Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co zrobić, kiedy nie ma zysku z polisolokat?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 morowy

morowy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 13:29:58

Witam, potrzebuję pomocy prawnej. ( ............................. ) Polisy na życie, które posiadam wraz z żoną, są o tyle specyficzne, że powiązane są z inwestowaniem. Takie połączenie miało spowodować szybki zysk. Po zyskach jednak ni widu ni słychu. Te produkty nazywają się popularnie polisolokatami. Czy ktoś miał już problem z tymi polisami?

Użytkownik Yktorn edytował ten post 09 lipiec 2015 - 13:40:38
Ukryta autoreklama

#2 ~PatrykGab~

~PatrykGab~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:18:32

Witam,
Reprezentuje kancelarie prawną Invictus która od wielu lat pomaga klientom odzyskać pieniądze z polis inwestycyjnych. Jeżeli są państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej pomocy to proszę skontaktować się z nami pod nr. 533133121.

#3 ~saaser~

~saaser~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 10:45:21

XTB - ten kierunek, a nie polisolokaty. Zacząłem działać z kryptowalutami. W sumie inwestuję w kilkanaście par, a do dyspozycji mam 25. Raczej mniej znane krypto, a nie bitcoin. Tak, napinka trwa - że nie da się zarabiać. Ja nie twierdzę, że każdy zarobi, bo to zależy głównie od waszej wiedzy. Macie różne kryptowaluty do wyboru, ale zaczyna się od dema systemu, gdzie można się po prostu sprawdzić. Poziom zarobków? Jest zależny wyłącznie od was.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych