Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 15:40:47

PUP w Słupsku do natychmiastowej likwidacji!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 16:04:06

Niestety brak kompetencji i wiedzy na temat zakresu pracy wydziału którym kierują.Kompletna ignorancja.Dobrze oceniam pracę wydziału komunikacji i dowodów osobistych, ale być może nie występują tam sprawy skomplikowane.Na odpowiedż jednego z wydziałów czekam już ponad 6 miesięcy, a sprawa do skomplikowanych i zawiłych nie należy.Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej to wielka tragedia.Kierujący tym wydziałem powinien się zapoznać co należy do obowiązków tego wydziału lub zwolnić stanowisko dla bardziej odpowiedzialnego człowieka.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 16:26:44

Ja kiedyś straciłem z pewną młodą urzędniczką. Było to lata temu. Pozdrawiam ją.

#4 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 16:32:57

Niestety brak kompetencji i wiedzy na temat zakresu pracy wydziału którym kierują.Kompletna ignorancja.Dobrze oceniam pracę wydziału komunikacji i dowodów osobistych, ale być może nie występują tam sprawy skomplikowane.Na odpowiedż jednego z wydziałów czekam już ponad 6 miesięcy, a sprawa do skomplikowanych i zawiłych nie należy.Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej to wielka tragedia.Kierujący tym wydziałem powinien się zapoznać co należy do obowiązków tego wydziału lub zwolnić stanowisko dla bardziej odpowiedzialnego człowieka.

Oj,prawda. W mieszkaniówce nie jest ciekawie.

Pochwalę USC,miło,spokojnie,pomocnie :)

Użytkownik salta47 edytował ten post 21 czerwiec 2014 - 08:12:19

#5 ~orzełek~

~orzełek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 16:58:51

Po prostu jest do dupyy jest drogo i niejasno, panie zanim skumają bazę to trzeba do nich iść ze 3 razy a i kolesie są tępi jak żylety po czarnobrodym.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 17:47:53

PUP w Słupsku do natychmiastowej likwidacji!!!

W PUPIE jak w D.UPIE jedno wielkie G.

#7 ~Wodzin~

~Wodzin~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 17:58:50

W tym  tygodniu  załatwialiśmy  sprawy  w  pokoju  nr 14 i  16  Ratusza.  Wyjątkowo  sprawne, kulturalne  i  miłe  dziewczyny.  Nie  ma  skali  porównawczej  do  dawnych  lat.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 22:06:44

Wydział Spraw Obywatelskich w UM - porażka. Panie pracują tam chyba za karę

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 22:07:57

w ratuszu w kadrach ze 6 pan się bawi i nie ma ro robić

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 22:46:58

jesteś w ciąży idź pracować do PCPR-u, tylko tam zatrudniają kobiety w 5 miesiącu ciąży, które po miesiącu pracy idą na zwolnienie lekarskie. To się nazywa praca słupskich urzędów zatrudnianie po znajomości kobiet w ciąży. Z tego co słyszałem to w ciągu roku pracownice PCPR-u powiły łącznie 6 dzieci :) pomoc rodzinie ehh a nasze pieniądze idą na ich zwolnienia i zatrudnianie na zastępstwa

#11 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 07:07:54

w ratuszu w kadrach ze 6 pan się bawi i nie ma ro robić

#12 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 07:10:13

Kobyła powinien ustawic do pionu nie miłą i wredną p. kierownik kadr. Już czas na nią.

#13 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 07:41:56

urzednicy to kolesie kolesiow i sie smieja z petentow tam jak zjawi sie w geodezji ksiadz to wszyscy   lataja jak kot zpecherzem  zastepca to wszystko im zalatwia i moim zdaniem nagina prawo aby im zrobic dobrze wogole to brak szacunku dla petentow lataja po pokojach i tylko zajmuja sie ploteczkamibrak kompetencji

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 07:44:11

Kobyła powinien ustawic do pionu nie miłą i wredną p. kierownik kadr. Już czas na nią.

nie tylko na nia ale jak ja wygram wybory to 50% musi szukac pracy gwarantuje a szefowie wydzialow w pierwszej kolejnosci

#15 ~mateuosz~

~mateuosz~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 08:11:16

Oj,prawda. W mieszkaniówce nie jest ciekawie.

pan z referatu mieszkaniowego jest tak OFICJALNY ze az strach tam chodzic......młody koles ale ą ę przez bibułkęęęę.....

#16 ~WeM~

~WeM~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 11:10:45

A co myslicie lub jakie macie doswiadczenia z komórką UM w Słupsku do kontaktu ze wspólnotami mieszkaniowymi?

Czyżbym trafiła na zły humor starszego pana?

#17 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 11:36:20

Ciekaw jestem po co ta sonda .. ? Czyżby ktoś chce  zrobić porządek ? jeśli tak jestem za ... bo propagandę już nie raz oglądałem w komunie  wrrrr . A tak nawiasem pisząc oj oj przydała by się weryfikacja każdego pionu począwszy od wyższych stanowisk - kierowniczych po sam dół.  Po pierwsze primo ,kolesiostwo kolesiostwem pogania jeśli chodzi o zatrudnienia bo fikcja konkursowa jest wszechobecna jak była jest i chyba będzie  "powszeczasy " jak ktoś tego bur.d.e .l u .. nie rozpieprzy ..... i  to blado widzę, uważam ,że ok 40 % to zbyteczność.

Paniusie mogłyby się przestać szlajać po pokojach ,że niby służbowo a plociarswo i nieróbstwo to aż w oczy kole i kawusia za kawusią pogania.Rewia  mody ,  i smród  lakierów do paznokci . A i oglądanie  bzdur na komputerach , komunikatory aż  same gwiżdżą  z rozkoszy i TEJ  ciężkiej pracy.I ciekaw jestem co główny informatyk robi,że nie blokuje stronek lub wyjścia na zbyteczne strony ,czyżby sam się nudził zapełniając czas swej pracy czytaniem informacji z wszechświata ? :) Żenada " Panie Królu Maciusiu"  bałagan masz  pan w swym obejściu tylko może czas okulary  zmienić z różowych na przezroczyste z tzw. prześwietleniem swego bajzlu ... i powodzenia bo daleko jak w czarną dupę  panie nie zajedziesz w ten sposób.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 11:44:04

Ciekaw jestem po co ta sonda .. ? Czyżby ktoś chce  zrobić porządek ? jeśli tak jestem za ... bo propagandę już nie raz oglądałem w komunie  wrrrr . A tak nawiasem pisząc oj oj przydała by się weryfikacja każdego pionu począwszy od wyższych stanowisk - kierowniczych po sam dół.  Po pierwsze primo ,kolesiostwo kolesiostwem pogania jeśli chodzi o zatrudnienia bo fikcja konkursowa jest wszechobecna jak była jest i chyba będzie 

"powszeczasy " jak ktoś tego bur.d.e .l u .. nie rozpieprzy ..... i  to blado widzę, uważam ,że ok 40 % to zbyteczność.

dla innych konkursy dla swoich stanowiska

Paniusie mogłyby się przestać szlajać po pokojach ,że niby służbowo a plociarswo i nieróbstwo to aż w oczy kole i kawusia za kawusią pogania.Rewia  mody ,  i smród  lakierów do paznokci .

przodują w ty paniusie z pup slupsk

A i oglądanie  bzdur na komputerach , komunikatory aż  same gwiżdżą  z rozkoszy i TEJ  ciężkiej pracy.I ciekaw jestem co główny informatyk robi,że nie blokuje stronek lub wyjścia na zbyteczne strony ,czyżby sam się nudził zapełniając czas swej pracy czytaniem informacji z wszechświata ? :) Żenada "

nie wiadomo czy wie jak to poblokować bo informatycy slupskiego ratusza do geniuszy nie należą

Panie Królu Maciusiu"  bałagan masz  pan w swym obejściu tylko może czas okulary  zmienić z różowych na przezroczyste z tzw. prześwietleniem swego bajzlu ... i powodzenia bo daleko jak w czarną dupę  panie nie zajedziesz w ten sposób.

ten to czeka by dotrwać do końca....

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 13:09:15

A co myslicie lub jakie macie doswiadczenia z komórką UM w Słupsku do kontaktu ze wspólnotami mieszkaniowymi?
Czyżbym trafiła na zły humor starszego pana?

Taka komórka istnieje?Chyba tam się zgłoszę bo mam tam sprawę do wyjaśnienia i załątwienia.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 13:12:31

Ciekaw jestem po co ta sonda .. ? Czyżby ktoś chce  zrobić porządek ? jeśli tak jestem za ... bo propagandę już nie raz oglądałem w komunie  wrrrr . A tak nawiasem pisząc oj oj przydała by się weryfikacja każdego pionu począwszy od wyższych stanowisk - kierowniczych po sam dół.  Po pierwsze primo ,kolesiostwo kolesiostwem pogania jeśli chodzi o zatrudnienia bo fikcja konkursowa jest wszechobecna jak była jest i chyba będzie  "powszeczasy " jak ktoś tego bur.d.e .l u .. nie rozpieprzy ..... i  to blado widzę, uważam ,że ok 40 % to zbyteczność.
Paniusie mogłyby się przestać szlajać po pokojach ,że niby służbowo a plociarswo i nieróbstwo to aż w oczy kole i kawusia za kawusią pogania.Rewia  mody ,  i smród  lakierów do paznokci . A i oglądanie  bzdur na komputerach , komunikatory aż  same gwiżdżą  z rozkoszy i TEJ  ciężkiej pracy.I ciekaw jestem co główny informatyk robi,że nie blokuje stronek lub wyjścia na zbyteczne strony ,czyżby sam się nudził zapełniając czas swej pracy czytaniem informacji z wszechświata ? :) Żenada " Panie Królu Maciusiu"  bałagan masz  pan w swym obejściu tylko może czas okulary  zmienić z różowych na przezroczyste z tzw. prześwietleniem swego bajzlu ... i powodzenia bo daleko jak w czarną dupę  panie nie zajedziesz w ten sposób.

Oj chyba troszkę przesadzasz.Nadmiar kawy grozi wysokim ciśnieniem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: slupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych