Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co sądzicie o wulkanizacji "OPONEX"?

226 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 13:50:47

Nie polecam tej firmy kupiłem u nich nowe opony po dwóch miesiącach na oponach po boku pokazały sie bomble , wysłałem opony do reklamacji i co zaskoczenie odpiali mi ze to moja wina ze za niskie ciśnienie w oponach ze pojazd przeładowany itd... sorawe kieruje sądu

to wina producenta a nie dilera. Napisz co to za gumy?

#222 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 22:55:29

porównywaliśmy ceny opony u nich i w innych sieciówkach w słupsku i u nich było najdrożej

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 23:39:24

dokładnie w delonie jest taniej i lepiej robia ,ale to moje zdanie

#224 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 18:02:59

Oponex to jakieś nieporozumienie, gość za wymianę opon zażyczył sobie 200zł a cena takiej usługi w innych warsztatach to średnio 100zł. Nikomu nie polecam i sam już tam nigdy nie wrócę, bo i po co :angry:  :(  :blink:  :wacko:

#225 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 01:02:59

Hahaha konkurencja nie ma roboty to piszą... weźcie się do roboty to tez będziecie mieli tyle klientów

#226 ~Obecny1 zbanowany~

~Obecny1 zbanowany~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 07:22:38

Ładnie to rozegrałeś Panterrko. 

#227 ~Żadna konkurencja~

~Żadna konkurencja~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:58:29

Hahaha konkurencja nie ma roboty to piszą... weźcie się do roboty to tez będziecie mieli tyle klientów

Chłopie co ty wypisujesz za głupoty?! obecnie każdy zakład ma pełno pracy a do tego oszusta to jeżdzą chyba tylko ci co nie liczą się z kasą. Ostatnio zajechałem do typa, bo wszędzie było oblężenie i jak zapytałem o wymianę opon to zaniemówiłem, gość zaśpiewał sobie 200zł! normalnie idiota hehe...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych