Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co sądzicie o wulkanizacji "OPONEX"?

242 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 07:23:49

Jestem z Ustki ale i tak jezdze do OPONEX'u od kilku lat ze wzgledu na jakosc i profesjonalizm uslugi. Mila atmosfera: jest gdzie usiasc, wypic wode/kawe i popatrzec w TV dla zabicia czasu. Cena jest adekwatna do jakosci wiec sie nie wypowiadam czy tanio, czy tez drogo - mi pasuje. W Wodnicy bedzie taniej ale to inny poziom wyposazenia warsztatu (polecam dla "budzetowych" klientow), z kolei na Baltyckiej juz dwa razy przeciagneli mi srube w kole, bo nie chcialo sie im uzyc klucza dynamometrycznego tylko dokrecili "pneumatykiem" (widac taki pech).

#22 ~klient.~

~klient.~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 07:41:20

większość ludzi ładnie się wypowiada o oponexie nie byłem nie wiem ale to dobrze świadczy o tej firmie,ja mogę się wypowiedzieć o firmie z kopernika (nie mylić z SZENDRAK) firma dziad i radzę tam nie jechać bo klienta szlag trafi jak odbierze wóz po niby naprawie.Gorzej psują jak robią,jest albo był tam młody człek który zna się na robocie ale to jednostka której nikt nie słucha bo jest świeży ,inni to obiboki lenie i partacze jakich mało ,a szefostwo kasuje jak za zboże.Jeśli byłeś tam z wozem to proponuję po wizycie u nich podjechać na stację diagnostyczną i sprawdzić stan naprawy bo może być później niespodzianka taka jakby chociaż tej kobitki co na Grodzkiej koło odpadło--może pani u nich robiła sworzeń,wachacz,klockibo bez przyczyny samo koło się nie urywa.

#23 ~konkurencja (legalna)~

~konkurencja (legalna)~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 12:23:23

wniosek nasuwa sie jeden: W OPONEXIE NAJDROZEJ W SLUPSKU i strzyga jak owce! normalnie to koszt gora 10 zl na innych wulkanizacjach. lepiej trzymac sie od tej firmy z daleka, jesli sie nie chce przeplacic. dobrze ze jest to forum, mozna ostrzec innych. mialem na wiosne jechac do nich oponki sprawdzic, zmienic itd, ale omine ich teraz szerokim lukiem. co za pazernosc.w biznesie najwazniejsza jest uczciwosc. a jak ktos szuka losi to predzej czy pozniej poplynie.to tyle w temacie.

Jestem mechanikiem zatrudnionym w zakładzie elektromechaniki samochodowej. Uwierz mi za 10 zł to bym klucza do ręki nie wziął. Może jakiś pan Mieciu z garażu to i za 30 zł rozrząd wymieni, ale prowadząc legalną firmę z zusami, podatkami i innymi przyjemnościami tego Świata do rachunków doliczane są koszty utrzymania. Bo rachunek końcowy to: koszty materiałów, koszty utrzymania firmy, wypłaty i zarobek szefa.
Ktoś wcześniej dobrze napisał: można zjeść kotleta za 5 zł i za 50 zł. Wybór należy do ciebie.

pozdrawiam, konkurencja Oponex-u

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 12:30:09

większość ludzi ładnie się wypowiada o oponexie nie byłem nie wiem ale to dobrze świadczy o tej firmie,ja mogę się wypowiedzieć o firmie z kopernika (nie mylić z SZENDRAK) firma dziad i radzę tam nie jechać bo klienta szlag trafi jak odbierze wóz po niby naprawie.Gorzej psują jak robią,jest albo był tam młody człek który zna się na robocie ale to jednostka której nikt nie słucha bo jest świeży ,inni to obiboki lenie i partacze jakich mało ,a szefostwo kasuje jak za zboże.Jeśli byłeś tam z wozem to proponuję po wizycie u nich podjechać na stację diagnostyczną i sprawdzić stan naprawy bo może być później niespodzianka taka jakby chociaż tej kobitki co na Grodzkiej koło odpadło--może pani u nich robiła sworzeń,wachacz,klockibo bez przyczyny samo koło się nie urywa.

Firma o której piszesz posuwa się nawet do tego, że jak coś schrzanią to mówią, że uszkodził im się komputer i zawieźli do......(podajją notorycznie jeden warsztat) na kilka godzin i widocznie oni coś zrobili źle. Taki to gagatki.

#25 ~Pawcio~

~Pawcio~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 23:43:25

Rowniez polecam Oponex. Napisze tylko tyle ze sprzet jaki maja mowi sam za siebie. Jestem ich klientem od tej zimy, wczesniej jezdzilem w inne miejsce. Potrzebowalem opon dostawczych do mojego Boxera, nikt nic nie mial. Pojechalem do Oponexu i ku mojemu zdziwieniu mieli i to na miejscu. Ja cieszylem sie z tego ze mieli i zaplacilbym chyba kazda cene bo szykowal mi sie wyjazd. Kupilem za dobra cene a do tego wytlumaczyli ze cena jest trocha wyzsza poniewaz brakuje tego rozmiaru a oni tez kupili drozej, dlatego pelen szacunek i na letnie opony wymieniam tylko u nich.

#26 ~Ania i Grzegorz~

~Ania i Grzegorz~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 22:10:32

Polecam Oponex.Miła,szybka,fachowa obsługa.Miały być zmienione opony-wynikły niespodziewane usterki zawieszenia.Mimo że sobota, wszystko zostało zrobione.Polecam raz jeszcze.

#27 ~Gertruda i Hans~

~Gertruda i Hans~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 22:19:59

a my w niedziele podjechalim i nie chcieli nas odsurzyc. kiszka stolcowa panie felku.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 07:37:19

Ja bylem ostatnio w Oponexie i zaplacilem za latke i zawór 25zl, ale to tez zalezy od rodzaju latki. Przy okazji zrobilem geometrie i jak dla mnie ta firma jest spoko, mam zaufanie.

Wiesz jak działa oponex, że opony na jutro. Przychodzisz do Radziwiłowicza i chcesz wykonać wymianę opon. Radziwiłowicz wchodzi na " ALLEGRO" zamawia to co ty potrzebujesz , dolicza swoją marżę i masz opony. W ten sposób to możesz sam sobie zamówić na allegro a jemu zapłacić tylko za montaż, Wyjdzie tobie zdecydowanie taniej . Natomiast jakść będziesz mmiał taką samą .

#29 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 07:50:09

Hm Schodziło mi powietrze, z jednego koła po zmianie na letnie. W warsztacie jak leci sie na kobylnice szczecisnską w stronę reala. dwa razy czyscili, i dalej to samo. Drugi raz tez 10 zł mnie skasowali. Pojechałem do oponexu, widać że człowiek znał sie na robocie, całe szczęscie że jakość poszła z ceną. Chwale i od dzis wole dołożyc 10 20 zł i miec zrobione to porządnie.

#30 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:02:07

OPONEX pożądna i solidna firma.Fachowa i miła obsługa.Polecam.Jak ktoś chce usługę za darmo,to niech sam robi.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:08:43

OPONEX pożądna i solidna firma.Fachowa i miła obsługa.Polecam.Jak ktoś chce usługę za darmo,to niech sam robi.

MICHAL niewyksztalcona osoba co nie zna podstawowych zasad ortograficznych.
Jedna wielka sciema te wasze opinie na forum tak jak z kebabami.

#32 ohio

ohio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:09:15

Trochę drogo ! Ale jeżeli coś robią , mam wrażenie ,że nie najgorzej!Z tym ,że ceny mają jak na Słupsk dosyć wysokie , ale dostajesz za to fakturę (podstawa do ewentualnej reklamacji)Coś za Coś .
Generalnie nie najgorsza firma pomimo cen .

#33 ~cukiernik~

~cukiernik~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:12:11

Wiesz jak działa oponex, że opony na jutro. Przychodzisz do Radziwiłowicza i chcesz wykonać wymianę opon. Radziwiłowicz wchodzi na " ALLEGRO" zamawia to co ty potrzebujesz , dolicza swoją marżę i masz opony. W ten sposób to możesz sam sobie zamówić na allegro a jemu zapłacić tylko za montaż, Wyjdzie tobie zdecydowanie taniej . Natomiast jakść będziesz mmiał taką samą .

Ale czy ktoś ci broni samemu kupić na Allegro i pojechać do niego na wymianę? Chyba nie.
Pamiętaj jednak, że jak Oponeks kupi i zamontuje to to ponosi odpowiedzialność w przypadku reklamacji. Jak sam kupisz to o reklamacji na Allegro zapomnij.
Wybór należy do Ciebie:)
Jak czytam te wszystkie wypociny ZNAWCÓW WSZYSTKICH TEMATÓW, od mechaniki po cukiernictwo to nie wiem czy śmieć się czy płakać.
Tacy mądrzy to sami sobie otwórzcie firmy i naprawiajcie samochody.

#34 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:15:04

Jak sam kupisz to o reklamacji na Allegro zapomnij.

Niby dlaczego ? To nie te czasy :) Chyba, że kupujesz od jakiegoś szaraka.
Jak mam jakąś zaplanowaną wizytę u mechanika i wiem o co kaman to zawsze kupuje sam swoje części itp.
Zawsze wychodzi taniej, czasem dużo taniej. Ludzie narzekają, że drogo z robotę biorą tu czy tam. Czasem warto dać stówę czy dwie więcej za robotę niż za miesiąc wydać podwójnie ;)

Użytkownik Hackney edytował ten post 12 kwiecień 2013 - 08:18:07

#35 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 09:24:10

Włąsnie o to chodzi, gożej jest gdy dasz stówe dwie więcej i dalej jest kaszana, tacy są niektórzy mechanicy w naszym miescie.

#36 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 10:37:30

Nie tylko u nas ;) Tak jest wszędzie, czy to stolarz, mechanik czy elektryk. Trzeba się uczyć na swoich błędach i w tym przypadku samochodach :D

#37 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 14:16:28

Polnista w oko dmuchany znalazł się.

#38 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 14:59:24

Nie mam zastrzeżen do opnexu, nie jest to firma dla ludzi chcących oszczędzić 10 czy 15 zł, jedzcie sobie do partaczy, ja tak robiłem a i tak wracałem do opnexu.

#39 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 15:52:27

Z tego co sam obserwuje i co ludzie mowia to Oponex posiada najbardziej profesjonalny sprzet ze wszystkich serwisow w Słupsku. Cena pewnie zalezy od rodzaju naprawy. Posiadam auto warte kilka tysiecy ale nigdy nie przeplacilem za wymiane opon czy naprawe, a mam porownanie bo mieszkam w Ustce. Takze z tym ze Oponex ma wysokie ceny to bzdura, ceny maja jak wszedzie indziej. Pozdrawiam

Firma Oponex jest najdroższą w mieście.. Nie prawda że są jedyni z profesjonalnym sprzętem. Bardzo miła i profesjonalna obsuga jest we Włynkówku. Mają super nowoczesny sprzęt, i bardzo dobrze ustawiają geometrię. Ceny są o połowę niższe. Polecam wszystkim warsztat we Włynkówku.
Zadowolona Klientka

#40 ~KLIENT~

~KLIENT~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 15:56:26

Ja również polecam warsztat we Włynkówku. Mają nowy sprzęt, fachowo doradzają i nie jest drogo. Polecam
Klient

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych