie wiem zatem ktora z nich wybrac. :D
Z tego co cwierkaja wrobelki, to Robert nie "przelatuje innych", tylko jego "przelatuja", tak juz on podobno ma, to podobno on "robi za kobiete" ze swoim simiszkiem, ale nie wnikajmy w to za bardzo, zeby nie obrzygac klawiatury....brrr.
Zatem gdybys napisal, ze ewentualnie marze o tym zebym to ja przelecial jego, to byloby to juz bardziej prawdopodobne sajens fikszyn.  :D 
Ja zas w nim dostrzegam zupelnie kogos innego niz ty, ale nie bede o tym pisal, zeby nie robic przykrosci Robertowi.
Wybacz mi to co napisalem, ale odnioslem sie tylko do twojego postu, do tej czesci twojego postu.

Sam siebie nie kontrolujesz. próbujesz innym wciskać kit i obracać kota ogonem. :lol: Powiedz skąd można mieć taką informację, że on robi z dziewczynę. :lol: Ja tego nie wiem a Ty wiesz. Nie powiesz, że wszyscy o tym mówią, bo tymi wszystkimi to ty jesteś. :D

Jaki stąd można wyciągnąć wniosek. Najlepszym źródłem informacji  może być tan, który miał z nim kontakt. :D

Widzisz ludku, na kogo wychodzisz, na geja. :D

Tylko ty o tym jeszcze nie wiesz ale Twoje nawiązywanie  w każdym poruszanym temacie do "ONEGO" wyraźnie na to wskazuje, że masz z nim kontakty. Przyznaj się za kogo robisz. :D. Teraz dziel to na akapity, podkreślaj i wal do bólu.

#30 ~jestem za~

~jestem za~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 12:56:31

Dlaczego tylko dziewczyny? Nie dyskryminuj gejów, których ostatnio w mieście coraz więcej. Niech też mają dom schadzek. Jeden to miałby tylko skok przez ulicę. Oj, działoby się działo.....
Tvny, wyborcze, wpepy, onety, interie, fakty, superexpresy i inne gpy miałyby co na pierwszych stronach pisać.

#31 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 13:43:24

Prosze bardzo:

Ja jako burdealista/realista (bo za mlodu sie troszku bywalo to tu i tam) uwazam ze niepotrzebny jest w Slupsku kolejny burdel. Burdeli ci w Slupsku dostatek i kazdy wie gdzie uderzyc w razie naglej potrzeby, dlatego ten budynek przeznaczylbym jednak na potrzeby innego rodzaju.
Muzeum raczej nie, bo w Slupsku jest juz muzeum, ale swieci on pustkami. Od czasu do czasu chodze do muzeum i zawsze sa pustki, o ile nie ma jakiejs przymusowej wycieczki szkolnej.
Trzeba pomyslec nad innym rozwiazaniem w tym wzgledzie, ale spoko, cos wymysle, teraz niestety nie mam czasu, musze leciec na zakupy, bo wieczorem znowu sasiedzi Japonczycy nas nawiedza...ech co to sa za namolni ludzie. <_< 
...ale sympatyczni. :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 15:40:13

Prosze bardzo:

Ja jako burdealista/realista (bo za mlodu sie troszku bywalo to tu i tam) uwazam ze niepotrzebny jest w Slupsku kolejny burdel. Burdeli ci w Slupsku dostatek i kazdy wie gdzie uderzyc w razie naglej potrzeby, dlatego ten budynek przeznaczylbym jednak na potrzeby innego rodzaju.
Muzeum raczej nie, bo w Slupsku jest juz muzeum, ale swieci on pustkami. Od czasu do czasu chodze do muzeum i zawsze sa pustki, o ile nie ma jakiejs przymusowej wycieczki szkolnej.
Trzeba pomyslec nad innym rozwiazaniem w tym wzgledzie, ale spoko, cos wymysle, teraz niestety nie mam czasu, musze leciec na zakupy, bo wieczorem znowu sasiedzi Japonczycy nas nawiedza...ech co to sa za namolni ludzie. <_< 
...ale sympatyczni. :D

Gorzej namolnego od ciebie tu na forum nie znajdziesz. Takie prawisz komentarze jaki masz charakter namolny. Narzekasz na innych a daleko od nich nie odbiegasz. :D

#33 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 17:07:36

Gorzej namolnego od ciebie tu na forum nie znajdziesz. Takie prawisz komentarze jaki masz charakter namolny. Narzekasz na innych a daleko od nich nie odbiegasz. :D

Masz racje, zgadzam sie z toba absolutnie ...co do tego ze jestem namolny ! :D
Tak czy inaczej nie zgadzam sie z tym ze narzekam na ludzi...nigdy tego nie czynie, nie lezy to w moim charakterze.
Owszem, lubie sobie czasami pozartowac z przywar innych, ale sam tez godnie przyjmuje na klate krytyke kierowana pod moim adresem.
Tak czy inaczej temat ten nie jest o mnie, racz wiec pisac w temacie panie kolego, a jesli chcesz pisac o mnie, to jest do tego poswiecony jeden z tematow na forum GP.
Tam mozesz sobie mnie krytykowac do woli i popuszczac wodze swojej fantazji co do mojej osoby. :) o !

#34 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 17:26:46

Widzisz ludku, na kogo wychodzisz, na geja. :D

Tylko ty o tym jeszcze nie wiesz ale Twoje nawiązywanie  w każdym poruszanym temacie do "ONEGO" wyraźnie na to wskazuje, że masz z nim kontakty. Przyznaj się za kogo robisz. :D. Teraz dziel to na akapity, podkreślaj i wal do bólu.

...a masz cos przeciwko gejom Jozin ?! :D

Przyznaje sie...robie za "ONEGO". :lol:
Wybacz ze tak skromnie odnioslem sie do twojego postu i nie podzielilem go na akapity, ale na to trzeba sobie zasluzyc Jozin, a twoj post nie jest zbyt gornolotny. :D
Tak czy inaczej nie mam teraz czasu na zabawe z toba na forum, bo goscie dom nasz nawiedzili.
Musze zatem znikac...
....a ty napisz swoja riposte ...pudeleczko czy cos w tym stylu.
Jest sobota, szkoda czasu na forum...baj ! :D

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 18:08:24

ja tamoj widzem  dom przedpogrzebowy

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 18:22:32

...a masz cos przeciwko gejom Jozin ?! :D

Przyznaje sie...robie za "ONEGO". :lol:
Wybacz ze tak skromnie odnioslem sie do twojego postu i nie podzielilem go na akapity, ale na to trzeba sobie zasluzyc Jozin, a twoj post nie jest zbyt gornolotny. :D
Tak czy inaczej nie mam teraz czasu na zabawe z toba na forum, bo goscie dom nasz nawiedzili.
Musze zatem znikac...
....a ty napisz swoja riposte ...pudeleczko czy cos w tym stylu.
Jest sobota, szkoda czasu na forum...baj ! :D

--- Ferdek ty masz coś przeciwko gejom. :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 19:49:37

Burdel przez duże B. To byłby strzał w dziesiątkę.

Bez parkingu?

#38 ~autochton~

~autochton~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 09:17:19

Secesyjna czy neoklasycystyczna - ten budynek ma odnowiona fasadę, ale w środku to kompletna ruina, od piwnic aż po strych. Remont będzie kosztował miliony. "Odkryte" malowidła to też lipa i nadaje się filmu Barei. Śmiech mnie pusty ogarnia. Większość malowideł to dzieło malarza pokojowego, który tam kiedyś mieszkał, podobnie jak wcześniej "sławny" Otto.

#39 ~xl~

~xl~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 09:25:35

Proponuje otworzyć dom uciech cielesnych dla niemców z nocnym barem :-) albo oddać właścicielom niemieckim bo nie jest to własnością słupska:-) tylko prywatna .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pgm słupsk, tuwima, kamienica, operatorzy pocztowi, słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych