Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co się dzieje z Leśnikiem Cewice?

103 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 10:49:35

Mam kilka pytań odnośnie Leśnika Cewice
1) Czy to prawda że Leśnik Cewice nie przystąpi do rozgrywek rundy wiosennej A Klasy?
2) Czy został wybrany nowy zarząd Leśnika, po tym jak Zdrojewski zrezygnował z funkcji wiceprezesa (ponoć on to praktycznie sam prowadził; z tego co wiem to załatwiał dotację, ją rozliczał, reprezentował klub wobec PZPN, gminy, ZUS i Urzędu Skarbowego, był kierownikiem drużyny i kierownikiem do spraw bezpieczeństwa).
3) Czy to prawda, ze Zdrojewski powiedział, że za darmo nie będzie pracował w Leśniku (ponoć tak powiedział nowemu wójtowi) jak robił to przez ostatnie dwa lata.
4) Czy to prawda, że w związku z rezygnacją Zdrojewskiego jego obowiązki mają przejąć Adam Nowak wraz z Ulą Wenta.

Aż strach pomyśleć, co będzie na wiosnę, jeśli nie znajdzie się osoba która zastąpi Zdrojewskiego. Wiem, że nie ma ludzi nie zastąpionych, ale czas ucieka... Oby na wiosnę nie była taka sytuacja że nie ma Klubu

#2 ~/q/~

~/q/~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 12:42:28

1) Czy to prawda że Leśnik Cewice nie przystąpi do rozgrywek rundy wiosennej A Klasy?
2) Czy został wybrany nowy zarząd Leśnika, po tym jak Zdrojewski zrezygnował z funkcji wiceprezesa (ponoć on to praktycznie sam prowadził; z tego co wiem to załatwiał dotację, ją rozliczał, reprezentował klub wobec PZPN, gminy, ZUS i Urzędu Skarbowego, był kierownikiem drużyny i kierownikiem do spraw bezpieczeństwa).
3) Czy to prawda, ze Zdrojewski powiedział, że za darmo nie będzie pracował w Leśniku (ponoć tak powiedział nowemu wójtowi) jak robił to przez ostatnie dwa lata.
4) Czy to prawda, że w związku z rezygnacją Zdrojewskiego jego obowiązki mają przejąć Adam Nowak wraz z Ulą Wenta.

Aż strach pomyśleć, co będzie na wiosnę, jeśli nie znajdzie się osoba która zastąpi Zdrojewskiego. Wiem, że nie ma ludzi nie zastąpionych, ale czas ucieka... Oby na wiosnę nie była taka sytuacja że nie ma Klubu

Zniknie będą oszczędności,

#3 ~Maricin~

~Maricin~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 18:30:35

Ula W na prezesa, aleluja i do przodu. Wkońcu zobowiązania przedwyborcze trzeba realizować

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 19:04:54

Oszczędności naprawdę wielkie - tylko 32 tys zł (nawet nie 0,15% rocznego budżetu gminy Cewice).

I dobrze że Zdrojewski zrezygnował - będzie wreszcie cisza i spokój w niedzielę - ALELUJA.

Mirek masz u mnie wielkie piwo - wreszcie po 3 latach pokazałeś, że jesteś chłop. Co roku mówiłeś że odchodzisz, a nie odchodziłeś. Mam nadzieję, że zdania nie zmienisz. Ma rację chłopak, że chce kasę - dziś nie ma nic za darmo - KOMUNA (tj czyny społeczne) SIĘ SKOŃCZYŁA

#5 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 19:12:18

Oszczędności naprawdę wielkie - tylko 32 tys zł (nawet nie 0,15% rocznego budżetu gminy Cewice).

I dobrze że Zdrojewski zrezygnował - będzie wreszcie cisza i spokój w niedzielę - ALELUJA.

Mirek masz u mnie wielkie piwo - wreszcie po 3 latach pokazałeś, że jesteś chłop. Co roku mówiłeś że odchodzisz, a nie odchodziłeś. Mam nadzieję, że zdania nie zmienisz. Ma rację chłopak, że chce kasę - dziś nie ma nic za darmo - KOMUNA (tj czyny społeczne) SIĘ SKOŃCZYŁA

Now wreszcie Mirek poszedłeś po rozum do głowy - brawo chłopie

#6 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 19:23:39

Nowak na szefa klubu, a ma byc ponoc zastepca wójta, wiec chyba błedne informacje.

#7 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 20:48:52

......biorę się i będę się brał!

A ona i tak nie wypełni obietnicy bo nie ma z tego KASY. Może wreszcie to zrozumiecie.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 09:42:13

Zniknie będą oszczędności,

Wszystkim wyjdzie to na dobre

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 20:43:36

APEL DO WSZYSTKICH KIBICÓW

No nie wiem, czy wszystkim wyjdzie to na dobre. Gmina zyskałaby 32 tys. złotych, ale pod względem rozpoznawalności na pewno straciłaby. Na zewnątrz ludzie z Cewicami kojarzą kilka "marek" - Leśnik i Mareszki, i może jeszcze Promyk. Są tacy, którzy nie przejdą obojętnie wobec tej sprawy. :P Dzisiaj, gdy spojrzałem na swój szalik (Leśnika Cewice) zauważyłem, że nasz klub powstał w 1986r. W tym roku mamy 25-lecie klubu. łezka mi się zakręciła się mi w oku na samą myśl o tym że klub może upaść. Kibice, mam do was prośbę - trzeba wybrać delegację, która pójdzie do Zdrojewskiego i spróbuje go przekonać. też przyłożyliśmy do jego odejścia swoją cegiełkę. Choćby ta kara pieniężna 400 zł za mecz z Echem mogła go wk...ć. Trzeba będzie to uzbierać. Z pierwszego postu dowiedzieliśmy się że On nie będzie pracował kolejny rok za darmo. wcale mu się nie dziwie - jeździł i załatwiał sprawy za swoje pieniądze w gminie, ZUS, US, we Słupsku. rozwiązanie jest proste. na mecze przychodzi nas od 100 do 150. jakiż problem od każdego zebrać po 2-3 złote - przecież to jedno dobre piwo - żaden majątek. Tyle pijemy tego piwa, że jedno w tą czy w te - to jest bez różnicy. Meczy w miesiącu u siebie mamy 2. raz 300 stówki, drugi i problem z głowy. Nie łudźmy się kto może to pociągnąć jak nie on. nikt inny tego nie weźmie - masa roboty. Los klubu jest w naszych rekach. gmina to na pewno będzie miała w d...., bo jej to na rękę, będzie więcej kasy dla nich. Może trzeba będzie się udać do naszych radnych, może oni przekonają Zdrojewskiego. W końcu ich wybraliśmy - to powinni pomóc, nie mogą nas olać

To co robimy tą akcję bo czas ucieka, a liga już tuż tuż - 2/3 kwietnia 2011 startuje - a na dzień dobry derby z Łebunią

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 20:53:23

No nie wiem, czy wszystkim wyjdzie to na dobre. Gmina zyskałaby 32 tys. złotych, ale pod względem rozpoznawalności na pewno straciłaby. Na zewnątrz ludzie z Cewicami kojarzą kilka "marek" - Leśnik i Mareszki, i może jeszcze Promyk. Są tacy, którzy nie przejdą obojętnie wobec tej sprawy. :P Dzisiaj, gdy spojrzałem na swój szalik (Leśnika Cewice) zauważyłem, że nasz klub powstał w 1986r. W tym roku mamy 25-lecie klubu. łezka mi się zakręciła się mi w oku na samą myśl o tym że klub może upaść. Kibice, mam do was prośbę - trzeba wybrać delegację, która pójdzie do Zdrojewskiego i spróbuje go przekonać. też przyłożyliśmy do jego odejścia swoją cegiełkę. Choćby ta kara pieniężna 400 zł za mecz z Echem mogła go wk...ć. Trzeba będzie to uzbierać. Z pierwszego postu dowiedzieliśmy się że On nie będzie pracował kolejny rok za darmo. wcale mu się nie dziwie - jeździł i załatwiał sprawy za swoje pieniądze w gminie, ZUS, US, we Słupsku. rozwiązanie jest proste. na mecze przychodzi nas od 100 do 150. jakiż problem od każdego zebrać po 2-3 złote - przecież to jedno dobre piwo - żaden majątek. Tyle pijemy tego piwa, że jedno w tą czy w te - to jest bez różnicy. Meczy w miesiącu u siebie mamy 2. raz 300 stówki, drugi i problem z głowy. Nie łudźmy się kto może to pociągnąć jak nie on. nikt inny tego nie weźmie - masa roboty. Los klubu jest w naszych rekach. gmina to na pewno będzie miała w d...., bo jej to na rękę, będzie więcej kasy dla nich. Może trzeba będzie się udać do naszych radnych, może oni przekonają Zdrojewskiego. W końcu ich wybraliśmy - to powinni pomóc, nie mogą nas olać

To co robimy tą akcję bo czas ucieka, a liga już tuż tuż - 2/3 kwietnia 2011 startuje - a na dzień dobry derby z Łebunią

Masz jaja to nie rób nic za darmo !!
Jeśli trenerowi płacą netto 1000 zł
To prezesowi 2000 zł
Na inne warunki nie wyrażaj zgody

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 21:00:04

Nie wybrali go na radnego, teraz będą skomleć.Mają za swoje

#12 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 23:08:28

ktoś tu sobie załatwia kasę, a nas uważa za matołów

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 08:04:21

Mirek ,wreszcie poszedłeś po rozum do głowy,będą z Ciebie ludzie,działaj skutecznie i nie patrz na innych zlośliwców ,zasięgnij zawsze opinii kibiców bo oni najlepiej wiedzą co dobre dla Leśnika.Kibice i miłośnicy piłki nożnej i nie tylko ,wszelkiego rodzaju sportu do dzieła -nikt wam tego na tacy sam nie da-a kto będzie zarządzał tym klubem -Nowak hmmmmmmm,decydujcie Wy młodzieży.Nie pozwólcie aby do zarządzania Leśnikiem dorwały się osoby ..................... ale raczej pasjonaci i chcący coś faktycznie zrobić.POWODZENIA DO DZIEŁA NIE SŁOWA A CZYNY.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 15:22:14

ktoś tu sobie załatwia kasę, a nas uważa za matołów

chyba przez ciebie przemawia zawiść, bo tylko ignorant może coś takiego napisać. Z jednej strony chciałbyś żeby klub istniał a z drugiej nie chciałbyś dać na jego funkcjonowanie ani złotówki. Pokaż mi klub z ekstraklasy, który wpuszcza kibiców za darmo na mecz. Dziś wszystko kosztuje. Wcale nie dziwię się Zdrojewskiemu, ze chce mieć jaką rekompensatę za 3 lata zmarnowanego czasu. czyny społeczne to było modne za komuny (chyba że nie wiesz co to był za ustrój). dziś za wszystko trzeba płacić i to słono. gdybyś prowadził firmę to szybko zrozumiałbyś, że wszystko kosztuje. Trzeba zakupić papier i tusz do drukarki. trzeba gdzieś w końcu wydrukować te pisma (śpiewają sobie za 1 kartkę 20 gr), trzeba jeszcze gdzieś to napisać. Wiedzę trzeba jeszcze mieć z zakresu prawa, aby cokolwiek napisać itp. Paliwo, bilety też kosztują. Zdrojewski nie ma auta, żeby podjechać i załatwić sprawy związane z Leśnikiem. zapomniałeś chyba jak on zapie....a na rzecz klubu - co tydzień jest na meczu juniorów i seniorów. jest też kierownikiem do spraw bezpieczeństwa. Niejednokrotnie was uspokajał - widziałem jak czasami był wku***ony na was, że nie potraficie się zachowac na trybunach gdy obecny był obserwator. Ile kar zapłacił przez was klub za wasze zachowanie. jest też jedyną osobą która ma przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Kto zapier***ał na murawę, gdy jakiemuś piłkarzowi coś się stało (gdy nie było pana Zakrzewskiego). Kto wam załatwi licencje dla klubu. gdyby nie zdrojewski ten klub upadłby już na początku 2008r. Powinniście go na rękach nosić, ze się tego podjął. Bez niego nie byłoby niczego. Ja mu jestem wdzięczna za to. zamiast szukać dziury w cały lepiej się spotkajmy w domku sportowca i podejmijmy jakąś decyzję, bo czas ucieka. K...a, kto nam dotację załatwi. z nieba spadnie. to nie są czasy gdy manna z nieba leciała. Przestańcie pier...ć głupoty. do roboty, bo pić piwo i pier...ć głupoty każdy może

#15 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 08:28:15

chyba przez ciebie przemawia zawiść, bo tylko ignorant może coś takiego napisać. Z jednej strony chciałbyś żeby klub istniał a z drugiej nie chciałbyś dać na jego funkcjonowanie ani złotówki. Pokaż mi klub z ekstraklasy, który wpuszcza kibiców za darmo na mecz. Dziś wszystko kosztuje. Wcale nie dziwię się Zdrojewskiemu, ze chce mieć jaką rekompensatę za 3 lata zmarnowanego czasu. czyny społeczne to było modne za komuny (chyba że nie wiesz co to był za ustrój). dziś za wszystko trzeba płacić i to słono. gdybyś prowadził firmę to szybko zrozumiałbyś, że wszystko kosztuje. Trzeba zakupić papier i tusz do drukarki. trzeba gdzieś w końcu wydrukować te pisma (śpiewają sobie za 1 kartkę 20 gr), trzeba jeszcze gdzieś to napisać. Wiedzę trzeba jeszcze mieć z zakresu prawa, aby cokolwiek napisać itp. Paliwo, bilety też kosztują. Zdrojewski nie ma auta, żeby podjechać i załatwić sprawy związane z Leśnikiem. zapomniałeś chyba jak on zapie....a na rzecz klubu - co tydzień jest na meczu juniorów i seniorów. jest też kierownikiem do spraw bezpieczeństwa. Niejednokrotnie was uspokajał - widziałem jak czasami był wku***ony na was, że nie potraficie się zachowac na trybunach gdy obecny był obserwator. Ile kar zapłacił przez was klub za wasze zachowanie. jest też jedyną osobą która ma przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Kto zapier***ał na murawę, gdy jakiemuś piłkarzowi coś się stało (gdy nie było pana Zakrzewskiego). Kto wam załatwi licencje dla klubu. gdyby nie zdrojewski ten klub upadłby już na początku 2008r. Powinniście go na rękach nosić, ze się tego podjął. Bez niego nie byłoby niczego. Ja mu jestem wdzięczna za to. zamiast szukać dziury w cały lepiej się spotkajmy w domku sportowca i podejmijmy jakąś decyzję, bo czas ucieka. K...a, kto nam dotację załatwi. z nieba spadnie. to nie są czasy gdy manna z nieba leciała. Przestańcie pier...ć głupoty. do roboty, bo pić piwo i pier...ć głupoty każdy może

Nie kiedy trzeba dosadnie,malkontentów nie brakuje ,zamiast nadmiar swojej energii przekuć w czyn ci co najwięcej utyskują marnują ją na podniesienie butelki z piwem,Do dzieła

#16 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 08:44:33

Miniony ustrój społeczny miał wiele wad ,ale odnośnie czynów społecznych to bym polemizował,dlaczego-czy wykonanie jakiejkolwiek prac czy swoją działalnością np.odnośnie aktualnej aury ,odśnieżyć przy swoim bloku zamieszkania dobrowolnie dla dobra ogółu ,wolontariat itp.-zaraz rządać zapłaty-nie.Rozumiem ,że nikt nie będzie dokładał z swojej kieszeni większych nakładów finansowych ale za otrzymane środki niech coś się dzieje a nie jak dotychczas tylko brać co miało miejsce wcześniej.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 15:30:23

Miniony ustrój społeczny miał wiele wad ,ale odnośnie czynów społecznych to bym polemizował,dlaczego-czy wykonanie jakiejkolwiek prac czy swoją działalnością np.odnośnie aktualnej aury ,odśnieżyć przy swoim bloku zamieszkania dobrowolnie dla dobra ogółu ,wolontariat itp.-zaraz rządać zapłaty-nie.Rozumiem ,że nikt nie będzie dokładał z swojej kieszeni większych nakładów finansowych ale za otrzymane środki niech coś się dzieje a nie jak dotychczas tylko brać co miało miejsce wcześniej.

Mylisz się, Zdrojewski z kasy leśnika nie wziął w ciągu ostatnich 3 lat ani grosza. Raczej tam trzeba dokładać z własnej kieszeni. co róż są kontrole z Regionalnej Izby Obrachunkowej - wszystko by sie wydało, gdyby coś kręcili na boku. on jest za uczciwy. W ofertach na dofinansowanie z Gminy jest specjalna rubryka - czy oferent zamierza prowadzić działalność odpłatnie lub nieodpłatnie. Leśnik zawsze w tej rubryce wpisywał, że nieodpłatnie. wierzcie mi widziałam na oczy wszystkie jego sprawozdania które składał na gminie. Nie wiem natomiast czy kiedykolwiek otrzymał od kibiców jakieś pieniądze, ale wydaje mi się że nie. wiem, ze za jego rządów skończyły sie darmowe wyjazdy kibiców z seniorami na mecze - i dobrze, nie chcesz płacić za przejazd nie jedziesz. Nie ma nic za darmo. gdyby kibice meli choć odrobinę honoru - to zapłaciliby karę za mecz z echem - 400 złotych. Najwidoczniej nie chcą nic zapłacić - piwo, wino i wóda są dla nich najważniejsze. dowiedziałam sie od kolegi, ze zdrojewski chce za swoja pracę chajs od 1 marca do 30 czerwca 2011r. i od 1 sierpnia do 30 listopada 2011 po 600 zł brutto na umowę zlecenia (na ręke co miesiac miałby 506 zł, reszta to ubezpieczenie zdrowotne i podatek do US). moim zdaniem Zdrojewski nisko wycenia swoje usługi. za załatwienie dotacji, jej rozliczanie, prowadzenie całej administracji klubowej i inne pierdoły itp powinien najmniej dostac 1000 zł na reke. Niech robi co chce, w koncu jego decyzja. skoro trenerowi dawali, nie wiem za co 1000 zł wiosna zeszłego roku, to powinien dostac więcej. czy dostanie to czego chciał nie wiem, ale wątpie bo kibice leśnika to tylko chlać pod sklepem potrafią i burdy potem wszczynać. ale żeby dać coś to nie. cieszę sie na samą myśl, ze ten klub upadnie. Bez zdrojewskiego oni nie istnieja - o czym wszyscy wiedzą. A gdzie sa ci , co podczas kampanii wyborczje obiecywali, ze pomogą Leśnikowi. Chyba jedna z nich został radną. widziałam jej plakat, gdzie była o tym mowa. widzicie, macie za swoje. i dobrze wam tak. wcale was nie żałuję. Wreszcie, będzie jeden problem miej. Na miejscu wójta odebrałabym temu śmiesznemu stowarzyszeniu kibiców leśnika lokal w domku sportowca - co róż tam chleją. chciałbym widzieć co maja napisane w statucie. Ciekawe czy jest tam mowa o piciu piwa, wina i wódki, nie mówiąc już o wydzieraniu się po nocach. Nie można przez nich się wyspać. a tak przy okazji jak długo będą wisieć siatki na bramce na boisku rezerwowym. chyba mają jakiegoś gospodarza? - rozgrywki sie skończyły na początku listopada 2010r a siatki sobie gniją nadal. za co ta gmina płaci. Ciekawe co na to Pan Krawczyk (ten z gminy). Oby tylko Mirek wytrzymał w swoim postanowieniu. Mirek nie daj sie wyrolować. wszystko to co ci obiecają żądaj na piśmie -umowa o prace. jak nie dotrzymają słowa (tj nie zapłacą ci chajsu za pracę za miesiąc) zawsze masz podstawę, żeby sprawę skierować do Sądu Pracy, a oni już bedą wiedzieli jak im się dobrać do tyłka.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 11:51:57

Zdrojewski chyba zapoczątkował w tym klubie prawdziwą lawinę. Nie dość że sam zrezygnował, to w jego ślady poszedł Pan Zenon Janczak, który takze złożył ponoć rezygnację z funkcji prezesa. czyżby prawdą były słowa jednego z kibiców, który na tym forum napisał, że Zdrojewski sam to prowadził? Ciekawe co będzie dalej? Za kilka dni gmina rozpisze konkurs na dofinansowanie klubów sportowych działających na terenie gminy. Jestem ciekaw, jakie są powody rezygnacji Zdrojewskiego i Janczaka? Może sami zainteresowani wypowiedzą się w tej sprawie, bo w tej chwili poruszamy się w kręgu plotek. . Zwłaszcza liczę na zdrojewskiego. Mirek, chcemy znać powody twojej rezygnacji. Napisz, co cię do tego skłoniło. Przedstaw całą prawdę. Są tacy w Cewicach, którzy twierdzą, ze to twoja zemsta za to że nie wybrali cię na radnego (ja osobiście tak nie twierdzę). taką wersję przedstawiają w bunkrze w Pani Wentowej. Może jest coś czego nie znamy

#19 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 21:45:51

I teraz nagle wypowie się pan M. W swojej wypowiedzi będzie uswiadamiał nas, że nawet nie wiedział o tym, że poruszono ten temat albo, że przyglądał się i zdecydował, że nadszedł czas żeby się wypowiedzieć.

Żałosna jest ta "lokalna" polityka

A pieniądze na lesnika można wziać nie tylko z UG. można pozyskać bezpośrednio z ministerstwa lub z programów strukturalnych. Trzeba tylko pomyśleć.

Parvum addas parvo, magnus acervus erit

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 22:42:02

I teraz nagle wypowie się pan M. W swojej wypowiedzi będzie uswiadamiał nas, że nawet nie wiedział o tym, że poruszono ten temat albo, że przyglądał się i zdecydował, że nadszedł czas żeby się wypowiedzieć.

Żałosna jest ta "lokalna" polityka

A pieniądze na lesnika można wziać nie tylko z UG. można pozyskać bezpośrednio z ministerstwa lub z programów strukturalnych. Trzeba tylko pomyśleć.

Parvum addas parvo, magnus acervus erit

Dodawaj małe do małego, a powstanie wielki stos
Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.
Ciekawe kto pomyśli. Nagroda czeka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych