Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co sądzicie o "tawernie portowej" w Ustce?

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 12:36:52

Zamówiłem ostatnio danie zwane Sałatką z indykiem a dostałem sałatkę z mięsem ale nie z indyka tylko z kurczaka.Poprosiłem o konsultację z kucharzem i zaczął mi wmawiać, że to był jednak indyk.A poza tym nie potrafił się wysłowić poprawnie na dodatek. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją jak ja,czy tam można zjeść coś co jest naprawdę w karcie?Mam wątpliwości co do kwalifikacji kucharza.Proszę o komentarz.

#2 ~tołdi~

~tołdi~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 13:27:42

"tawerna portowa" niegdyś moja ulubiona restauracja za sprawą niemieckiego szefa kuchni- bardzo sympatyczny starszy pan,niestety już go tam nie ma, a z nim odeszły wyszukane smaki wyróżniające to miejsce...

#3 ~katie~

~katie~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 20:44:04

Lokal ok,kuchnia bez Williego tragiczna.A poza tym byłam kiedyś świadkiem jak właścicielka będąca pod wpływem alkoholu robiła z siebie wielką damulkę.Willi jest moim przyjacielem i podobno został potraktowany jak śmieć w tej restauracji.Nie polecam i na pewno już tam moja noga nigdy nie powstanie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2010 - 09:14:47

Zamówiłem ostatnio danie zwane Sałatką z indykiem a dostałem sałatkę z mięsem ale nie z indyka tylko z kurczaka.Poprosiłem o konsultację z kucharzem i zaczął mi wmawiać, że to był jednak indyk.A poza tym nie potrafił się wysłowić poprawnie na dodatek. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją jak ja,czy tam można zjeść coś co jest naprawdę w karcie?Mam wątpliwości co do kwalifikacji kucharza.Proszę o komentarz.

tak żarcie pod psem, za to wystrój sympatyczny; wlaścicielka z warszawki z żałosnym kompleksem wyższości

#5 ~TURYSTA~

~TURYSTA~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 09:19:24

TAWERNA POIRTOWA Jest to zdecydowanie najladniejszy lokal w USTCE.Wystroj jest zroboiny z wielkim wyczuciem.
wszystko co tam sie znajduje jsst wysublimowane-wyszukane.Prawde mowiac,z tak pieknym wystrojem w lokalu
jeszcze nigdy sie nie spotkalem ,choc zwiedzilem juz kawal swiata.Wystroj jest to jedno wielkie arcydzielo.
Dodam , ze obejscie lokalu jest rownie imponujace,nie odbiegajace klasa od calosci.

KTOS MIAL DUZE WYCZUCIE I TALENT!!! GRATULACJE!!!!!!!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 11:41:32

TAWERNA POIRTOWA Jest to zdecydowanie najladniejszy lokal w USTCE.Wystroj jest zroboiny z wielkim wyczuciem.
wszystko co tam sie znajduje jsst wysublimowane-wyszukane.Prawde mowiac,z tak pieknym wystrojem w lokalu
jeszcze nigdy sie nie spotkalem ,choc zwiedzilem juz kawal swiata.Wystroj jest to jedno wielkie arcydzielo.
Dodam , ze obejscie lokalu jest rownie imponujace,nie odbiegajace klasa od calosci.

witamy właścicielkę, brawo za reklamę!! :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 07:43:45

Byłam w sobotę w Tawernie Portowej z siedmioosobowym towarzystwem i wszyscy byli zachwyceni. Słyszałam do wieczora i jeszcze w niedzielę wyrażane przez nich opinie o mile spędzonym czasie i świetnie zrealizowanym zamówieniu. Było mi bardzo przyjemnie słyszeć opinie, że jako ustczanka znalazłam dla osób nie znające Ustki miejsce urokliwe i z miłą obsługą.
Oby w Ustce było jak najwięcej różnorodnych miejsc podobnych do tawerny.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 07:45:21

witamy właścicielkę, brawo za reklamę!! :)

Właścicielom gratuluję i życzę powodzenia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 10:24:30

i to na bank turysta czyta Gp i akurat tu trafil hehehehehehe
ceny z kosmosu.

#10 ~~anula~~

~~anula~~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 20:06:43

Polecam paelle - najpyszniejszą jaką kiedykolwiek i gdziekolwiek jadłam, mix sałat z krewetkami, penne z łososiem - generalnie wszystko pychota!!! brawo dla kuka
wystrój piękny i subtelny, obsługa - rewelacja, właściciele - cóż, fakt że ze z warszawki ale z wizją i misją dla naszej ustki
ale cóż, pewnie to też właścicielki komentarz;-

#11 ~~Basia~~

~~Basia~~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 13:18:41

żarcie zeszło na psy, moja ulubiona zupa kartoflana z łososiem teraz nie przypomina nawet gorącego kubka z torebki. Wystrój na 3+ fajnie ale bez rewelacji. Zawsze może być gorzej patrz Korsarz

#12 ~TURYSTA~

~TURYSTA~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 16:20:08

żarcie zeszło na psy, moja ulubiona zupa kartoflana z łososiem teraz nie przypomina nawet gorącego kubka z torebki. Wystrój na 3+ fajnie ale bez rewelacji. Zawsze może być gorzej patrz Korsarz

Jestes zlosliwa nic obiektywizmu,jedz sobie gorace kubki i nie zawracaj glowy tymi klamstwami!!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 17:55:17

SZANOWNI PANSTWO! Lokal super obsluga super ale po co te bluzgi.

Juz kilkakrotnie slyszalem jak kuchnia klnie na caly regulator np;Bozena k....wa nie!!!!!!
Przychodza do tawerny cale rodziny a tu dzieci musza sluchac tego wszystkiego.
Najgorzej klnie taki wysoki facet w okularach ciagle na rauszu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 21:22:39

POZDRAWIAMY PANA TOMKA.STOKROTKI :P

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 23:01:25

nr1 w USTCE .Super lokal super jadlo mila obsluga czysto fajna muzyczka.Tak trzymac!

#16 ~TURYSTA~

~TURYSTA~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 14:08:04

nr1 w USTCE .Super lokal super jadlo mila obsluga czysto fajna muzyczka.Tak trzymac!

GOSPOARZE SUPER LOKAL SUPER SZEF KUCHNI SUPER KELNERKI SUPER ZARCIE SUPER ! Ale szkoda pieknych czasow ,kiedy byly koncerty recitale

wieczory przy muzyce ach szkoda!

#17 ~szef kuchni z francji~

~szef kuchni z francji~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 23:33:59

szef kuchni.niiiieeeee.krewetki na patelni dostałam zamrożone lecz zagotowane najpierw w wodzie.takixh rzeczy się nie robi.to czuć na odległość.Porażka!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~TURYSTA~

~TURYSTA~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 00:50:01

szef kuchni.niiiieeeee.krewetki na patelni dostałam zamrożone lecz zagotowane najpierw w wodzie.takixh rzeczy się nie robi.to czuć na odległość.Porażka!!!!!!!!!!!!!!!

MOZE CHLOP NIE UMIAL?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 17:06:19

POWINIEN DAĆ SOBIE RADĘ Z KREWETKAMI.DO TEGO MATURA NIE JEST POTRZEBNA ;)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 16:54:42

POWINIEN DAĆ SOBIE RADĘ Z KREWETKAMI.DO TEGO MATURA NIE JEST POTRZEBNA ;)

Nowa specjalnosc! [krewetki spod plandeki].

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych