Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co myślisz o Młodzieżowej Radzie Miasta

87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Roki~

~Roki~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 09:23:14

Co ty? Przecież on stary koń :D

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 15:15:01

Złożył donos na siebie.

#83 ~Roki~

~Roki~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 15:37:13

Jaki donos człowieku. Weź się ogarnij. Z tego co pisało GP24 był uczniem ZST więc musowo osoby które wychodzą z zawodówki są pełnoletnie.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 07:21:39

Uwaga syn grabarza w radzie ! he he he

#85 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 18:00:56

Uwaga syn grabarza w radzie ! he he he

No i co z tego he he he
Młodzieżowa rada i tak nic nie może,
o sorry, może se pogadać na swoich , sesjach ,
tajnych zresztą

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 07:19:03

No i co

jądro - podobno lubisz.

#87 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 21:07:30

Re: Spisek komunikacyjny Ustka<->Słupsk
Dołączona grafikaprzez Adam Marczak » czwartek, 6 października 2011, 17:58

Do tej pory miałem dyplomatyczne podejście.... Ale koniec z tym... Koniec z zagryzaniem języka, koniec z oświadczeniami i koniec z dyplomatycznie pisanymi notami. Na dyplomację trzeba zasłużyć. Wy nie zasługujecie. Przyrzekłem sobie, że będę was omijać szerokim łukiem, bo napsuliście mi sporo krwi, ale nie przeginajmy.

SAMORZĄDOWCY DO CHOLERY ZRÓBCIE COŚ!!!!!! Jeśli nie dochodzi do was ładnym językiem, to mam nadzieje, że to was obudzi do działania.

Chodzę od ponad roku do szkoły w Słupsku. Gdy zacząłem chodzi miesięczny kosztował 55 zł z hakiem a teraz?! 96 Zł 40 zł podwyżki?! W ciągu roku?! Gdzie jest ratusz? Gdzie są urzędnicy Ratusza!? Gdzie są Radni?! Starają się o kolejne dotacje, które do cholery stracą?! Ileż można! Protestujecie przeciw łączeniu szkół, a wiecznie zapominacie o dojeżdżających do Słupska uczniach. Łączenie szkół jest dobre, bo w ZST NIE MA WARUNKÓW DO PRACY I NAUKI - wiem, bo tam chodziłem i to nie dawno.

Urzędy i urzędnicy są osobami, które mają społeczną misję opieki nad ludźmi – wszystkimi ludźmi. Opieki prawnej, opieki kulturowej i naukowej, opieki rozwojowej, opieki dosłownej. GDZIE WY NA BOGA JESTEŚCIE! CO ROBICIE?! Kłócicie się znowu o to, czy pasy zostały dobrze wymalowane czy nie?! Kolejny raz zapominacie o części społeczności.

Tniecie na bezpieczeństwie publicznym, na oświacie i co robicie?! Tworzycie kolejny bzdurne stołki, które na dodatek zawalają sprawę tracą kilkadziesiąt milionów unijnej dotacji! DO CHOLERY GDZIE SĄ PRAWDZIWI POLITYCY Z POWOŁANIEM!? A nie ci co tylko noszą tytuł "polityka".

Ludzie mi się dziwią, że jestem silnym zwolennikiem Monarchii, i zawsze jak coś dzieje się w kraju to docinam Demokracji... Demokracja nie raz mnie zawiodła - mam powody by twierdzić, ze demokracja to jeden z gorszych (racjonalnych) ustrojów na świecie - jest zbyt słaby i zbyt nie doskonały. Nie będę jednak tutaj robił agitacji za powrotem Monarchii.

Podsunę jak zawsze kilka gotowych... albo nie... zawsze ratusz twierdzi, że jest mądrzejszy to niech się głowi. Moja obietnica jest aktualna, WAS omijam szerokim łukiem. Na szczęście są urzędy, które nie wystawiają swoich obywateli do wiatru – tak jak robi to urząd miasta. Adam Marczak
BYŁY Radny Młodzieżowej Rady Miasta

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 11:43:58

oczywiscie takim manifestem prawnika z 30 letnim stazem zrobil z siebie pajaca. jak zawsze trzeba dodac. kolo jak dorosnie to bedzie graczyk do kwadratu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych