Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co sądzicie o wulkanizacji "OPONEX"?

242 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~misie25~

~misie25~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 13:18:09

Złapałem kapcia, pojechałem do Oponexu. Chłopaki zrobili mi koło szybko, było miło do czasu, aż wszedłem do biura. Skasowali mnie za łatkę 45 zł !!! Ponoć przepłaciłem dwukrotnie. Czy ktoś spotkał się z takimi cenami???

#2 ~CBA~

~CBA~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 13:52:39

Ale cię wykasował !!! No tak to cały Słupsk jak trafią jelonka to łupią....
Kolego a to wynikało z cennika ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 15:12:12

No cóż, takie mają ceny. Jak ktoś chce jak najtaniej to najpierw powinien spytać ile kosztuje dana usługa. Nie rozumiem o co chodzi z tym przepłacaniem. To prywatna firma, więc cennik może sobie ustalać dowolnie. Tak jak w restauracji, w jednej schabowy kosztuje 20 zł w innej 45, wolny wybór. Zawsze można z "kapciem" jechać gdzie indziej;)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 16:11:05

wniosek nasuwa sie jeden: W OPONEXIE NAJDROZEJ W SLUPSKU i strzyga jak owce! normalnie to koszt gora 10 zl na innych wulkanizacjach. lepiej trzymac sie od tej firmy z daleka, jesli sie nie chce przeplacic. dobrze ze jest to forum, mozna ostrzec innych. mialem na wiosne jechac do nich oponki sprawdzic, zmienic itd, ale omine ich teraz szerokim lukiem. co za pazernosc.
w biznesie najwazniejsza jest uczciwosc. a jak ktos szuka losi to predzej czy pozniej poplynie.
to tyle w temacie.

#5 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 19:05:37

no tak na forum można opluwac kogo się chce i jak się chce bo nikt nie ma odwagi się podpisać pod tym co pisze.... jak macie uwagi do firmy to piszcie forum jest odpowiednim miejscem na takie rzeczy ale miej odwage się podpisać... tym bardziej gdy uzywasz wyzwisk wzgledem innych osób i firm....

#6 ~~Kierowca~~

~~Kierowca~~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 23:17:16

no tak na forum można opluwac kogo się chce i jak się chce bo nikt nie ma odwagi się podpisać pod tym co pisze.... jak macie uwagi do firmy to piszcie forum jest odpowiednim miejscem na takie rzeczy ale miej odwage się podpisać... tym bardziej gdy uzywasz wyzwisk wzgledem innych osób i firm....

Forum to nie książka życzeń i zażaleń skagr i wniosków , mozna pisac co sie chce jak się chce i byle jak podpisywać , nikt nikogo nie zmusza do czytania wpisów i dyskusji lub do brania wszystkiego na serio , facio tez jakiś przymuł od tej przebitej dętki bo zapłacił normalnie robocizna +wyważenie koła i pewnie przeszlifowanie rantów felgi z osadu więc niech nie pieprzy że powinno być 10 zł bo za dziesięc złoty to ja bym klucza do ręki nie brał

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 09:33:00

sama się nie podpisałaś :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 09:45:27

a gdzie ta usługa kosztuje 10 złotych? podajcie firmę, adres. Zadzwonimy i się zapytamy czy to prawda.

#9 ~słupsk~

~słupsk~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 12:16:24

Ja bylem ostatnio w Oponexie i zaplacilem za latke i zawór 25zl, ale to tez zalezy od rodzaju latki. Przy okazji zrobilem geometrie i jak dla mnie ta firma jest spoko, mam zaufanie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 16:52:55

Faktem jest że do Oponexu jeżdżą klienci z furkami z "wyższej półki". Ja się właścicielowi nie dziwię właściwie, bo facet zainwestował w sprzęt, nowoczesne garaże, ma sporo personelu, trudno żeby miał ceny jak gość np. z ul. Ogrodowej. Zresztą w innych wulkanizacjach po nietypowe opony wysyłają właśnie do Oponexu, bo tam mają wszystko od ręki, a jak nie mają to mają najdalej na jutro ;)
Ale przecież nikt nikogo nie zmusza, jest wybór, a stałych klientów będzie miał zawsze.

#11 ~~marcin~~

~~marcin~~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 19:26:51

Z tego co sam obserwuje i co ludzie mowia to Oponex posiada najbardziej profesjonalny sprzet ze wszystkich serwisow w Słupsku. Cena pewnie zalezy od rodzaju naprawy. Posiadam auto warte kilka tysiecy ale nigdy nie przeplacilem za wymiane opon czy naprawe, a mam porownanie bo mieszkam w Ustce. Takze z tym ze Oponex ma wysokie ceny to bzdura, ceny maja jak wszedzie indziej. Pozdrawiam

#12 ~~Kaja~~

~~Kaja~~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 19:43:06

Ja po swietach zlapalam kapcia i tez naprawialam w Oponexie, zaplacilam 30zl ale to dlatego ze mialam aluminiowa felge. Ceny maja normalne jak wszedzie.

Wydaje mi sie ze autor tego postu to jakis wlasciciel konkurencji ktory robi antyreklame. NIeladnie, nieladnie...

#13 ~muzyk~

~muzyk~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 08:37:50

Od 12 lat jestem klientką oponexu i nie mam zamiaru szukać tańszej obsługi gdzie indziej. Pracują tam fachowcy, sprzęt maja bardzo dobry. Samochód to nie zabawka, muszę być pewna, że moje zlecenie zostanie wykonane sumiennie. Tam zostawiam też opony do przechowywania. Ten który wyzywa właściciela i piszę że jest chamem, jest żenujący. Co ma właściciel robić, uśmiechać się, opowiadać dowcipy i bawic klientów? Właściciel ma dużo na głowie, prowadzić firme, pilnować pracowników, zamawiać potrzebny materiał i w koncu odpowiada za każdy samochód i wykonaną tam usługę. Sama osobiście nie chciałabym za 10 zł nawet dotknąć opone, nie mówiąc o naprawie. Jak ktos kupuje auto, musi mieć świadomość że wydatki na kupna pojazdu sie nie kończą. ćiagle trzeba dokładać. A klient który zapłacił 45 zł. i tak tym faktem jest przejęty, może sobie autobusem jeżdzić. Za taką kwotę można ho ho pojeżdzic :rolleyes:

#14 ~~klient~~

~~klient~~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 00:22:27

Rowniez polecam Oponex. Do pewnego czasu jezdzilem do innego znanego serwisu w Słupsku, ale zdarzylo mi sie zniszczyc opone i pojechalem do "mojego" serwisu by zamowic ale okazalo sie ze zaplacilbym o wiele drożej niż kupiłem i okres oczekiwania 2 tygodnie wiec podziękowałem i pojechałem do Oponexu. Nie mieli na magazynie tej opony ale zamówili i mialem na nastepny dzień i po nizszej cenie. Jestem przekonany do tej firmy, wcale nie sa drozsi od reszty serwisów a standard wykonania usługi wysoki.

#15 ~sir~

~sir~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 00:38:36

Złapałem kapcia, pojechałem do Oponexu. Chłopaki zrobili mi koło szybko, było miło do czasu, aż wszedłem do biura. Skasowali mnie za łatkę 45 zł !!! Ponoć przepłaciłem dwukrotnie. Czy ktoś spotkał się z takimi cenami???

kolego jestem klientem oponexu kilka lat i zdarzylo mi sie zlapac kilka kapci i nigdy nie zaplacilem tyle co ty wiec albo nie napisales prawdy na czym polegala ta naprawa albo to tylko nedzna prowokacja, tyle na ten temat

#16 ~Tadeusz4321~

~Tadeusz4321~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 19:54:28

wniosek nasuwa sie jeden: W OPONEXIE NAJDROZEJ W SLUPSKU i strzyga jak owce! normalnie to koszt gora 10 zl na innych wulkanizacjach. lepiej trzymac sie od tej firmy z daleka, jesli sie nie chce przeplacic. dobrze ze jest to forum, mozna ostrzec innych. mialem na wiosne jechac do nich oponki sprawdzic, zmienic itd, ale omine ich teraz szerokim lukiem. co za pazernosc.
w biznesie najwazniejsza jest uczciwosc. a jak ktos szuka losi to predzej czy pozniej poplynie.
to tyle w temacie.

Jak moze kosztować łatka 10 zł jezeli koło trzeba jeszcze wywazyć.Bzdury piszesz kolego

#17 ~jadzia~

~jadzia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2010 - 22:21:18

drogo jest w tym w Oponexie na Szczecinskiej. za drogo. ceny 30% wyzsze niz gdzie indziej w Słupsku.

#18 ~y~

~y~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 09:27:06

drogo jest w tym w Oponexie na Szczecinskiej. za drogo. ceny 30% wyzsze niz gdzie indziej w Słupsku.

Potwierdzam! drogo mają-najtaniej na Bałtyckiej i reklamować się nie muszą

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 08:04:59

drogo,ale profesjonalnie.Odradzam serwis z oponami w centrum motoryzacji w pksie.Mało profesjonalnie a przede wszystkim bardzo niechlujnie wykonana usluga

#20 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 03:39:39

Witam
Uważam że Oponex to solidna firma, jako nieliczni nie kombinują z fakturami czy paragonem za wykonaną robotę. Ostatnio robiłem geometrię kół i ku pozytywnemu zdziwieniu nie naciągali byle by tylko zrobić i zarobić ale doradzili co należy jeszcze wymienić żeby nie robić geometrii dwa razy. W związku z tym iż nie miałem odpowiednich narzędzi jak np. ściągacz do sprężyn amortyzatorów, powierzyłem im moje auto a tu kolejne zdziwienie nastawiony na powrót do domu PKS już po niecałych 3 godzinkach mogłem odebrać Golfa rezygnując z PKS :) Poprostu polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych