Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co sądzicie o "tawernie portowej" w Ustce?

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 18:41:48

nr1 w USTCE .Super lokal super jadlo mila obsluga czysto fajna muzyczka.Tak trzymac!

#22 ~Puerto~

~Puerto~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:32:43

Siódme Niebo "REJS" Szef Kuchni ma niepowtarzalne wyczucie smaków.. jedzonko super...Polecam .. tylko ceny trochę za wysokie ... no ale za renomę Trzeba płacić :)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 20:37:33

Tawerna super lokal. :rolleyes:

#24 ~tato~

~tato~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 21:16:40

czy byliście tylko w twernie :P

#25 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:44:22

masakra syf kiła i mogiła co do kucharzy to również masakra a o właścicielu już w ogóle nie chcę się wypowiadać jednym słowem APOKALIPSA!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinni to zamknąć

#26 ~RAWA~

~RAWA~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:49:46

masakra syf kiła i mogiła co do kucharzy to również masakra a o właścicielu już w ogóle nie chcę się wypowiadać jednym słowem APOKALIPSA!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinni to zamknąć

A był to zdecydowanie najlepszy LOKAL w USTCE!!!

#27 ~TURYSTA~

~TURYSTA~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 21:30:36

TAWERNA POIRTOWA Jest to zdecydowanie najladniejszy lokal w USTCE.Wystroj jest zroboiny z wielkim wyczuciem.
wszystko co tam sie znajduje jsst wysublimowane-wyszukane.Prawde mowiac,z tak pieknym wystrojem w lokalu
jeszcze nigdy sie nie spotkalem ,choc zwiedzilem juz kawal swiata.Wystroj jest to jedno wielkie arcydzielo.
Dodam , ze obejscie lokalu jest rownie imponujace,nie odbiegajace klasa od calosci.

KTOS MIAL DUZE WYCZUCIE I TALENT!!! GRATULACJE!!!!!!!!!

Co takiego się wydarzyło ,że tak wspaniały lokal tak bardzo spuścił z tonu!?Jeszcze nie tak dawno były koncerty,
recitale ,niesamowita atmosfera,aż miło było odwiedzic .NIESTETY!Jakieś nadprzyrodzone siły zrujnowały w bezwzględny sposób wszystko nad czym pracowali ich poprzednicy.Aż żal serce ściska ,że tak łatwo można zniweczyc
cały dorobek w tak krótkim czasie.Strata nie do naprawienia.Takiego lokalu już nigdy w USTCE nie będzie!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 08:28:16

Ja wspominam Endy pub - pozniej Andy pub tam sie dzialo.
Red pub w przedbiegach wysiadal.

#29 ~RITA~

~RITA~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 10:52:43

Co takiego się wydarzyło ,że tak wspaniały lokal tak bardzo spuścił z tonu!?Jeszcze nie tak dawno były koncerty,
recitale ,niesamowita atmosfera,aż miło było odwiedzic .NIESTETY!Jakieś nadprzyrodzone siły zrujnowały w bezwzględny sposób wszystko nad czym pracowali ich poprzednicy.Aż żal serce ściska ,że tak łatwo można zniweczyc
cały dorobek w tak krótkim czasie.Strata nie do naprawienia.Takiego lokalu już nigdy w USTCE nie będzie!

A no to takiego ,że jak była PANI MAŁGOSIA to wszystko było w jak najlepszym porządku.To za jej czasów
lokal tętnił życiem .Dobra kuchnia ,super atmosfera,idealna czystośc,uśmiechnięta i profesjonalna obsługa
koncerty ,to wszystko w nadzwyczajny sposób zachęcało do odwiedzania.CZĘSTO było tak ,ze trzeba było zrobic
w tył zwrot bo już nie było miejsc,albo się czekało kiedy zwolni się stolik. ;)STARE DOBRE CZASY!!!

#30 ~RITA~

~RITA~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 21:53:03

JUSTYNKO posłuchali twojej rady.Zamknęli!!!

#31 ~Stały bywalec~

~Stały bywalec~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 16:41:44

Restauracja,szkoda,że zamknięta.Remont, przypuszczam,że będzie pięknie.Nie mogę się doczekać kiedy będzie otwarte.Czy ktoś wie kiedy otwarcie??Obsługa telefoniczna profesjonalna,stuff salowy the best,kuchnia średniej jakości,ale daje 5 gwiazdek za stworzenie takiego lokalu.pozdrawiam serdecznie.

#32 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:21:10

Restauracja,szkoda,że zamknięta.Remont, przypuszczam,że będzie pięknie.Nie mogę się doczekać kiedy będzie otwarte.Czy ktoś wie kiedy otwarcie??Obsługa telefoniczna profesjonalna,stuff salowy the best,kuchnia średniej jakości,ale daje 5 gwiazdek za stworzenie takiego lokalu.pozdrawiam serdecznie.

Po przebudowie powinna się nazywac; ÓSME PIEKŁO!!!

#33 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 11:00:56

Po przebudowie powinna się nazywac; ÓSME PIEKŁO!!!

Rzeczywiście ,kiedyś był to rewelacyjny lokal.Najlepszy w USTCE.Super klimat,super wystrój,ładne rękodzieło jednym
słowem niepowtarzalny ,jedyny w swoim rodzaju!Zobaczymy teraz czym zaskoczą nas właściciele?AAA zapomniał bym !
KUCHNIA bajeczna ,wykwintna,kosmiczna,smakowita,niepowtarzalna,wysublimowana, perfekcyjna.

#34 ~redlam~

~redlam~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 20:05:28

Zgadzam się z większością komentarzy, kuchnia poniżej wszelkiej krytyki, nie chce mi się rozpisywać i wymieniać wszelkich wad zamówionych potraw, ale lokal z całą stanowczością odradzam

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 08:42:06

Zgadzam się z większością komentarzy, kuchnia poniżej wszelkiej krytyki, nie chce mi się rozpisywać i wymieniać wszelkich wad zamówionych potraw, ale lokal z całą stanowczością odradzam

czyli post -sraczka na kij sie rozpisywac jak nic z tego nie wynika?? dno zero konstruktywnej krytyki - belkot zazdrosnika

#36 ~<J>~

~<J>~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 09:22:34

"...nie chce mi się rozpisywać i wymieniać wszelkich wad zamówionych potraw..." to ile tych potraw na raz zamówiłeś, że nie chce Ci się rozpisywać? normalny człowiek jak raz gdzieś pójdzie drugi raz nie wejdzie. Komentarz jakiegoś zazdrośnika i nic więcej. Zero konkretów. :lol:

#37 ~kontra zazdrosnicy~

~kontra zazdrosnicy~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 14:50:36

"...nie chce mi się rozpisywać i wymieniać wszelkich wad zamówionych potraw..." to ile tych potraw na raz zamówiłeś, że nie chce Ci się rozpisywać? normalny człowiek jak raz gdzieś pójdzie drugi raz nie wejdzie. Komentarz jakiegoś zazdrośnika i nic więcej. Zero konkretów. :lol:

to nie wiedziałeś że na forum gp nie ma wypowiedzi normalnych klientów, oni tu nie zaglądają co ich to obchodzi, tutaj nawzajem obrzucają się szykanami, konkurencja, byli pracownicy lub zawistni sąsiedzi itp., lub sami zainteresowani coś miłego na swój temat. wiec trafiłeś w sedno sprawy :D

#38 ~<J>~

~<J>~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 17:17:32

to nie wiedziałeś że na forum gp nie ma wypowiedzi normalnych klientów, oni tu nie zaglądają co ich to obchodzi, tutaj nawzajem obrzucają się szykanami, konkurencja, byli pracownicy lub zawistni sąsiedzi itp., lub sami zainteresowani coś miłego na swój temat. wiec trafiłeś w sedno sprawy :D

no z tobą to akurat dyskutować nie będę boś nie lepszy. Forma wypowiedzi pasująca tylko do pana.t. :lol::lol::lol:

#39 ~klientela z nad morza~

~klientela z nad morza~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 15:49:41

byłam, widziałam, jadłam, piłam - nie polecam :(

#40 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 21:21:07

Czas na zmiany, w lokalu pusto głucho i niesmacznie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych