Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co sądzicie o "tawernie portowej" w Ustce?

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kiks~

~Kiks~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 11:10:42

Wczoraj odkryłem, że znów otwarte. Ktoś był ostatnio?

#42 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 18:24:51

Byliśmy przed kilkoma dniami w "Tawernie Portowej". Zjedlismy dobrą rybę i wypiliśmy kawę.

Szkoda, że tak piękny lokal zrezygnował z "muzyki na żywo", która przed laty była ozdobą lokalu.

Może nowym właścicielom uda się odzyskać "atmosferę sprzed lat" czego im życzymy jak również klientom tawerny.

Marta i Wiesław

z Krakowa

#43 ~abricot~

~abricot~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 14:46:12

Wczoraj odkryłem, że znów otwarte. Ktoś był ostatnio?

Zamknęli swoje biuro podrozy w Warszawie, wyrolowali co pierwszego pracownika, wiec zaczeli znow dzialac. Na kombinatorstwie, zawiści i oszustwach daleko nie zajdą, a zeby karmić ludzi , trzeba mieć serce. Odradzam, jeśli dbacie o swoje żołądki, podniebienie i zdrowie. 

#44 ~pelikan~

~pelikan~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 00:23:15

Pytanie brzmi.Co sądzicie o TAWERNIE PORTOWEJ.

O TAWERNIE sądzimy, że wyjątkowo dobrze funkcjonowała dopóki regularnie przebywał w niej Pan Olech wraz ze swoimi kumplami na różnego rodzaju rautach.Zmienił lokal , Tawerna popada w niełaskę.Boryka się z problemami i brakiem klientów.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 00:58:12

Hahaha!!!

Takie buty?

:lol:

#46 ~Rider~

~Rider~
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 22:40:17

Jedzenie przeciętne. Pani kelnerka o włosach blond z miną cierpiętnicy. Nie polecamy.
Grupa motocyklistów z okolic Trójmiasta.

#47 JanCi

JanCi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 10:09:52

Byliśmy tam z żoną na obiedzie podczas pobytu wakacjach. Zawsze jeździmy po sezonie. Było smacznie i miło, choć ceny niemałe. Ale ogólnie odbieramy dobrze tawernę :-)

#48 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 20:26:03

Jedzenie najsłabszej jakości, jaką kiedykolwiek i gdziekolwiek udało mi się spotkać.  Czas obsługi deklarowany to ok 40 minut, a faktyczny to blisko 2 godziny. I przez te dwie godziny trzeba było zrezygnować, serio! Jakość najgorsza, smak żaden, sposób podania - nie wiedziałam, czy na widok "półmiska" raczej śmiać się czy płakać.

ZDECYDOWANIE, ABSOLUTNIE I OSTATECZNIE - NIGDY WIĘCEJ!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych