Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co sądzicie o wulkanizacji "OPONEX"?

242 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~znajomyoponexu~

~znajomyoponexu~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 16:04:00

Nie piszcie takich bzdur ze kupuja na allegro bo ja kupilem DZISIAJ! opony taniej niz w internecie Jestem klientem od lat i widzialem ich magazyn. Ten kto nie wierzy to niech tam pojedzie i sam zobaczy. Ta firma jest tyle lat na rynku i ma duzy wybor opon na magazynie i w opisie firmy jest sprzedaz hurtowa i detaliczna wiec sprzedaja tez hurtowo. Ci co prowadza garaże to pewnie kupuja z allegro ale nie takie firmy typu oponex czy inne wieksze.

#42 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 16:18:39

Nie piszcie takich bzdur ze kupuja na allegro bo ja kupilem DZISIAJ! opony taniej niz w internecie

Chyba używane albo zleżałe - 5 letnie :lol:

Użytkownik Hackney edytował ten post 12 kwiecień 2013 - 16:25:47

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 16:27:13

polecam wymianke u Lelka. wymianka 25 zł 4 kół. pompuje azot zamiast powietrza. daje nowe świecace końcówki na wentyle. rewelka. a czekając na wymianę kawa + cruasant gratis. to się nazywa serwis!

#44 ~znajomyoponexu~

~znajomyoponexu~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 17:03:43

Chyba używane albo zleżałe - 5 letnie :lol:

Ale po co piszesz takie rzeczy?? Zadzwon, pojedz i sprawdz i wtedy pisz prawde. Boli konkurencje to ze oponex ma tylu klientow.

#45 ~kerowca~

~kerowca~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 17:04:48

polecam wymianke u Lelka. wymianka 25 zł 4 kół. pompuje azot zamiast powietrza. daje nowe świecace końcówki na wentyle. rewelka. a czekając na wymianę kawa + cruasant gratis. to się nazywa serwis!

a gdzie tem lelek przyjmuje?

#46 ~Włodek~

~Włodek~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 18:08:31

taki szary garaż przy skręcie w Norwida w prawo?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 21:45:16

Te opinie sa śmieszne , Jedna i ta sama osoba pisze te wypociny. Nikt normalny z częstotliwością 5 minut nie odpisuje na posty (no chyba,że swoje)baaaa nie wykopuje tematu z przed stu lat!!! trzeba się dobrze naszukać . Jesteście drodzy koniec i kropka. jakość taka jak wszędzie. Wymiana opon to nie lot w kosmos.....prosta sprawa wykonywana za pomocą urządzeń które szenujący warsztat ma. Co do tej reklamy to rozumiemy,że jest zima zamiast ludzie wymieniać opony to zastanawiają się czy warto bo zaraz znowu zima . Co do opon to ja zakładam u gościa na szczecińskiej po lewej w kierunku reala SUPER gość. Wy to możecie czyścić mu opony z brudu hahaha

#48 ~znajomyoponexu~

~znajomyoponexu~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 23:17:25

Jedna i ta sama osoba to pisze zazdrosne opinie. Od lat jezdze do nich i ceny maja takie same jak w innych wulkanizacjach a sprzet maja najlepszy co niektorzy mogli by kupic samochod za jakas maszyne. Nie mozna porownywac jakis garazowcow do oponexu lub stanfeksu. I po co te firmy maja sie niby reklamowac skoro maja kolejki??

#49 ~Zlota Raczka~

~Zlota Raczka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 23:29:23

A ja zmieniam sobie sam bo mam dwa komplety kol. Dobranoc

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 00:25:46

Złapałem kapcia, pojechałem do Oponexu. Chłopaki zrobili mi koło szybko, było miło do czasu, aż wszedłem do biura. Skasowali mnie za łatkę 45 zł !!! Ponoć przepłaciłem dwukrotnie. Czy ktoś spotkał się z takimi cenami???

Kurdupelek ze wsi będacej własnoscia jego pana Radziwłla -"panie kochanku" , bo ówczesną zasadą było , że od swojego nazwiska panowie nazywali swoją własność chłopów pańszczyżnianych , wycwanił się i obrabia naiwnych , trzeba tam po prostu nie jeżdzić bo to zwykła kradzież i tyle ........................

#51 DEZERTER

DEZERTER

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 13 kwiecień 2013 - 04:34:47

Faktem jest że do Oponexu jeżdżą klienci z furkami z "wyższej półki". Ja się właścicielowi nie dziwię właściwie, bo facet zainwestował w sprzęt, nowoczesne garaże, ma sporo personelu, trudno żeby miał ceny jak gość np. z ul. Ogrodowej. Zresztą w innych wulkanizacjach po nietypowe opony wysyłają właśnie do Oponexu, bo tam mają wszystko od ręki, a jak nie mają to mają najdalej na jutro Dołączona grafika
Ale przecież nikt nikogo nie zmusza, jest wybór, a stałych klientów będzie miał zawsze.

DOKLADNIE wyrwales mi to z ust!!!

#52 ~KonkurencjA~

~KonkurencjA~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 07:49:24

Drodzy forumowicze. Uslugi typu naprawa opony kopsztuja od 20zl, 30zl,50zl a nawet i wiecej bo zalezy tez jaka naprawa. Jakis tam pan Wladek z garazu zrobi za 15zl. A wiec proponuje tym co tu najglosniej krzycza zeby otworzyli wlasny biznes, zainwestowali w maszyny i zatrudnili ludzi, zaplacili za szkolenia i wtedy pogadamy.

#53 ~Dalton~

~Dalton~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 08:51:34

Drodzy forumowicze. Uslugi typu naprawa opony kopsztuja od 20zl, 30zl,50zl a nawet i wiecej bo zalezy tez jaka naprawa. Jakis tam pan Wladek z garazu zrobi za 15zl. A wiec proponuje tym co tu najglosniej krzycza zeby otworzyli wlasny biznes, zainwestowali w maszyny i zatrudnili ludzi, zaplacili za szkolenia i wtedy pogadamy.

Żaden Władek w garażu nie naprawia opon samochodowych deb***u

#54 ~Styx~

~Styx~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 08:55:24

Mili moi. Często jednak jest tak, że przysłowiowy p.Waldek ma działalność jednoosobową i jest cenowo konkurencyjny do takiego biznesmena który zatrudnia kilka osób. Wiadomo-koszty.
Dla koła samochodowego nie ma znaczenia, czy naprawia je pracownik biznesmena, czy właściciel jednoosobowej firmy. Natomiast dla płacącego za usługę ma to znaczenie pierwszorzędne, ponieważ każdy woli zapłacić 60 pln niż 100 pln za tego samego rodzaju usługę.
Pozdrawiam zmotoryzowanych i liczących własną gotówkę :)

#55 ~Styx~

~Styx~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 08:56:55

Aha, a Oponex to bardzo porządna firma.
Ale wiadomo-koszty :)

#56 ~KonkurencjA~

~KonkurencjA~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 10:09:58

A my na szczescie poprawiamy po takich wlasnie tanich naprawach i klient w rzeczywistosci placi wiecej. pozdrawiam

#57 ~legal warsztat~

~legal warsztat~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 12:24:39

Prowadze z ojcem warsztat i zatrudniamy kilka osob i nie bedziemy robili za darmo, wyplaty trzeba dac, zus zaplacic i na zycie musi wystarczyc. Klienci biora faktury itd a my odpowiedzialnosc za to co robimy. Trzeba sie szanowac a tacy co narzekaja ze zaplaci 20 zlotych wiecej to i tak beda narzekac i plakac ze drogo.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 12:27:45

a ja nie polecam tego serwisu opon. mnie sie tam nie podoba i juz.[acronym='']sss[/acronym]

#59 ~Dalton~

~Dalton~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 14:37:43

nie lubie takich firm bo zabierają cenny czas , ma być szybko i solidnie cena nie gra roli wchodze na warsztat rzucam temat o co chodzi i chce słyszec robimy lub nie , a nie jak w takich firmach prosze do działu obsługi klijeta potem czekac na konsultanta on doradzi a na końcu do fachowca co zrobi i potem do kasy w kolejke do zapłaty , masakra !!!! a jak nie ma opon lub czegoś tam to umawianie na termin potem znów do działu obsługi klijeta szukanie zlecania w komputerze czekanie na mechanika i wolne stanowisko , jesli ma się taka firme to prosze o info reklame przed wjazdem na teren firmy , jakie opony się oferuje jakich firm i co ważne że są non stop dostępne a nie że spędzasz godzine w dziale obsługi klijeta a ten konsultant szuka stanu magazynowego a potem w internecie a ja KLIJENT TRACE CENNY CZAS

#60 ~serfujacy~

~serfujacy~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 00:02:06

nie lubie takich firm bo zabierają cenny czas , ma być szybko i solidnie cena nie gra roli wchodze na warsztat rzucam temat o co chodzi i chce słyszec robimy lub nie , a nie jak w takich firmach prosze do działu obsługi klijeta potem czekac na konsultanta on doradzi a na końcu do fachowca co zrobi i potem do kasy w kolejke do zapłaty , masakra !!!! a jak nie ma opon lub czegoś tam to umawianie na termin potem znów do działu obsługi klijeta szukanie zlecania w komputerze czekanie na mechanika i wolne stanowisko , jesli ma się taka firme to prosze o info reklame przed wjazdem na teren firmy , jakie opony się oferuje jakich firm i co ważne że są non stop dostępne a nie że spędzasz godzine w dziale obsługi klijeta a ten konsultant szuka stanu magazynowego a potem w internecie a ja KLIJENT TRACE CENNY CZAS

Wydaje mi sie ze piszesz tylko zeby pisac. Posiadam w firmie kilka aut i zawsze jesli potrzebowalem to opony mialem od reki i nie czekalem godziny. W wulkanizacjach sa opony, w hurtowniach moto sa czesci w piekarniach jest chleb a castoramie biala farba. Wyjdz z domu i sam sie przekonaj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)